Hej mam pytanie, czy ktoś z was korzysta z opcji środa z orange w multikinie? Nie mam co prawda numeru tam ale jeśli kolega wysłałby za mnie tego smsa i otrzymał kod, ja bym zakupił bilety online korzystając tego kodu to czy później jest to jakoś weryfikowane? Ewentualnie czy byłby problem z odbiorem biletów? Nie wiem jak to działa do końca.

#kino #multikino #orange
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

Chcę was ostrzec przed zostawianiem samochodu przy kinie #multikino w #krakow. Wczoraj poszedłem do kina z #rozowypasek na Mcimperium przy ulicy dobrego pasterza i w trakcie seansu ktoś ukradł nam zakupy z bagażnika (spożywka kupiona zaraz przed seansem w #auchan). Po telefonie na #997 policjantka powiedziała że ten parking jest numerem jeden pod względem ilości kradzieży w całym Krakowie! W
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smsiak_pl dziwna sprawa, bo po co miałby ktoś otwierać nie znając zawartości. Może masz auto w którym bardzo łatwo otworzyć ten bagażnik i otwierają tak każde i patrzą czy nie ma nic ciekawego. Albo masz auto co wygląda że ma bogatego właściciela. Swoją drogą ukraść spożywcze zakupy to niezłą patologią trzeba być... Na szczęście "prawilny" złodziej i nie rozwalił auta
  • Odpowiedz
@Ospen: Wbrew pozorom - decyzja moderatora była zgodna z informacją, którą dostarczył mu panel moderacyjny. Moderatorzy nie mają wglądu do wielu informacji, a swoje decyzje muszą opierać o panel moderacyjny, a nie na intuicji czy poszlakach. Dlatego wprowadziliśmy stanowisko moderatora głównego, który pracuje z nami w biurze, ma zdecydowanie więcej uprawnień i w razie wątpliwości może ponownie weryfikować decyzje moderatorów.
  • Odpowiedz
#enemef #multikino #p+r #maraton #parking #warszawa #imielin

Zaparkowałem samochód na P+R Imielin przy Multikinie. Aktualnie jestem po Powidokach i zastanawiam się czy mi przypadkiem nie wlepią mandatu za to, że samochód będzie stał na parkingu podczas jakieś godziny sprzątania czy coś.
Jak to z tym jest? Muszę szukać sobie miejsca gdzieś indziej czy na luzie sobie oglądać dalej?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłem rozpoznanie, może komuś się przyda w przyszłości:
Piętra -1 i 0 są zarezerwowane dla Multikina, +1 +2(chyba tyle tam ich jest, ale moze i więcej to P+R skąd można zostać odcholowanym czy tam dostać mandat/kare.

Jak za jakieś dwie godziny nie będzie aktualizacji z mojej strony to znaczy że nie było mandatu :D
  • Odpowiedz
Dwie sprawy.

By nie zaśmiecać tagu, podrzucę Wam ciekawy film o podróżach w czasie. "Timecrimes" To hiszpańska produkcja, która tak zawiły temat osadza w przyjemnym dreszczowcu. Nie chcąc zdradzać szczegółów, śmiało mogę Wam go polecić. Nie polecam za to oglądać trailerów i czytać opisów filmu.

Druga sprawa, to poratuje ktoś kodem na "Środy z Orange"?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zmienna_pomocnicza ENEMEF: Radom: Zgarnij znizke 9zl na NOC KINA POLSKIEGO (4 najlepsze polskie filmy 2016: premierowo POWIDOKI, WOLYN, OSTATNIA RODZINA, JESTEM MORDERCA) 13/1! Przyjdz z tym SMSem do Multikina do sr. 4/1 wlacznie, a za kazdy bilet zaplacisz 25 zamiast 34zl! Wiecej info, usuniecie z listy: www.enemef.pl
  • Odpowiedz
Czy tych ludzi z #multikino pyebało? Chcę dzisiaj kupić normalny bilet do kina i mam zapłacić 29 zł za jeden seans?! Przykładowo w #cinemacity płacę 42 zł i mam nieograniczoną liczbę wejść do kina w miesiącu, a w Multikinie chcą 29 zł za jedno wejście. Na łeb upadli.
#kino #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach