Jak DOKŁADNIE działa to zapisywanie wyspy w #animalcrossing? Zapisałem wyspę, a po przywróceniu ustawień fabrycznych Tom nie mógł jej znaleźć i przywrócić. Co powinienem zrobić, aby mieć 100 procent pewności, że moja wyspa jest zapisana i jak dokładnie działa ta funkcja zapisu? :/
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki stoję przed dylematem, co jakiś czas kupuje sobie konsole do kolekcji i mam dylemat, od jakiegoś czasu chodzi za mną xbox one i Nintendo switch i nie mogę się zdecydować na co wydać pieniądze. Z tego co się dowiedziałem to jeśli xbox one to najlepiej odrazu kupić x bo najlepsza wydajność a switch moje marzenie od dawna i od dawna zatrzymał się na 1200zl i niżej nie schodzi, a ostatnio zapowiedzieli
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a ostatnio zapowiedzieli switch pro


@The_Rainman: Nope. Nie ma jeszcze żadnego switcha pro ani nawet jego zapowiedzi przez co ludzie są w-------i. Na zapowiedź switcha pro czekamy jakoś od 2 i pół roku.

konsole głównie do exclusivow


@The_Rainman: No to tu switch będzie dużo lepszy bo na xkloca praktycznie nie ma ekskluzywów. Wszystko co wychodzi na kloca, wychodzi na PC'ta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exxan: każdy pokemon ma 4 poziomy gwiazdek jeżeli chodzi o zdjęcia, każdy poziom ma rodzaj gwiazdek jakie dostaniesz , maksymalny to chyba diament jak pamiętam

Zdjęcia po wyprawie są oceniane i możesz decydować co zapisujesz w photodexie, po wymaksowaniu w sumie kończysz grę

Niektóre póki mają często lepsze gwiazdki na różnych poziomach, więc jest jakieś poczucie progressu

Można też przerabiać zdjęcia i wrzucać do sieci, by ludzie lajkowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exxan: wszystko ma chyba maks 3 poziomy na lokacje, pokemony inaczej się zachowują na każdym z poziomów, zbierasz doświadczenie za każdą różnicę punktowa, jaka profesor określi na zdjęciach

Ekspedycji było chyba łącznie 12(plus podział na dzień i noc ale nie pamiętam), teraz chyba wszedł jakoś updated co dołożył trochę do gry, nie powiem dokładnie bo nie skończyłem jej jeszcze, były lepsze gry w backlogu ;) o ile gra jest fajna,
  • Odpowiedz
Pytanie, czy jakiś powerbank będzie dobry do #nintendoswitch? Bo jadę w góry i zastanawiam, się, czy by nie, wziąć konsoli, a z prądem będzie trochę kiepsko.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co mają #nintendoswitch i #ringfitadventure . Jaka jest wasza opinia? Dobre to to do zabawy i do gimnastyki? Chcę zacząć w końcu dbać o kondycję i chodzi mi ta gierka po głowie od dłuższego czasu. Mój monke brain dobrze oszukać czymś kolorowym żeby nie myślał, że ćwiczę xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eliirru: mam za krótko, żeby powiedzieć jak wypada na dłuższą metę, ale jak dla mnie super sprawa (zarówno dla zabawy jak i dla ruchu). Sam raczej, póki co, częściej bawię się minigrami i gotowymi zestawami ćwiczeń, za to różowa wkręciła się mocno w tryb adventure. Mimo jako takiej kondycji przechodzenie trybu przygodowego na najwyższym poziomie jest męczące i ciężko mi zrobić sesję dłuższą niż godzina
  • Odpowiedz
@eliirru: Bawiłem się zajebiście przez kilka miesięcy. Duża różnorodność ćwiczeń i zabawny gameplay. Zdecydowanie polecam! Jak Ci się potem znudzi to i tak sprzedasz z zerową stratą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaka gra na switcha co się szybko wczytuje aby można było uruchomić gdzieś na 5-10 minut i zapomnieć? Animal crossing by było super ale za długo się wczytuje. Wiem że można zostawić włączone ale to nie zawsze jest dla mnie rozwiązaniem.
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach