@Hugenot111: na początku tego roku Nintendo coś z-----o. Wcześniej nie miałem żadnych problemów z płatnościami, tak od pół roku nie działa i muszę kombinować z doładowywaniem, czy kupowaniem przez sklep w przeglądarce. Który też nie zawsze chce działać xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczek93: Nie ogralam calego ale dodaje sporo kontentu. Jak pokonasz Ganona to cofa Cie od ostatniego sejwa sprzed walki wiec mozesz isc go pokonac a pozniej sobie pouzupelniac co tam Ci brakuje. Brak mozliwosci grania po pokonaniu ganona to najgorsze co mogli zrobic ()
  • Odpowiedz
@kirk85: tez mi wpadlo w oko. co ciekawe nie ma doswiadczenia za zabijanie przeciwkow, a dodatkowo AI jest mocno pasywne. jednoczesnie mozliwosci leczenia sa mocno ograniczone. balans gry poszedl w strone zarzadzania zdrowiem druzyny/tank and spank + gameplay z FE + drzewka rozwoju za punkty ukonczenia misji.

ciekawe, ciekawe.
  • Odpowiedz
#zelda #nintendo #3ds i troche #nintendoswitch

No i Majora bedzie pierwsza Zelda, ktorej nie przejde. Zrobilem dwa dungeony patrzac lacznie do neta z 2-3 razy. Po kazdym dungeonie sie zacinam. Nie podoba mi sie zbieranie swietlikow dla wrozek w dungeonach. Koncepcja z czasem nie taka zla, ale upierdliwa i niewiele wnosi w gameplay. Maski nie wiemgdzie zdobywac. Czarna magia dla dzisiejszego gracza.

A Okaryne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: Nie mogłem się wkręcić w BoTW. Za dużo pustego terenu na którym nie ma co robić, za małe zróżnicowanie i za łatwa rozgrywka. Dla przykladu: fajnie, że mogę absolutnie wszędzie wejść ale z 10 razy się tak mocno tym rozczarowałem, że odechciało mi się cokolwiek zwiedzać w BoTW, w starych zeldach tego nie było bo choć świat był mały to świadomie upakowany treścią i znajdźkami po brzegi. A taki
  • Odpowiedz
No i Majora bedzie pierwsza Zelda, ktorej nie przejde


@piotrveyner: nie mów że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja będę do OoT podchodził niedługo z 5 raz w życiu (pierwsze poważne podejście jakoś 15 lat temu robiłem), za każdym poprzednim razem zrobiłem od 3 do 6 dungeonów, może teraz w wersję 3dsową się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Jest postęp, z tych cięższych przeciwników to już nie spotykam samych Talusów, udało mi się już raz odnaleźć wróżke strzelającą fireballami xD no i polane ze strzelającymi robotami, ale to już jest zbyt op.
#zelda #nintendoswitch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tratak: jezu pamiętam te wróżki na początku, trafiłem na lodową i była dla mnie jak boss którego nie mogłem pokonać. A później odkryłem że mam je na strzała (dosłownie, strzałę). Przeciwstawny żywioł bierze je na hita

Przed guardianami też uciekałem, ale później dochodzisz do momentu że to ty jesteś zagrożeniem dla nich xD jest zbroja, set który zmniejsza dmg od nich, są bronie które zadają im więcej dmg, mastersword, a
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: wszystko co eksluzywne dla słicza warto (tzn. przebrac z tego pod swój gust), reszta (większość) gier to multiplatformowa, wiec juz od Ciebie zależy czy chcesz grać na słiczu handheldowo czy na innej platformie.
Takie znane to wszystkie Mariany, Zeldy, Pokemony, z jrpg - Bravely Default 2, Xenoblade Chronicles DE i 2, Fire Emblem Three Houses, z hack&slash (a dokładniej tzw. Musou) - Hyrule Warriors: Age of Calamity, Hyrule Warriors
  • Odpowiedz
@Karling: wiekszosc strzelanek to pierwszy doom tylko postacie pozmieniane ( ͡º ͜ʖ͡º) wiekszosc platformowek to mario tylko postacie pozmieniane ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak mozna bredzic bez konca.
  • Odpowiedz
@Karling: no i ładnie im wyszło, ładny styl graficzny
trzeba im pogratulować umiejętności, przecież nie zripowali materiałów z Animal Crossing
powstanie 100 podobnych gier i w końcu 1 będzie lepsza niż gra na której się wzorowali, i co w tym złego?
Stardew Valley jest lepsze od Harvest Moona
  • Odpowiedz