Wpis z mikrobloga

Mirki,

Chcę was ostrzec przed zostawianiem samochodu przy kinie #multikino w #krakow. Wczoraj poszedłem do kina z #rozowypasek na Mcimperium przy ulicy dobrego pasterza i w trakcie seansu ktoś ukradł nam zakupy z bagażnika (spożywka kupiona zaraz przed seansem w #auchan). Po telefonie na #997 policjantka powiedziała że ten parking jest numerem jeden pod względem ilości kradzieży w całym Krakowie! W kinie skala problemu jest znana ale kierownictwo nic sobie z tego nie robi, od jednego pracownika dowiedzieliśmy się że pracuje tu bardzo krótko a już wie o kilku kradzieżach, w tym jednej kradzieży samochodu z parkingu multikina w Krakowie!

W #multikino mają tylko jedna kamerę, która widzi tylko wjazd i uwaga jest czarnobiała!

P.S. Może ktoś z was był wczoraj (5.02.2017) w tym kinie po 20:00 i ma w samochodzie kamerkę?

Ja Multikino od dziś omijam szerokim łukiem. Tylko #cinemacity

#krakow #afera
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smsiak_pl dziwna sprawa, bo po co miałby ktoś otwierać nie znając zawartości. Może masz auto w którym bardzo łatwo otworzyć ten bagażnik i otwierają tak każde i patrzą czy nie ma nic ciekawego. Albo masz auto co wygląda że ma bogatego właściciela. Swoją drogą ukraść spożywcze zakupy to niezłą patologią trzeba być... Na szczęście "prawilny" złodziej i nie rozwalił auta
  • Odpowiedz
@Misieq84: nie, pisałem wyżej, samochód to sedan, czyli bagażnik nie ma szyby. Właśnie od zawsze myślałem, że w bagażniku bezpieczniej, bo nie widać. Teraz już sam nie wiem co robić.
  • Odpowiedz