Na kompie bym chciał obrabiać.

Rozmyslam nad, zewnętrzna z wejściem na kartę, bo komputer


@DurzyHarakter30: Zewnętrzne kodują obraz w locie same i wrzucają go na kartę. Na wewnętrznych jak będziesz kodował obraz po stronie GPU to musisz mieć dosyć mocne GPU by kodować obraz w locie np w 4K60Hz z PS5.

Nie mam typów wprost ale głównie rozejrzałbym się za recenzjami jakiś nowych kart avermedia. Archonik np z zewnętrznych recenzował
K.....3 - > Na kompie bym chciał obrabiać.

 Rozmyslam nad, zewnętrzna z wejściem na...
  • Odpowiedz
Pewnie było tysiac razy ale nie mogę teraz znaleźć. Polecicie jakieś szkło hartowane do #nintendoswitch bo wczoraj moje się rozbiło :D (najlepiej jeżeli dostępne na Allegro)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nintendoswitch

Mój prawy joycon działa normalnie gdy jest podłączony do konsoli, jak go wypne to też działa normalnie ale jak już chce go użyć jako osobnego pada np żeby zagrać we dwoje w Mario kart to nie mogę się połączyć :/ miał już tak ktoś ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzis pierwszy raz odpalilem 3D Land i powiem, ze swietnie sie w to gra :)

Stoj kota, ratowanie Toadow, responsywme sterowanie, mozliwosc blyskawicznego przebiegania przez plansze, jak to ja lubie robic. Dla wielu pewnie za proste, ale jako odmozdzajaca gierka do jakiejs audycji albo odsluchu muzyki - super sprawa.

#nintendoswitch
piotrveyner - Dzis pierwszy raz odpalilem 3D Land i powiem, ze swietnie sie w to gra ...

źródło: comment_1627857763CewJUBRfocGVHBYkmumW4s.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Gdziejestkangur33: W sumie nie jest aż tak p2w, mam już przedmioty na poziomie 20, a potem skok jest mały, ale jednocześnie będę miażdżył swiezynki, które dopiero zaczęły. System held items jest po prostu źle zaprojektowany pod nowych graczy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rowley: niestety raczej nie. Sekiro jest ultra wymagające, ale też cholernie satysfakcjonujące. Cały system walki w BOTW w porównaniu do Sekiro to jak gra dla dzieci. Jest o niebo łatwiejszy i dużo słabiej przemyślany jak dla mnie
  • Odpowiedz
  • 0
Jak ja się nie mogę doczekać tego nowego Switcha Pro, co prawda nie będzie tak dobry jak steam deck, ale dalej będzie miał wydajność rtx 2060 i będzie mógł obsługiwać dlss i ray traycing, tylko pamięć to jakiś żart, 64gb xD ale można to wytłumaczyć tym, że gry i tak są na kartridżach.
Chodzą plotki, że 9 gen poksów ma być eksem dla tej konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiał ktoś Ace Attorney Chronicles w wersji pudełkowej? Na Allegro wysyłka od 9 sierpnia, na innej stronce 6 sierpnia. Jakieś inne źródła, gdzie mógłbym kupić wersję pudełkową, czy trzeba czekać, aż dotrze do Polski? Premiera była 27 lipca.
#nintendoswitch #aceattorney
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shagot: niestety, ceny gier pudełkowych na switcha są p------e


ze digitalek sa poyebane to wiem :D w lipcu kupilem w lipcu YS9, Silver Case na kartach.

Ale az taka przebitka za imporcik? Nie zaluje ze wzialem digitala The Great Ace. Chyba taniej bedzie kupic na jakims amazonie amerykanskim z przesylka do polski niz to co wystawiaja na allegro ¯\_(ツ)_/¯

@piotrveyner: troll harder!
  • Odpowiedz
Podsumowanie Annapurna Interactive Showcase 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-annapurna-interactive-showcase-2021/

-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/

#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #grajzwykopem #nerdheim
Nerdheim - Podsumowanie Annapurna Interactive Showcase 2021 – wszystkie zapowiedzi, z...

źródło: comment_1627670912tgTkvGLksbkMxv2FMCkITO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamierzam kupić switcha na kilka miesięcy/rok żeby ograć najważniejsze tytuły, a następnie puścić konsolę w świat. Czy warto w tym wypadku czekać i kupić wersję OLED? Czy próbować dorwać jakąś okazyjną cenę switcha V2? Jak istotna jest zmiana między tymi konsolami?

#nintendo
#switch
#nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupił/sprzedał ktoś ostatnio używanego Switcha V2? Jeśli tak, możecie napisać za jaką kwotę?
Kupiłem miesiąc temu nową, ale po miesiącu jednak stwierdzam, że to nie jest sprzęt dla mnie, kurzy się już z 2 tygodnie i zastanawiam się nad sprzedażą.

#nintendoswitch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niss: sprzedalem na allegro 1089, jeszcze mial pol roku gwarancji ale troche rysek z tylu. Realnie co mysle, ze najlepiej mozna dostac to olx i 1100. Jak konsola ma miesiac to mozesz probowac wiecej ale za 1200-1350 widywalem nowki
  • Odpowiedz
Co można robić w Pokemon Sword/Shield po ukończeniu głównej historii? Łapać pokemony i tyle, czy jest coś jeszcze do zrobienia? W sensie pokonałem już Leona, uratowałem świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jest jeszcze coś do roboty solo (nie mam Nintendo Online), czy pozostaje tylko ewentualne dokupienie DLC? Dużo w nich gameplayu, czy to tylko dodanie kilku dodatkowych pokemonów?
#pokemon #nintendoswitch #pokemonswordandshield
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach