Pewnie było tysiac razy ale nie mogę teraz znaleźć. Polecicie jakieś szkło hartowane do #nintendoswitch bo wczoraj moje się rozbiło :D (najlepiej jeżeli dostępne na Allegro)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#nintendoswitch #nintendo
Karty do eshopu nie maja blokady regionalnej? Moge miec dwie kupione w Hiszpanskim Amazonie za 50e i 15e, albo dowolna kombinacje mniej wiecej w ramach 65e, ktos bylby zainteresowany odkupieniem?
Karty do eshopu nie maja blokady regionalnej? Moge miec dwie kupione w Hiszpanskim Amazonie za 50e i 15e, albo dowolna kombinacje mniej wiecej w ramach 65e, ktos bylby zainteresowany odkupieniem?
@szczesliwa_patelnia: Z linka ponizej, wynika ze maja blokade walutowa, czyli gift karty w euro zadzialaja tylko na eshop gdzie placisz w euro.
https://www.nintendo.co.uk/Support/Nintendo-3DS-2DS/FAQ/Nintendo-eShop/Can-I-use-Nintendo-eShop-Cards-in-countries-with-a-different-currency-/Can-I-use-Nintendo-eShop-Cards-in-countries-with-a-different-currency--244861.html
https://www.nintendo.co.uk/Support/Nintendo-3DS-2DS/FAQ/Nintendo-eShop/Can-I-use-Nintendo-eShop-Cards-in-countries-with-a-different-currency-/Can-I-use-Nintendo-eShop-Cards-in-countries-with-a-different-currency--244861.html
@szczesliwa_patelnia: ja tylko switch i nic wiecej.
Widzialem ze szukasz co kupic, odpal sobie peppera na hiszpanie z sortowanie po amazon i zobacz:
https://www.chollometro.com/cupones/amazon.es
Widzialem ze szukasz co kupic, odpal sobie peppera na hiszpanie z sortowanie po amazon i zobacz:
https://www.chollometro.com/cupones/amazon.es
Grał ktoś już może w "Unbound: Worlds Apart" na #nintendoswitch ? Wszystko ładnie śmiga?
Patrząc po zwiastunie to lokacje i mechaniki wyglądają jak 1 do 1 wyjęte z "Ori and the Will of the Wisps".
https://youtu.be/mi9DVkjSn4o
Patrząc po zwiastunie to lokacje i mechaniki wyglądają jak 1 do 1 wyjęte z "Ori and the Will of the Wisps".
https://youtu.be/mi9DVkjSn4o
@bylinka: Nie widzę w tym niczego złego
- 3
Za 2 dni dungeon defenders awakened wychodzi na switcha - nareszcie!!!
Ktoś oprócz mnie jest z tego powodu eksajted?
A, no i gra dostaje epizod 1. Nowe mapy, boss, 2 klasy postaci i SKRZYDŁA! :D
#gry #nintendoswitch #dungeondefenders #towerdefence
Ktoś oprócz mnie jest z tego powodu eksajted?
A, no i gra dostaje epizod 1. Nowe mapy, boss, 2 klasy postaci i SKRZYDŁA! :D
#gry #nintendoswitch #dungeondefenders #towerdefence
źródło: comment_1627905866cDDhtOPHjS2fotzceI4Qcr.jpg
PobierzCiekawe co będzie mieć mocniejsze bebechy Steam deck czy Nintendoswitch PRO. Póki co nie wiadomo, wiadomo jednak że zwykły switch nie ma startu do żadnego
#nintendoswitch
#nintendoswitch
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#nintendoswitch
Mój prawy joycon działa normalnie gdy jest podłączony do konsoli, jak go wypne to też działa normalnie ale jak już chce go użyć jako osobnego pada np żeby zagrać we dwoje w Mario kart to nie mogę się połączyć :/ miał już tak ktoś ?
Mój prawy joycon działa normalnie gdy jest podłączony do konsoli, jak go wypne to też działa normalnie ale jak już chce go użyć jako osobnego pada np żeby zagrać we dwoje w Mario kart to nie mogę się połączyć :/ miał już tak ktoś ?
@J3bzzz: ja tak mialem jak rozebralem joy-cona, tasma od przyciskow SL RL nie laczyla, zagialem ja w inny sposob i zadzialalo
- 0
@chicken_strips: dobrze wiedzieć może spróbuję ale pewnie skończy się na serwisie ¯\_(ツ)_/¯
#nintendoswitch #switch #nintendo #gry Jeżeli kupuje gry cyfrowe, sprzedam konsole i wcześniej wyloguje się z konta, to logując się na nowego switcha będę mieć dostęp do wszystkich zakupionych gier na poprzedniej konsoli?
- 0
@Quimeen: Save jest przypisany do konsoli i nie można odpalić drugiego profilu od nowa, a nie sama gra.
@yeloneck: 3ds przypisywał gry nie do konta, a do nnind konsoli czy jak to się nazywało
@Feedersick: tak, obecnie gry na ns są przypisane do konta, a nie konsoli
@Feedersick: tak, obecnie gry na ns są przypisane do konta, a nie konsoli
Dzis pierwszy raz odpalilem 3D Land i powiem, ze swietnie sie w to gra :)
Stoj kota, ratowanie Toadow, responsywme sterowanie, mozliwosc blyskawicznego przebiegania przez plansze, jak to ja lubie robic. Dla wielu pewnie za proste, ale jako odmozdzajaca gierka do jakiejs audycji albo odsluchu muzyki - super sprawa.
#nintendoswitch
Stoj kota, ratowanie Toadow, responsywme sterowanie, mozliwosc blyskawicznego przebiegania przez plansze, jak to ja lubie robic. Dla wielu pewnie za proste, ale jako odmozdzajaca gierka do jakiejs audycji albo odsluchu muzyki - super sprawa.
#nintendoswitch
źródło: comment_1627857763CewJUBRfocGVHBYkmumW4s.jpg
Pobierzresponsywme sterowanie
@piotrveyner: Chyba sobie żartujesz. Brak możliwości obrotu kamerą w połączeniu z zastosowaną perspektywą sprawiało, że sterowanie było mega irytujące. W szczególności w późniejszych planszach, gdzie trzeba było szybko i precyzyjnie skakać po różnych platformach.
Dla wielu pewnie za
źródło: comment_1627910876xg2K5W9GQfPCvAVVoNE0KJ.jpg
Pobierz- 0
@Tesseract: no napisze jak bede pamietal. Dodatek z Luigim z Super Mario byl bardzo przyjemny dla mnie, a uchodzi za trudny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 35
- 1
@epicreturn: może i gry są dziecinne ale niezłej jakości. Gdybym miał gówniaka to stosunkowo bezpieczny wybór.
@epicreturn: jak rekom odjął, wyrzuciłem switcha przez okno, dzięki Pan Daniec, aż sobie odpale twoje kabarety
#nintendoswitch kupiłem sobie podstawkę pod switcha tylko strasznie grzeje mi konsole ktoś wie dlaczego?
źródło: comment_1627809253K5GArgtlpYnJVFAMqMCMJM.jpg
Pobierz@nobody_here: ta podstawka to straszny bubel, mam i zamiast chłodzić niewiarygodnie grzeje
@nobody_here: hahahaha hahaha to nie podstawka, to Xbox hahahaha ale żartowniś
Pokemon Unite to chyba najlepsza gra darmowa na switcha, kto nie próbował to warto, chociaż coś tam widzę w necie, że może być p2w
#gry #pokemonunite #nintendoswitch #nintendo #pokemon #switch
#gry #pokemonunite #nintendoswitch #nintendo #pokemon #switch

@Gdziejestkangur33: W sumie nie jest aż tak p2w, mam już przedmioty na poziomie 20, a potem skok jest mały, ale jednocześnie będę miażdżył swiezynki, które dopiero zaczęły. System held items jest po prostu źle zaprojektowany pod nowych graczy
@Gdziejestkangur33: "pokemon junit" ?? Masz ty rozum i godnosc czlowieka?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
#nintendoswitch #zelda Treningi parowania z Sekiro nie poszły na marne, jak już się system na guardiany złapało, to ubija się je szybciej niż jakieś średnie mobki
- 0
@Prokrastyn: Gralem w Zelde, nie gralem w Sekiro. Myslisz, ze to dziala tez w druga strone?
- 0
@Rowley: niestety raczej nie. Sekiro jest ultra wymagające, ale też cholernie satysfakcjonujące. Cały system walki w BOTW w porównaniu do Sekiro to jak gra dla dzieci. Jest o niebo łatwiejszy i dużo słabiej przemyślany jak dla mnie
Jak ja się nie mogę doczekać tego nowego Switcha Pro, co prawda nie będzie tak dobry jak steam deck, ale dalej będzie miał wydajność rtx 2060 i będzie mógł obsługiwać dlss i ray traycing, tylko pamięć to jakiś żart, 64gb xD ale można to wytłumaczyć tym, że gry i tak są na kartridżach.
Chodzą plotki, że 9 gen poksów ma być eksem dla tej konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°
Chodzą plotki, że 9 gen poksów ma być eksem dla tej konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°
Zamawiał ktoś Ace Attorney Chronicles w wersji pudełkowej? Na Allegro wysyłka od 9 sierpnia, na innej stronce 6 sierpnia. Jakieś inne źródła, gdzie mógłbym kupić wersję pudełkową, czy trzeba czekać, aż dotrze do Polski? Premiera była 27 lipca.
#nintendoswitch #aceattorney
#nintendoswitch #aceattorney
@piotrveyner: To super że nie lubisz czytać, ale wyobraź sobie że są ludzie którzy lubią. Swoją drogą ace attorney to jedna z tych visual novel gdzie robisz dużo więcej niż "przewijanie tekstu".
- 2
@Shagot: niestety, ceny gier pudełkowych na switcha są p------e
ze digitalek sa poyebane to wiem :D w lipcu kupilem w lipcu YS9, Silver Case na kartach.
Ale az taka przebitka za imporcik? Nie zaluje ze wzialem digitala The Great Ace. Chyba taniej bedzie kupic na jakims amazonie amerykanskim z przesylka do polski niz to co wystawiaja na allegro ¯\_(ツ)_/¯
@piotrveyner: troll harder!
- 0
Podsumowanie Annapurna Interactive Showcase 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-annapurna-interactive-showcase-2021/
-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/
#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #grajzwykopem #nerdheim
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-annapurna-interactive-showcase-2021/
-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/
#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #grajzwykopem #nerdheim
źródło: comment_1627670912tgTkvGLksbkMxv2FMCkITO.jpg
Pobierz- 0
Zamierzam kupić switcha na kilka miesięcy/rok żeby ograć najważniejsze tytuły, a następnie puścić konsolę w świat. Czy warto w tym wypadku czekać i kupić wersję OLED? Czy próbować dorwać jakąś okazyjną cenę switcha V2? Jak istotna jest zmiana między tymi konsolami?
#nintendo
#switch
#nintendoswitch
#nintendo
#switch
#nintendoswitch
- 1
Kupił/sprzedał ktoś ostatnio używanego Switcha V2? Jeśli tak, możecie napisać za jaką kwotę?
Kupiłem miesiąc temu nową, ale po miesiącu jednak stwierdzam, że to nie jest sprzęt dla mnie, kurzy się już z 2 tygodnie i zastanawiam się nad sprzedażą.
#nintendoswitch
Kupiłem miesiąc temu nową, ale po miesiącu jednak stwierdzam, że to nie jest sprzęt dla mnie, kurzy się już z 2 tygodnie i zastanawiam się nad sprzedażą.
#nintendoswitch
@Niss: sprzedalem na allegro 1089, jeszcze mial pol roku gwarancji ale troche rysek z tylu. Realnie co mysle, ze najlepiej mozna dostac to olx i 1100. Jak konsola ma miesiac to mozesz probowac wiecej ale za 1200-1350 widywalem nowki
Co można robić w Pokemon Sword/Shield po ukończeniu głównej historii? Łapać pokemony i tyle, czy jest coś jeszcze do zrobienia? W sensie pokonałem już Leona, uratowałem świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jest jeszcze coś do roboty solo (nie mam Nintendo Online), czy pozostaje tylko ewentualne dokupienie DLC? Dużo w nich gameplayu, czy to tylko dodanie kilku dodatkowych pokemonów?
#pokemon #nintendoswitch #pokemonswordandshield
#pokemon #nintendoswitch #pokemonswordandshield
- 2
@cutecatboy: battle tower w wyndon, trzeba skończyć epizod post game, by była dostępna
@cutecatboy z tego co pamiętam to musisz znaleźć pokeballa w pokoju Leona


























#steam dla zasięgu.
@DurzyHarakter30: Zewnętrzne kodują obraz w locie same i wrzucają go na kartę. Na wewnętrznych jak będziesz kodował obraz po stronie GPU to musisz mieć dosyć mocne GPU by kodować obraz w locie np w 4K60Hz z PS5.
Nie mam typów wprost ale głównie rozejrzałbym się za recenzjami jakiś nowych kart avermedia. Archonik np z zewnętrznych recenzował