@trapist_e: ja czasem kupuje bilet przed seansem i Pani przy kasie proponuje mi jakieś względnie fajne miejsce, ale obok już zajętego albo pomiędzy dwoma rezerwacjami. Ja wtedy proszę uprzejmie o miejsce gdzieś z boku. Pani zawsze patrzy na mnie jak na jakiegoś dewianta/spierdoksa, który wychodzi z piwnicy raz na rok i proponuje miejsce w stylu W1 po czym nawet nie pyta czy chcę popcorn tylko z obrzydzeniem podaje mi bilet.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@limpak: można chyba wejść z piwem zakupionym w barze w multikinie. puszki ciężko będzie pewnie skitrać, ale jak Ci się uda to lepiej od razu zaopatrzeć się w słomkę, bo będzie baba stała z noktowizorem i czaiła kto pije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nerlo: w play(smakwakacji) są cały czas vouchery(Voucher upoważnia do zakupu biletu w cenie 16,90 zł na film 2D lub 3D)
W Srody z orange jeszcze lepsza akcja. 2 w cenie jednego.
  • Odpowiedz
Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co za tym idzie również i ilość tego popcornu.
Zakupiłem dziś popcorn duży (4.2l) za sporą ilość $$ ale już po samym podaniu nie pasowała mi wielkość pudełka.
Z zapytaniem zwróciłem się do sprzedawcy to ten na odwrocie pudełka wskazał mi wielkość i zapewniał mnie że jest wszystko w porządku a nie jest.
Zmierzyłem wymiary pudełka. Pudełko jest to ścięty ostrosłup o wymiarach
mechatronics - Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co ...

źródło: comment_b8EOdR3uPCwlHUgsW5uz3kYtzFqxs22o.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1029
@smoczewski jutro jeszcze spróbuję dorwać tą mega dużą pakę i też sprawdzę czy nie jest zawyżona pojemność,
Ale to jest mega nie poważne, bilet dla pary prawie 6 dyszek na dodatek robią 25 minut reklam i jeszcze z tym popcornem taka lipa ...
  • Odpowiedz
Pierwszy raz używam Blika (płacąc za bilet na stronie Multikina) i już sobie nie radzę. Generuję kod, wpisuję w odpowiednie miejsce na stronie i nic się nie dzieje. Po około minucie aplikacja mówi mi, że kod się przedawnia. Wtf.

#blik #mbank #multikino
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@copychef, proces przebiega tak jak to @Marcinowy przedstawił. Jeśli proces zatrzymuje się na stronie Multikina i na naszą aplikację nie przychodzi Ci prośba o zatwierdzenie może to wskazywać na jakąś trudność po stronie kina lub samego systemu BLIK choć tu nie mamy żadnych informacji by takie miały miejsce.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś kto pracuje w multikinie i orientuje się, czy są m'msy w barze w zestawach i ile kosztują?
#multikino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach