Na #nintendoswitch wskoczyła promka na port #gryplanszowe Wingspan - na skrzydłach. Gra roku 2019! Gorąco polecam, bardzo przyjemna i relaksującą rozgrywka, odgłosy natury i piękna oprawa graficzna. Jest język polski, a ciekawostki czyta Krystyna Czubówna.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Eh, pograłbym sobie w Pokemon Let's Go, ale zaczynając nową grę stracę Mew, który był do jednorazowego użycia w Pokeballu :( Yebat Nintendo.
#nintendo #nintendoswitch #pokemon
#nintendo #nintendoswitch #pokemon
źródło: comment_1621945862zMNX1AGGMg6jc1qVZjwP9F.jpg
Pobierz- 0
@RedBulik: a nie możesz zrobić drugiego konta na switchu? W większości gier są osobne savy per konto (nie licząc Animal Crossing) więc o ile nie potrzebujesz nintendo online to nie powinno być problemu
- 0
@RedBulik: załóż drugi profil, zapisy gier są indywidualne dla każdego profilu, dzięki czemu mew będzie żył na twoim oryginalnym
Jest w Rise taki NPC jak w World, u którego można sobie hodować zioła, grzyby, owady itp.?
#monsterhunter #nintendoswitch
#monsterhunter #nintendoswitch
- 1
@MjentowaKupka: jest w buddy plaza.
- 3
Zbieram gry na nintendo Ds i 3ds i mam pytanie jakie gry powinny być koniecznie w tej kolekcji ? #nintendo #3ds #nintendoswitch
źródło: comment_1621933402BJYvurpbS3QdgN0ht1yf1E.jpg
Pobierz@felur: @Kryspin013: Potem dzieci nie mają w co grać, bo stare chłopy im wszystko wykupią i nawet z folii nie rozpakują. Jestescie zwykłymi złodziejami dziecięcych marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
Wpadła dobra okazja od #nintendo, i to dość świeża na eshopie- aplikacja kalkulator w śmiesznie niskiej cenie 36zł.
Gdyby ktoś nie miał pod ręką to polecam- poprawnie wszystko zlicza.
#konsole #nintendoswitch
Gdyby ktoś nie miał pod ręką to polecam- poprawnie wszystko zlicza.
#konsole #nintendoswitch
źródło: comment_1621928780xwPZI4dREJUG0Ywod4eCPw.jpg
PobierzCoś jak Enter the Gungeon, tylko nie rogalik na #nintendoswitch ? Podoba mi się ogólnie gra, ale wkurza mnie, że cały czas zaczynamy od nowa.
#gry
#gry
- 4
@siemankojanko: Może być ciężko, bo ogólnie w rogalikach właśnie chodzi o "zaczynanie cały czas od nowa" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 1
@Baron_Nintendo: Sprawdziłem i jestem Ci bardzo wdzięczny, bo gierka jest naprawdę spoko! Jutro będę miał chwilkę to ją od razu kupie.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@vauecki: wielkie N w sumie do każdej gry coś dodaje, przenosi swoje exy z WiiU bo mało osób w nie grało (konsola się nie sprzedała przez ich zły marketing) i fajnie mieć je w swojej kolekcji, oczywiście nie wszystkie kupiłem, ale część pozwoliła nadrobić straconą generację.
Ceny ustalają niestety wydawcy gier i to, że jesteśmy w grupie z wyższymi cenami nie świadczy źle o Nintendo, a o wydawcach, którzy próbują
Ceny ustalają niestety wydawcy gier i to, że jesteśmy w grupie z wyższymi cenami nie świadczy źle o Nintendo, a o wydawcach, którzy próbują
tak? chcesz porownac ceny ładowarki samsung a apple? Czy moze porownamy ceny słuchawek dokanałowych? xD
@vauecki: no to jedziemy. zacznijmy od ladowarek. Samsung w Media Expert 79zl, Apple w Media Expert 99zl. 20zl roznicy na korzysc samsunga.
Sluchawki Samsung (Galaxy Buds Pro) w Euro RTV AGD 697zł, sluchawki apple (AirPods 2019) w tym samym sklepie 589zł. 108zl na korzysc Appla.
Jaki był dla Was największy gniot z exów na tę konsolę, który kupiliście i żałowaliście niesamowicie zakupu?
Dla mnie Mario + Rabbids Kingdom Battle.
#nintendoswitch #nintendo
Dla mnie Mario + Rabbids Kingdom Battle.
#nintendoswitch #nintendo
- 3
@iamtehwin: Przecież Mario Rabids to jedna z najlepszych gier, jakbyś kupił XCOMa to też byś powiedział gniot bo ci gatunek nie podszedł :)
@iamtehwin: Dla mnie rabids było takie średnie, ale gniot to nie był, chociaż do takiego Mutant Year zero trochę mu brakuje
EDIT: Brak dem jest faktycznie problemem, ale Mario Rabids akurat je ma, więc nie rozumiem o co tak bóldupisz.
EDIT: Brak dem jest faktycznie problemem, ale Mario Rabids akurat je ma, więc nie rozumiem o co tak bóldupisz.
Szybkie pytanko - czy w Splatoon 2 można grać w singlu bez połączenia z internetem? Jeśli tak, to czy w trybach solo progresuje się?Jak to wygląda?
#nintendoswitch #gry #splatoo #splatoon2
#nintendoswitch #gry #splatoo #splatoon2
@Exxan: Da się grać, ale wtedy ta gra żadnego sensu nie ma.
@Exxan: Podstawowy singleplayer Splatoona 2 to po prostu bardzo rozciągnięty tutorial do multi. Jest grywalny, ale momentami tak prosty że aż nudny. Jeżeli Ci nie szkoda pieniędzy i chcesz zaryzykować to polecam za to DLC do Splatoona 2, Octo Expansion. Dużo lepiej zrobione i rzeczywiście potrafi być wyzwaniem dla gracza, a nawet i jest jakaś fabuła. Jest takim singlem, jaki powinien być w podstawie (╯︵╰,)
Myślicie, że będą w sklepach jakieś przeceny na Switcha z okazji zbliżającego się dnia dziecka? Ktoś może pamięta jak było rok temu, czy w tym okresie coś się działo?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 4
@cymbergej2137: nie
@cymbergej2137: Konsole Nintendo nie tanieją tak jak sprzęty innych producentów, trzymają cene, a później po prostu ich nie ma i cena rośnie
Trochę się rozpisałem o Fire Emblem: Three Houses. Pierwszy kontakt z serią, a gra niesamowicie wciąga. Polecam każdemu kto ma Switcha, a jak nie ma - to dobry powód by go kupić.
#crpg #gry #rpg #nintendo #nintendoswitch
#crpg #gry #rpg #nintendo #nintendoswitch
źródło: comment_1621690666x2MExNMDse2ftd2I5ifDIq.jpg
Pobierz- 2
@mprzemo: przekleję komentarz z bloga:
Pierwsza ścieżka zajęła mi około 82h, druga ponad 90. W sumie po pierwszych kilku rozdziałach Blue Lions 200h pyknęło. Podczas pierwszej gry na normalnym poziomie trudności dość sporo grindowałem na nielimitowanych bitwach. Może kwestia stylu prowadzenia rozgrywki. Może częściej prowadziłem bitwy w dni wolne. Nie skipuje rozmów, wysłuchuje wszystkiego, czytam wszystko itd. Ale zauważyłem, że większość gier przechodzę dłużej, bo jestem tzw. completionist.
Dla porównania
Pierwsza ścieżka zajęła mi około 82h, druga ponad 90. W sumie po pierwszych kilku rozdziałach Blue Lions 200h pyknęło. Podczas pierwszej gry na normalnym poziomie trudności dość sporo grindowałem na nielimitowanych bitwach. Może kwestia stylu prowadzenia rozgrywki. Może częściej prowadziłem bitwy w dni wolne. Nie skipuje rozmów, wysłuchuje wszystkiego, czytam wszystko itd. Ale zauważyłem, że większość gier przechodzę dłużej, bo jestem tzw. completionist.
Dla porównania
- 1
@KosmatyBarszcz: Dzięki. No właśnie normal szybko zrobił się banalny. Hard też po pierwszych paru bitwach w większości przypadków pozwalał mi wszystko tankować główną postacią i w drugiej połowie gry wybijać wrogów w kontrataku. Blue Lions zacząłem na maddening i faktycznie trzeba uważać, są emocje. A że Golden Deer grałem od zera bez importu save'u, bo nie chciałem właśnie grać z ułatwieniami (nie wiedziałem, że i tak nie będę miał renown
Jak opinie #subnautica #nintendoswitch
Zamierzam kupić, ale jeszcze bym się poradził kilku Mireczków, co z tydzień temu nabyli gierkę ¯\_(ツ)_/¯
Zamierzam kupić, ale jeszcze bym się poradził kilku Mireczków, co z tydzień temu nabyli gierkę ¯\_(ツ)_/¯
@TiempoSanto: jak lubisz survivale to bierz, jednak miej na uwadze że na pstryku czasem chrupnie albo wywali. Graficznie też nie ma rewelacji, szczególnie boli bliski draw distance w grze gdzie połowę czasu spędzasz na rozglądaniu się po dnie, mushroom forest to tragedia, bardziej szczegółowe obiekty doczytują się późno, psując wrażenie z biomu. No ale to subnautica która możesz spakować do plecaka i grać wszędzie, trzeba iść na jakiś kompromis ;)
@TiempoSanto: gram teraz w subnautice na PS4 i super gra, chociaż chwilę musiałem pograć żeby się wciągnąć. Na początku nie wiadomo za bardzo jak wszystko działa i w co ręce włożyć, ale później jak historia się trochę rozwinie i nauczymy się paru sztuczek to gra robi się naprawdę super wciągająca. Jedyny problem to częste ścinki i zepsute renderowanie obiektów, coś może się dosłownie pojawić na ekranie dopiero jak w to
Ten to ma przerąbane. Bardziej znany brat obraca księżniczkę, cieszy się sławą, a on zasuwa po nawiedzonych domostwach ¯\_(ツ)_/¯
#nintendo #nintendoswitch
#nintendo #nintendoswitch
źródło: comment_1621678242pI9P5EH6815jxMfCU6SAhZ.jpg
Pobierz- 2
- 8
Komentarz usunięty przez autora
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Gizmorider: przejdzie ci po 2 razach
- 3
@Gizmorider: Polecam! Dużo zabawy a i można zrzucić kg. Nie słuchaj wykopowego p---------a i narzekaczy. Wydaje się, że te ćwiczenia są "banalne", ale im dalej w las tym jest bardziej hardkorowo. Niektóre rodzaje przysiadów i ćwiczeń ramion/brzucha to istny r--------l. Baw się dobrze!
@MarchwiowySok: eetam garaż, klik&play to dopiero było coś!
#nintendoswitch #miitopia
Ktoś czeka na jutrzejszą premierę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałam w sumie nie brać, bo gra na materiałach promocyjnych wyglądała okropnie brzydko, ale w sumie mój niebieski ogrywał demo i humor tej gry, absurdy i tworzenie własnych NPC do mnie przemawiają.
Jestem pełna podziwu jakie cuda ludzie potrafią w tym kreatorze postaci stworzyć
Ktoś czeka na jutrzejszą premierę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałam w sumie nie brać, bo gra na materiałach promocyjnych wyglądała okropnie brzydko, ale w sumie mój niebieski ogrywał demo i humor tej gry, absurdy i tworzenie własnych NPC do mnie przemawiają.
Jestem pełna podziwu jakie cuda ludzie potrafią w tym kreatorze postaci stworzyć
źródło: comment_1621539118itDesYy7VaRb5jTn77L8Fl.jpg
Pobierz@Poprosze_herbate: pograłem w demo, gdyz na 3ds jakos mi uleciał tytuł i dla mnie za dziecinna niestety, kreator ok, jak ktos lubi tworzyć, ale sama gra nie moja bajka, chociaz jest absurdalna w pewnym sensie i moze to się podobać ( ͡º ͜ʖ͡º) w kazdym razie ok 30h main story i post game jakis jest wydluzajacy nawet o kilkanascie h jak lubimy maxować gierki .
@Poprosze_herbate: miałam nie brać, ale pograłam w demko, demko się skończyło i aż się preorder kupił w poniedziałek XD
I ogólnie demko tak fajnie ogarnięte, że jak ta cała historia, problem, główny zły jest pewnie daleko do pokonania, tak sprawa pierwszej wioseczki, od której zaczynasz, jest zamknięta, więc nie jest tak, że człowiekowi nagle się historia w jakimś punkcie kulminacyjnym zamyka w demo. Bardzo przyjemnie, ja doceniam. (。◕
I ogólnie demko tak fajnie ogarnięte, że jak ta cała historia, problem, główny zły jest pewnie daleko do pokonania, tak sprawa pierwszej wioseczki, od której zaczynasz, jest zamknięta, więc nie jest tak, że człowiekowi nagle się historia w jakimś punkcie kulminacyjnym zamyka w demo. Bardzo przyjemnie, ja doceniam. (。◕
Po tygodniu grania w #zeldabotw muszę powiedzieć, że już rozumiem zachwyty nad tą grą. Obawiam się, że po skończeniu może mnie dopaść tak zwany "kac growy" xD
Jak dobrze, że za 2 miesiące wychodzi remaster Skyward Sword, a w międzyczasie na ogranie czeka Super Mario 64 :D
#nintendoswitch
Jak dobrze, że za 2 miesiące wychodzi remaster Skyward Sword, a w międzyczasie na ogranie czeka Super Mario 64 :D
#nintendoswitch
@Tratak: gra jest serio zajebista, po 1.5 roku odkąd kupiłem, mimo, że skończyłem już główne questy to i tak czasem sobie gram i odkrywam nowe rzeczy albo mechaniki, sidequesty
jedna z lepszych gier jakie powstały 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jedna z lepszych gier jakie powstały 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
- 0
@dejmikoc sam nigdy nie grałem, ale jak @krolik_wie_lepiej pisze jest to dość specyficzna gra. Osobiście uważam, że jeśli lubisz eksploracje i eksperymentowanie to powinna Ci się spodobać
Jest coś ciekawego w promce na eshopie? Bo widzę same smieci xX
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Matioz: Dzisiaj Ori wpadło na promkę
- 0
@Bezkrytyczny: Ori już było od kilku dni
- 3
@Kraniec: szczerze? to RF5 wyglada slabo
https://www.youtube.com/watch?v=4NtqmbY5kdU
wyglada kropka w kropke jak RF4 tylko przeniesiona na odwal sie w 3d. to cos o kotach ma lepsze animacje, grafike, efekty, plynniejsza walke.
https://www.youtube.com/watch?v=4NtqmbY5kdU
wyglada kropka w kropke jak RF4 tylko przeniesiona na odwal sie w 3d. to cos o kotach ma lepsze animacje, grafike, efekty, plynniejsza walke.
- 1
@SiarczekPotasu: no w 3d wyglada to duzo gorzej niz RF4 w izometrycznym. pewnie kupie i pogram, ale to nie tak mialo wygladac :P

































Chcę kupić Pokemony na Switcha - które polecacie?