Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
konto usunięte via Wykop
- 2
To jest normalne podejście do klienta? Błagam was.
@quercy: tak i bardzo dobrze, że tak robią. Przecież każdy mógłby wtedy zadzwonić i wcisnąć bajkę, żeby w "2 minuty naprawili". A potem byś pisał wpis na wykopie, że ktoś się pod Ciebie podszył i wziął telefon na abonament.
Idź jak człowiek do salonu i to naprostuj, żebyś potem nie miał podobnej sytuacji w przyszłości
konto usunięte via Wykop
- 2
kredyty bierze się przez telefon
@quercy: Jak się zalogujesz i autoryzujesz, a Ty zdaje się masz z tym problem właśnie ¯\(ツ)/¯
Przestań się mazgaić, tylko zrób tak jak być powinno i jeśli po naprostowaniu sytuacji dalej będzie problem, kręć aferę. Póki co, jesteś frustratem, który nie ma racji.
- 0
#orange
Serio? Żeby naliczył się rabat 5 zł/mc za e-fakturę, to muszę co miesiąc się tam logować? Po co? Nic tam nie ma.
Serio? Żeby naliczył się rabat 5 zł/mc za e-fakturę, to muszę co miesiąc się tam logować? Po co? Nic tam nie ma.
źródło: 1000052860
Pobierz@mk321: czasami są pakiety danych
- 1
@JulianGangol: supcio
@JulianGangol:
Promocja XD^XD. W jakim celu jeśli masz normalny odnawialny pakiet w cenie od 10zl z pakietem od kilkunastu GB w zależności od sieci.
Promocja XD^XD. W jakim celu jeśli masz normalny odnawialny pakiet w cenie od 10zl z pakietem od kilkunastu GB w zależności od sieci.
- 0
@Ukrajiniec:
Nie widzę niegdzie na koncie tak na www jak i w aplikacji takiej funkcji. Być może usunęli.
Nie widzę niegdzie na koncie tak na www jak i w aplikacji takiej funkcji. Być może usunęli.
- 2
@Ukrajiniec: ok, jest. trzeba było wejść w Profil, zarządzanie kartą, usługi
6
Orange robi ludzi w wała i oszukuje przy podpisaniu umowy

Ogólnie beka xD Uważać przy podpisywaniu umów z "darmowym" netflixem na pół roku.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Jestem_Tutaj: Ta,przy takich umowach czy kredytach zawsze nagrywam
- 0
#orange Chcialem przeniesc zonke do orange bo sam mam orange na karte juz od lat i jest duzo net w PL i EU oraz GB mi sie kumuluja. W sieci mowia ze maja byc jakies zmiany od wrzesnia/pazdziernika ale w sumie to jeszcze nie wiedza itd. Moze komus w orange podano wiecej info albo macie jakies zrodelko ze wiecie cos wiecej? Ponoc GB maja sie nie sumowac czy cos i
Od 1 września NJU Światłowód wprowadził obok opcji 200/30 Mbps i 300/50 Mbps opcję 600/100 Mbps za 59 zł. Oczywiście jak we wcześniejszych umowa na czas nieokreślony. Dalej dają Funbox 3. Czy jak ktoś chce dalej dają ONT to dopytać. Tak jak wszędzie jest dopłata do domu jednorodzinnego, ale za to nie ma opłaty za modem.
Opcja 200/30 jest dostępna na sieci własnej Orange (nie sieci Światłowód Inwestycji której Orange jest akcjonariuszem
Opcja 200/30 jest dostępna na sieci własnej Orange (nie sieci Światłowód Inwestycji której Orange jest akcjonariuszem
źródło: nju
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@FrasierCrane: Miłe zaskoczenie że router wspiera DDNS od freedns.afraid.org, działa bezproblemowo.
Niestety nie dostałem zewnętrznego ONT(technik był zdziwiony, twierdzi że pierwsze słyszy że są za darmo na życzenie).
@Undefended: Jest za darmo tylko trzeba technika "przymusić", dziś miałem montaż na sieci SI. Wcześniej zadzwonił i powiedziałem że bez ONT nie pozwolę na montaż i miał już go ze sobą.
Orange teraz daje Funbox 3 chyba tylko do opcji 300/50
@FrasierCrane: Nie do 600Mbps też bo dostałem, ale od razu
- 0
@DasNiko: no to poza flexem w zasadzie coś takiego nie istnieje w polskich sieciach, więc wszystkie wydatki trzeba mnożyć przez ilość SIM albo przygotować się na zmienianie simów co miesiąc by mieć net za dwa piwa.
- 0
No to zostaję przy Flexie. Ewentualnie rozważę zwykły Orange na kartę.
Szukam sposobu jak najwięcej Internetu w telefonie , na około 1-2 tyg, bo brat trafił do szpitala i żeby miał co robić ( ͡º ͜ʖ͡º), ma w plusie i słabo działa sieć/net więc odpada plus i jego submarki, jaki jest teraz sposób by mieć dużo za niedużo na kartę na krótką chwilę, Dzięki
#telefony #plus #orange #nakarte #play
#telefony #plus #orange #nakarte #play
@Kamson_San: orange ma promocję 800GB/miesiąc z kumulacją na kartę, pierwszy miesiąc 0zł (5zł bo starter), drugi/trzeci 15zł, reszta 35zł
jak nie potrzebujesz to po prostu nie doładowujesz i tyle
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
800GB za 5zł chyba nikt nie przebije ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak nie potrzebujesz to po prostu nie doładowujesz i tyle
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
800GB za 5zł chyba nikt nie przebije ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@Catmmando dzięki !
Próbuję odblokować sobie dostęp do aplikacji mobilnej Nest Bank. W tym celu trzeba wysłać SMS-a na numer banku (jego treść jest automatycznie wprowadzana przez apkę). Wiadomości się nie wysyłają. Co ciekawe, z tego samego numeru dostaję wszystkie powiadomienia i alerty od banku – dochodzą do mnie bez problemu.
Samsung S24. Czy ktoś miał podobny problem?
#njumobile #orange #smartfon #nestbank #banki
Samsung S24. Czy ktoś miał podobny problem?
#njumobile #orange #smartfon #nestbank #banki
źródło: temp_file4618823607477538109
Pobierz@SystemHalted2_0: 5g w orange na zadupiu Wrocławia
A w play 0,03mbit bo brak sektoru skierowanego na mieszkanie i łapie l800 przeciążone które jest wystrzelone w innym kierunku.
A w play 0,03mbit bo brak sektoru skierowanego na mieszkanie i łapie l800 przeciążone które jest wystrzelone w innym kierunku.
źródło: Zrzut ekranu 2025-08-30 200806
Pobierz@lelele112233: ten wynik Orange to jeszcze słaby jest, bo w Warszawie Orange Flex wyciąga mi praktycznie zawsze w okolicach 800 Mb/s ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wszystko zależy od konkretnej lokalizacji. Jako backup używam Plusa i w mieszkaniu wyciąga 120 Mb/s na 5G. A jednocześnie znam kilka w miarę zaludnionych miejsc gdzie na Plusie (mimo dobrego zasięgu) nie chcą się ładować nawet proste strony w HTMLu.
Ale wszystko zależy od konkretnej lokalizacji. Jako backup używam Plusa i w mieszkaniu wyciąga 120 Mb/s na 5G. A jednocześnie znam kilka w miarę zaludnionych miejsc gdzie na Plusie (mimo dobrego zasięgu) nie chcą się ładować nawet proste strony w HTMLu.
#orange #orangeflex ktoś coś jakiś sposób na no limit na dodatkowych kartach SIM? Jakiś sposób, jakieś porady? Mam kilka routerów w różnych miejscach do różnych rzeczy i w sumie z głównego konta które jest na rok opłacone te 75 GB zaczyna powoli brakować... #internet
@Lapidarny: wykupić unlimited za 80
- 0
@tomek123456789: tak, bardziej się zastanawiałem jak to działa jak mam Unlimited + mam dodatkowe numery (nie mylić z dodatkowymi kartami). W normalnym planie mam GB które mogę przesyłać innym, tak aktualnie robię że przesyłam na swoje inne numery, ale zastanawiam się jakby to działało gdyby był pakiet Unlimited - tyle co się dowiedziałem że w planie Unlimited dostaje się 250 GB co miesiąc właśnie na ten cel żeby wysyłać innym
✨️ Czy Orange wcisnęło mi prędkość internetu, której nie wykorzystam? Ⓘ
Zakładają na moim osiedlu światłowód. Zgłosiło się Orange z ofertą i wziąłem najszybszy możliwy internet, czyli 2 Gb/s. Dostałem już do podpisania umowę, ale wszedłem jeszcze na internet.gov.pl i dla tej inwestycji dla mojego adresu widzę: "maksymalna przepustowość (downlink): 1000 Mb/s".
Na ile ta strona jest wiarygodna? Czyżby Orange wcisnęło mi prędkość, której nie wykorzystam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#internet #
Zakładają na moim osiedlu światłowód. Zgłosiło się Orange z ofertą i wziąłem najszybszy możliwy internet, czyli 2 Gb/s. Dostałem już do podpisania umowę, ale wszedłem jeszcze na internet.gov.pl i dla tej inwestycji dla mojego adresu widzę: "maksymalna przepustowość (downlink): 1000 Mb/s".
Na ile ta strona jest wiarygodna? Czyżby Orange wcisnęło mi prędkość, której nie wykorzystam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#internet #
@mirko_anonim i tak nie wykorzystasz
@mirko_anonim: najpierw przeczytaj dokładnie umowę którą podpisałeś, a potem pruj się na internecie
z fartem
z fartem
- 1
Jaki najtańszy sim do #albania ?
Interesują mnie głównie połączenia do Polski i 3-5GB internetu.
#play #orange #orangeflex #plus
Interesują mnie głównie połączenia do Polski i 3-5GB internetu.
#play #orange #orangeflex #plus
@luukasz1905: @modzelem ja brałem ten Orange na USA co prawda, ale zajebiście dał radę i ilość transferu wystarczająca.
@modzelem: ukraiński esim bez rejestracji zazwyczaj bije na głowę wszystkie oferty polskie - lifecell.ua
Swoją drogą niezłe kuriozum, mają tam wojnę, mnóstwo szpiegów, przestępców, ale rejestracją kart sim nikt się nie przejmuje. A u nas jak za komuny.
Swoją drogą niezłe kuriozum, mają tam wojnę, mnóstwo szpiegów, przestępców, ale rejestracją kart sim nikt się nie przejmuje. A u nas jak za komuny.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Migfirefox: WYPIER
@czasnawybory666: u mnie działa normalnie bez żadnych restartów
- 0
Eh jak żyć... Mam nowy internet od #orange 2Gbps, ale na testach po Wifi wyciągałem max. 600-700Mbps. Aha! Moja obecna karta sieciowa nie obsługiwała WiFi 6E, więc kupiłem nową, która obsługuje. Zamontowana, ale dlaczego nadal wyciąga max 800Mbps? Aha, 5GHz obsługuje tylko 1Gbps, a 6GHz ponad 2Gbps. No dobra, ale router (Funbox 10) posiada 6GHz więc o co chodzi. Dopiero po dalszym researchu trafiłem na info, że Windows 10 nie
- 1
Jeszcze niedawno Orange dawało 400GB za zgody marketingowe, teraz dają 1000 xD jeszcze żeby to chociaż było na rok a nie 3 miesiące... W ciągu 3mc nie ma opcji że ktoś wykorzysta te 1000GB, chyba że nie wiem, do torrentów.
#orange #januszebiznesu #cebuladeals
#orange #januszebiznesu #cebuladeals
źródło: temp_file980015857292770657
Pobierz




























Od 5 lat mam światłowód z Orange i jest to pierwsza awaria ale kurde, akurat w tym tygodniu pracuję zdalnie :(
Dodam, że zrobiłem hard reset wszystkiego, zmieniłem