Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Jak DOKŁADNIE działa to zapisywanie wyspy w #animalcrossing? Zapisałem wyspę, a po przywróceniu ustawień fabrycznych Tom nie mógł jej znaleźć i przywrócić. Co powinienem zrobić, aby mieć 100 procent pewności, że moja wyspa jest zapisana i jak dokładnie działa ta funkcja zapisu? :/
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Exxan: musisz wysłać sejfa do Nintendo online
- 0
@Dynamiczny_Rogal: problem w tym, że to zrobiłem właśnie :(
Warto kupić Fifę 2020 na #nintendoswitch? Pokopałbym sobie piłkę na handleldzie ale nie wiem czy kupować 2021 czy 2020, jak z serwerami? 2020 mogę kupić za około 65/75 zł.
#fifa #switch
#fifa #switch
- 11
Nie mogłem się zdecydować na jedną wersje, więc kupiłem obydwie :D Jak skończę w końcu siódemkę na #nintendoswitch biorę się za tactics. Grałem w to ze 20 lat temu, ale pamiętam tylko tyle, że jest świetna i nic więcej :D #playstation #psp #finalfantasy
źródło: comment_1628339683EDUImS4IGQ4K4xTrohZjwd.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@DurzyHarakter30: https://epaypolska.pl/produkty/karty-prezentowe/nintendo/
Jeśli nie ma "kartonika" do aktywacji to polecam pytać przy kasie czy nie drukują kodu na paragonie.
Jeśli nie ma "kartonika" do aktywacji to polecam pytać przy kasie czy nie drukują kodu na paragonie.
- 0
@Baron_Nintendo dobra dzięki najbliżej mam empik :)
Mirki stoję przed dylematem, co jakiś czas kupuje sobie konsole do kolekcji i mam dylemat, od jakiegoś czasu chodzi za mną xbox one i Nintendo switch i nie mogę się zdecydować na co wydać pieniądze. Z tego co się dowiedziałem to jeśli xbox one to najlepiej odrazu kupić x bo najlepsza wydajność a switch moje marzenie od dawna i od dawna zatrzymał się na 1200zl i niżej nie schodzi, a ostatnio zapowiedzieli
@The_Rainman:
i nadal nie podjąłeś decyzji czy ci odpowiada czy wolisz Xbox tak?
switch moje marzenie od dawna
i nadal nie podjąłeś decyzji czy ci odpowiada czy wolisz Xbox tak?
a ostatnio zapowiedzieli switch pro
@The_Rainman: Nope. Nie ma jeszcze żadnego switcha pro ani nawet jego zapowiedzi przez co ludzie są w-------i. Na zapowiedź switcha pro czekamy jakoś od 2 i pół roku.
konsole głównie do exclusivow
@The_Rainman: No to tu switch będzie dużo lepszy bo na xkloca praktycznie nie ma ekskluzywów. Wszystko co wychodzi na kloca, wychodzi na PC'ta.
emu od YUZU + pad xbox one i nic wiecej mi nie potrzeba. Pięknie to śmiga, że oooo Panie :D
#nintendoswitch
#nintendoswitch
źródło: comment_1628283943nZhBgBuPI8EIogD7ZLvR9I.jpg
Pobierz- 2
@miecz_przeznaczenia: mialem ta gierke w oryginalne na switchu i szczerze nie rozumiem zachwytow. Spoko gierka, ale mozliwosci imo nie byly wykorzystane, ot scigalka z kilkoma featurami
@miecz_przeznaczenia: ?? Dobry żart, a jak nie to https://cemu.info
Jest na sali obecny ktoś kto ma i gra w new pokemon snap? Mam kilka pytań :D
#nintendoswitch #gry #pokemon
#nintendoswitch #gry #pokemon
@Exxan: każdy pokemon ma 4 poziomy gwiazdek jeżeli chodzi o zdjęcia, każdy poziom ma rodzaj gwiazdek jakie dostaniesz , maksymalny to chyba diament jak pamiętam
Zdjęcia po wyprawie są oceniane i możesz decydować co zapisujesz w photodexie, po wymaksowaniu w sumie kończysz grę
Niektóre póki mają często lepsze gwiazdki na różnych poziomach, więc jest jakieś poczucie progressu
Można też przerabiać zdjęcia i wrzucać do sieci, by ludzie lajkowali
Zdjęcia po wyprawie są oceniane i możesz decydować co zapisujesz w photodexie, po wymaksowaniu w sumie kończysz grę
Niektóre póki mają często lepsze gwiazdki na różnych poziomach, więc jest jakieś poczucie progressu
Można też przerabiać zdjęcia i wrzucać do sieci, by ludzie lajkowali
@Exxan: wszystko ma chyba maks 3 poziomy na lokacje, pokemony inaczej się zachowują na każdym z poziomów, zbierasz doświadczenie za każdą różnicę punktowa, jaka profesor określi na zdjęciach
Ekspedycji było chyba łącznie 12(plus podział na dzień i noc ale nie pamiętam), teraz chyba wszedł jakoś updated co dołożył trochę do gry, nie powiem dokładnie bo nie skończyłem jej jeszcze, były lepsze gry w backlogu ;) o ile gra jest fajna,
Ekspedycji było chyba łącznie 12(plus podział na dzień i noc ale nie pamiętam), teraz chyba wszedł jakoś updated co dołożył trochę do gry, nie powiem dokładnie bo nie skończyłem jej jeszcze, były lepsze gry w backlogu ;) o ile gra jest fajna,
Po latach posiadania #nintendoswitch zauważyłem taki mały otwór na górnej krawędzi konsoli i nie mam pojęcia do czego on służy. Wie ktoś co to jest?
źródło: comment_1628262376IP7zvBQt9qEXqxfdWxhk4O.jpg
Pobierz- 0
#nintendoswitch #switch czy granie na switchu podczas ładowania baterii wpływa źle na konsole?
#nintendo
#nintendo
konto usunięte via Android
- 0
Pytanie, czy jakiś powerbank będzie dobry do #nintendoswitch? Bo jadę w góry i zastanawiam, się, czy by nie, wziąć konsoli, a z prądem będzie trochę kiepsko.
@DurzyHarakter30: powerbonki długo ładują. Chyba, że masz PD w powerbanku
- 0
@DurzyHarakter30: kup PLM07ZM mam i ładuje tak szybko jak w docku za sprawą PD
Czy grając w Pokemon Shield mogę transferować poksy na Pokemon go tak jak to było w Pokemon Let’s go? #nintendoswitch #nintendo #switch
@Kurvinox_domino: nie ściemniaj domino w k----x nie ma Nintendo switch
- 0
@programista3k: Jest ale w książkach dla dzieci
- 0
Mirki co mają #nintendoswitch i #ringfitadventure . Jaka jest wasza opinia? Dobre to to do zabawy i do gimnastyki? Chcę zacząć w końcu dbać o kondycję i chodzi mi ta gierka po głowie od dłuższego czasu. Mój monke brain dobrze oszukać czymś kolorowym żeby nie myślał, że ćwiczę xD
@eliirru: mam za krótko, żeby powiedzieć jak wypada na dłuższą metę, ale jak dla mnie super sprawa (zarówno dla zabawy jak i dla ruchu). Sam raczej, póki co, częściej bawię się minigrami i gotowymi zestawami ćwiczeń, za to różowa wkręciła się mocno w tryb adventure. Mimo jako takiej kondycji przechodzenie trybu przygodowego na najwyższym poziomie jest męczące i ciężko mi zrobić sesję dłuższą niż godzina
- 2
@eliirru: Bawiłem się zajebiście przez kilka miesięcy. Duża różnorodność ćwiczeń i zabawny gameplay. Zdecydowanie polecam! Jak Ci się potem znudzi to i tak sprzedasz z zerową stratą.
Witam. Switch Lite, wersja systemu 10.2.0, wersja SX OS 3.0.5. Chciałbym to zaktualizować żeby zainstalować Atmosphere. Posłuży ktoś radą od czego zacząć?
#nintendoswitch #switch #nintendo #cfw #piratujo
#nintendoswitch #switch #nintendo #cfw #piratujo
- 0
@cocamide: Dla mnie w niczym, ale SX OS już nie jest wspierane, ostatnia ich aktualizacja pozwala po prostu zainstalować Atmosphere, które z kolei żyje i ma się świetnie.
Jaka gra na switcha co się szybko wczytuje aby można było uruchomić gdzieś na 5-10 minut i zapomnieć? Animal crossing by było super ale za długo się wczytuje. Wiem że można zostawić włączone ale to nie zawsze jest dla mnie rozwiązaniem.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Pawcio_cukierek: Dead Cells
- 6




























#nintendoswitch #switch