Hura, coś o prezydencie z moich rodzinnych stron. Spoko gościu. Kapitalista pełną gębą (w pozytywnym sensie), który pokazuje jak się zarządza miastem (co zresztą widać po wynikach wyborów). Niestety nie obejrzę, ale pewnie gdzieś we ynternetach później się pojawi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maliszak: tak się zasatnawiam co by było, gdyby te cfaniaki w końcu oderwali się od Polski - co głoszą od lat przecież. Nie byłoby komu dopłacać do tego ich grajdołka, i co wtedy? XD
  • Odpowiedz