Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
@JezelyPanPozwoly miałem kiedyś fajne pikaczu, ale mniejsze i mi gdzieś przypadło przy porządkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JezelyPanPozwoly: Taka mała maskotka za 150 zł? I ktoś to pewnie jeszcze kupuje? :O
konto usunięte via Android
- 1
@Reality w moim mieście w heliosie tak. Nie wiem na czym to sie odbije, ceny biletów i zestawów i tak ciągle rosną.
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Hej mam pytanie, czy ktoś z was korzysta z opcji środa z orange w multikinie? Nie mam co prawda numeru tam ale jeśli kolega wysłałby za mnie tego smsa i otrzymał kod, ja bym zakupił bilety online korzystając tego kodu to czy później jest to jakoś weryfikowane? Ewentualnie czy byłby problem z odbiorem biletów? Nie wiem jak to działa do końca.
#kino #multikino #orange
#kino #multikino #orange
45
Murzynka bije białą kobietę

Multikulti w praktyce
z- 5
- #
- #

- 37
Mirki,
Chcę was ostrzec przed zostawianiem samochodu przy kinie #multikino w #krakow. Wczoraj poszedłem do kina z #rozowypasek na Mcimperium przy ulicy dobrego pasterza i w trakcie seansu ktoś ukradł nam zakupy z bagażnika (spożywka kupiona zaraz przed seansem w #auchan). Po telefonie na #997 policjantka powiedziała że ten parking jest numerem jeden pod względem ilości kradzieży w całym Krakowie! W
Chcę was ostrzec przed zostawianiem samochodu przy kinie #multikino w #krakow. Wczoraj poszedłem do kina z #rozowypasek na Mcimperium przy ulicy dobrego pasterza i w trakcie seansu ktoś ukradł nam zakupy z bagażnika (spożywka kupiona zaraz przed seansem w #auchan). Po telefonie na #997 policjantka powiedziała że ten parking jest numerem jeden pod względem ilości kradzieży w całym Krakowie! W
- 13
@smsiak_pl: Może Gildia Złodziei ma tam swoją siedzibę?
@smsiak_pl dziwna sprawa, bo po co miałby ktoś otwierać nie znając zawartości. Może masz auto w którym bardzo łatwo otworzyć ten bagażnik i otwierają tak każde i patrzą czy nie ma nic ciekawego. Albo masz auto co wygląda że ma bogatego właściciela. Swoją drogą ukraść spożywcze zakupy to niezłą patologią trzeba być... Na szczęście "prawilny" złodziej i nie rozwalił auta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@kontrowersje: I tak nie zamierzam się wybrać.
nie ma ktoś na zbyciu kodu sms z #kinderbueno do #multikino ? nakupiłem tych wafelków nie wiedziałem że trzeba mieć sms :D
- 12
- 3
@Ospen: mi ten sam odrzucił xD
- 3
@Ospen: Wbrew pozorom - decyzja moderatora była zgodna z informacją, którą dostarczył mu panel moderacyjny. Moderatorzy nie mają wglądu do wielu informacji, a swoje decyzje muszą opierać o panel moderacyjny, a nie na intuicji czy poszlakach. Dlatego wprowadziliśmy stanowisko moderatora głównego, który pracuje z nami w biurze, ma zdecydowanie więcej uprawnień i w razie wątpliwości może ponownie weryfikować decyzje moderatorów.
- 4
#mbank rozpoczął program pilotażowy mobilnej autoryzacji. Za zapisanie się jako tester otrzymuje się 10 PLN zwrotu za zakup biletów na #film w kinie #helios, #cinemacity i #multikino. Info opisane jest tutaj: http://zakupersi.com/promocja/10-pln-do-kina-za-udzial-w-pilotazu-autoryzacji-mobilnej/
Już się zapisałem z 2 kont. :)
#cebuladeals #zadarmo #promocje
Już się zapisałem z 2 kont. :)
#cebuladeals #zadarmo #promocje
- 1
#kino #multikino #cinemacity
Da się zobaczyć repertuar filmów na luty i np kupić z miesięcznym wyprzedzeniem bilet? Chodzi o "Kot Bob i ja"
Da się zobaczyć repertuar filmów na luty i np kupić z miesięcznym wyprzedzeniem bilet? Chodzi o "Kot Bob i ja"
- 2
#enemef #multikino #p+r #maraton #parking #warszawa #imielin
Zaparkowałem samochód na P+R Imielin przy Multikinie. Aktualnie jestem po Powidokach i zastanawiam się czy mi przypadkiem nie wlepią mandatu za to, że samochód będzie stał na parkingu podczas jakieś godziny sprzątania czy coś.
Jak to z tym jest? Muszę szukać sobie miejsca gdzieś indziej czy na luzie sobie oglądać dalej?
Zaparkowałem samochód na P+R Imielin przy Multikinie. Aktualnie jestem po Powidokach i zastanawiam się czy mi przypadkiem nie wlepią mandatu za to, że samochód będzie stał na parkingu podczas jakieś godziny sprzątania czy coś.
Jak to z tym jest? Muszę szukać sobie miejsca gdzieś indziej czy na luzie sobie oglądać dalej?
- 1
@duecki: na p+r ursynów do 2 w nocy można stać, później kara albo holowanie, już nie pamiętam
- 0
Zrobiłem rozpoznanie, może komuś się przyda w przyszłości:
Piętra -1 i 0 są zarezerwowane dla Multikina, +1 +2(chyba tyle tam ich jest, ale moze i więcej to P+R skąd można zostać odcholowanym czy tam dostać mandat/kare.
Jak za jakieś dwie godziny nie będzie aktualizacji z mojej strony to znaczy że nie było mandatu :D
Piętra -1 i 0 są zarezerwowane dla Multikina, +1 +2(chyba tyle tam ich jest, ale moze i więcej to P+R skąd można zostać odcholowanym czy tam dostać mandat/kare.
Jak za jakieś dwie godziny nie będzie aktualizacji z mojej strony to znaczy że nie było mandatu :D
- 4
Dwie sprawy.
By nie zaśmiecać tagu, podrzucę Wam ciekawy film o podróżach w czasie. "Timecrimes" To hiszpańska produkcja, która tak zawiły temat osadza w przyjemnym dreszczowcu. Nie chcąc zdradzać szczegółów, śmiało mogę Wam go polecić. Nie polecam za to oglądać trailerów i czytać opisów filmu.
Druga sprawa, to poratuje ktoś kodem na "Środy z Orange"?
By nie zaśmiecać tagu, podrzucę Wam ciekawy film o podróżach w czasie. "Timecrimes" To hiszpańska produkcja, która tak zawiły temat osadza w przyjemnym dreszczowcu. Nie chcąc zdradzać szczegółów, śmiało mogę Wam go polecić. Nie polecam za to oglądać trailerów i czytać opisów filmu.
Druga sprawa, to poratuje ktoś kodem na "Środy z Orange"?
- 0
@Nokiius: Zaraz wyślę Ci kod
Ten film jest po postu głupi. Nie oglądać
@Mustafar69: Passengers
#enemef #nocnymaratonfilmowy #radom #multikino
Poszukuję osoby, która dostała sms'a uprawniającego do kupna biletów ze zniżką na najbliższy maraton filmowy z polskimi filmami!
Poszukuję osoby, która dostała sms'a uprawniającego do kupna biletów ze zniżką na najbliższy maraton filmowy z polskimi filmami!
konto usunięte via Android
- 3
@zmienna_pomocnicza ENEMEF: Radom: Zgarnij znizke 9zl na NOC KINA POLSKIEGO (4 najlepsze polskie filmy 2016: premierowo POWIDOKI, WOLYN, OSTATNIA RODZINA, JESTEM MORDERCA) 13/1! Przyjdz z tym SMSem do Multikina do sr. 4/1 wlacznie, a za kazdy bilet zaplacisz 25 zamiast 34zl! Wiecej info, usuniecie z listy: www.enemef.pl
@zmienna_pomocnicza: Spoko. Pamiętaj żeby wysłać do siebie SMS z tą wiadomością żeby wszystko było na tiptop
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy tych ludzi z #multikino pyebało? Chcę dzisiaj kupić normalny bilet do kina i mam zapłacić 29 zł za jeden seans?! Przykładowo w #cinemacity płacę 42 zł i mam nieograniczoną liczbę wejść do kina w miesiącu, a w Multikinie chcą 29 zł za jedno wejście. Na łeb upadli.
#kino #gorzkiezale
#kino #gorzkiezale
- 1
@Bizley: wlasnie u nich cos glupiego, ze niby tylko dla abonentów nc+ jest, nie wiem czy cos sie zmienilo...
https://multikino.pl/pl/news/karta-multikino-unlimited-dla-klientow-nc-2644
ale cena 29zł za bilet normalny to raczej weekendowa norma u nich. bez znizek srednio sie oplaca :P
https://multikino.pl/pl/news/karta-multikino-unlimited-dla-klientow-nc-2644
ale cena 29zł za bilet normalny to raczej weekendowa norma u nich. bez znizek srednio sie oplaca :P
@yacolek: To już chyba nie działa, na dzień dzisiejszy w Multikinie nie ma karty podobnej do CC Unlimited
@akwajuk21:
A czemu pytasz? Spotkałeś Mirków?
A czemu pytasz? Spotkałeś Mirków?
- 0
@MasterSoundBlaster: nie spotkałem
























#kino #bilety #promocje #promocja #groupon #multikino #kinozwykopem