@ArturL18: Święto kina jest w ten weekend, przez co bilety kosztują 12 zł. Jednakże to święto jest właśnie wydarzeniem specjalnym, a na takowe nie ma rezerwacji.
  • Odpowiedz
Bilety na każdy seans w Multikinie po 12zł w ten weeknd.

"Święto Kina to ogólnopolska akcja, mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu bilety na każdy seans kosztują jedynie 12 zł. Akcję wspierają polscy twórcy, których 10 i 11 grudnia będzie można spotkać na wybranych seansach .Święto Kina współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.:


http://www.swietokina.com/

#multikino #cebuladeals #kino
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k___b: Pisałem w tej sprawie do Multikina i Heliosa. Babka z Heliosa odpisała, że planują coś takiego w 2017 roku, a Multikino nie odpisało w ogóle pomimo, że pisałem do nich dwukrotnie...
  • Odpowiedz
Promocje w multikinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na grudzień :
Zapłać w grudniu za bilet do kina Mastercard® lub Maestro®, a drugi bilet dostaniesz w prezencie!
Promocja obowiązuje we wszystkie piątki, soboty i niedziele od 2 do 31.12.2016 r.

Jeden bilet kupiony = jeden kupon na bilet, maksymalnie trzy

#promocje #multikino #kino #film #mastercard #maestro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej

Orientuje się ktoś dlaczego Multikino dolicza 1 zł do cen biletów kupionych przez internet lub aplikację mobilną? Wydaje mi się, że jest to bardzo dziwna praktyka.
Liczą na to, że jak ktoś kupuje bilet na miejscu to skusi się też na popcorn? :)

#multikino #kino #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#promocje #multikino #kino #cebuladeals

Multikino
Zapłać za bilet do kina kartą Mastercard® lub Maestro® w kasie lub online,
a drugi bilet dostaniesz w prezencie.
Promocja trwa od 2.12 do 31.12.2016 r., we wszystkie piątki, soboty i niedziele
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KapitanSprzeglo: Około 20-30 minut - nie są to tyle przerwy między filmami co po prostu lecą pełne napisy i później odrazu zaczyna się drugi film. Byłem rok temu - ludzie na spokojnie spali, mieli koce i poduszki :P
  • Odpowiedz
  • 2
Jakby ktoś chciał się wybrać do kina #helios lub #multikino na film 2D to może przycebulić i bilet kupić za 10 zł dzięki akcji z Żabką. Wystarczy kupić 2 napoje marki Cocio (teraz w promo 4 zł zamiast 5).
Tak więc w cenie 18 zł mam bilet i dwa napoje, zamiast samego biletu (w moim przypadku normalnego) za 26 zł.

#cebula #cebulalekko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chicane: @Bleck: potwierdzam, w poniedziałki taniej w Multikinie - na Fejsie jest apka z kodem.
No a środa to wiadomo z Orange ale to Cinema City ( ͡ ͜ʖ ͡) w Multikinie chyba czwartki z Bueno xd
  • Odpowiedz