Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

**Jakie są koszta produkcji nutelli* / *-Ile kosztują same produkty w hurcie potrzebne na wyprodukowanie 1kg nutelli?
Odpowiedź, najprawdopodobniej ~4 zł/kg

Odpowiedzie na takie pytanie poszukiwałem, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na szybko, więc sam
na szybko sobie to podliczyłem sprawdzając niedokładnie, na szybko** ceny hurtowe składników.
Pomyślałem, że mogę zamieścić wyniki tutaj, a może wyszukiwarka kogoś akurat tutaj
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli lubicie kremy kakaowe do smarowania to nie kupujcie Nutelli. Zawiera ona szkodliwy olej palmowy. Oczywiście są też tańsze zamienniki, które jednak mają mniej kakao i mniej orzechów, np te kremy z Lidla mają 6% kakao ale tylko 1% orzechów. Są dobre, ale niezdrowe. Bo również zawierają oleje palmowy/shea.
Lecz powstał równie dobry zamiennik z taką samą zawartością kakao (7,4%) i orzechów (13%), który zawiera olej słonecznikowy. Nazywa się Mix Fix Cream
brednyk - Jeśli lubicie kremy kakaowe do smarowania to nie kupujcie Nutelli. Zawiera ...

źródło: comment_15995391146XNQglTZ0IrmITiFsBPwXl.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach