ktos wie dlaczego w #multikino #lublin nie da sie na nic zarezerwowac biletu? wszedzie jest napisane ze na wydarzenie nie ma rezerwacji ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
ArturL18
- 2

Zaff
- 3
@ArturL18: Święto kina jest w ten weekend, przez co bilety kosztują 12 zł. Jednakże to święto jest właśnie wydarzeniem specjalnym, a na takowe nie ma rezerwacji.
Zysioo
via iOS- 1
@ArturL18: Średnio Ci sie opłaca wymieniać benefity w ten weekend
- 9
Bilety na każdy seans w Multikinie po 12zł w ten weeknd.
http://www.swietokina.com/
#multikino #cebuladeals #kino
"Święto Kina to ogólnopolska akcja, mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu bilety na każdy seans kosztują jedynie 12 zł. Akcję wspierają polscy twórcy, których 10 i 11 grudnia będzie można spotkać na wybranych seansach .Święto Kina współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.:
http://www.swietokina.com/
#multikino #cebuladeals #kino
- 1
W Heliosie albo w Multikinie jest coś takiego jak w Cinema City, mianowicie chodzi mi o filmy bez limitu za te 40kilka złotych?
#kino #multikino #helios #cinemacity #kiciochpyta
#kino #multikino #helios #cinemacity #kiciochpyta
Promocje w multikinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na grudzień :
Zapłać w grudniu za bilet do kina Mastercard® lub Maestro®, a drugi bilet dostaniesz w prezencie!
Promocja obowiązuje we wszystkie piątki, soboty i niedziele od 2 do 31.12.2016 r.
Jeden bilet kupiony = jeden kupon na bilet, maksymalnie trzy
#promocje #multikino #kino #film #mastercard #maestro
Zapłać w grudniu za bilet do kina Mastercard® lub Maestro®, a drugi bilet dostaniesz w prezencie!
Promocja obowiązuje we wszystkie piątki, soboty i niedziele od 2 do 31.12.2016 r.
Jeden bilet kupiony = jeden kupon na bilet, maksymalnie trzy
#promocje #multikino #kino #film #mastercard #maestro
Jakieś Mirki wybierają się dzisiaj na nocke władcy pierścieni? :D
#wladcapierscieni | #lotr | #filmy | #multikino | #fantasy
#wladcapierscieni | #lotr | #filmy | #multikino | #fantasy
- 2
@Issac: kino bije na głowę wszystko, jestem mega podekscytowany. Polecam jeśli nie ma się planów jutro.
- 4
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Biszkopcik: Tak ściągnij sobie aplikację Qpony i potrząśnij telefonem.
Hej
Orientuje się ktoś dlaczego Multikino dolicza 1 zł do cen biletów kupionych przez internet lub aplikację mobilną? Wydaje mi się, że jest to bardzo dziwna praktyka.
Liczą na to, że jak ktoś kupuje bilet na miejscu to skusi się też na popcorn? :)
#multikino #kino #kiciochpyta
Orientuje się ktoś dlaczego Multikino dolicza 1 zł do cen biletów kupionych przez internet lub aplikację mobilną? Wydaje mi się, że jest to bardzo dziwna praktyka.
Liczą na to, że jak ktoś kupuje bilet na miejscu to skusi się też na popcorn? :)
#multikino #kino #kiciochpyta
- 3
- 3
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 10
#promocje #multikino #kino #cebuladeals
Multikino
Zapłać za bilet do kina kartą Mastercard® lub Maestro® w kasie lub online,
a drugi bilet dostaniesz w prezencie.
Promocja trwa od 2.12 do 31.12.2016 r., we wszystkie piątki, soboty i niedziele
Multikino
Zapłać za bilet do kina kartą Mastercard® lub Maestro® w kasie lub online,
a drugi bilet dostaniesz w prezencie.
Promocja trwa od 2.12 do 31.12.2016 r., we wszystkie piątki, soboty i niedziele
- 2
@KapitanSprzeglo: Około 20-30 minut - nie są to tyle przerwy między filmami co po prostu lecą pełne napisy i później odrazu zaczyna się drugi film. Byłem rok temu - ludzie na spokojnie spali, mieli koce i poduszki :P
- 1
@KapitanSprzeglo: Żarty żartami ale ja termosik z kawą zabieram :P Mogę zaprosić na wykopkawę po Dwóch Wieżach :D
- 1
- 1
@Solitary_Man: czy ja moge poprosic?
- 1
kupie 3 kody na bilety w jakiejs dobrej cenie :- )
#multikino
#multikino
@matrioshq: piątek to początek nowego tygodnia w kinach (premiery), repertuar zazwyczaj jest udostępniany w środy
Jakby ktoś chciał się wybrać do kina #helios lub #multikino na film 2D to może przycebulić i bilet kupić za 10 zł dzięki akcji z Żabką. Wystarczy kupić 2 napoje marki Cocio (teraz w promo 4 zł zamiast 5).
Tak więc w cenie 18 zł mam bilet i dwa napoje, zamiast samego biletu (w moim przypadku normalnego) za 26 zł.
#cebula #cebulalekko
Tak więc w cenie 18 zł mam bilet i dwa napoje, zamiast samego biletu (w moim przypadku normalnego) za 26 zł.
#cebula #cebulalekko
- 0
@Chicane wiem, to są stałe promocje w konkretne dni tygodnia, a ta obowiązuje codziennie do końca roku

































