• 3
Pisalem jakis czas temu, ze chce kupic auto. I oto znalazlem. Renaul Laguna II. Rok 2002 2.0 140KM z sekwencyjnym gazem. Pierwsza mysl to podjarka, bo fajne auto i takie chcialem, ale opinie bywaja rozne. To ze stuka zawieszenie to pol biedy, rozrzad wymieniony 28tys temu super, klocki nie caly rok, akumulator w grudniu. Ale jak chodzi na lpg to cos troche, a moze nawet mocno silnikiem trzesie. I teraz pytanie, czy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, odezwał się we mnie zew młodości i jako że rzygam jazdą samym samochodem. postanowiłem sobie kupić motorower na weekendy żeby troszkę poszusować w ładne weekendy, odrazu zaznaczam że nie poszukuję sprzętu z najwyższej półki. Co sądzicie o Bartonie Classic? Wizualnie bardzo mi się podoba ta pierdziawka i zdaję sobie sprawę że może pochodzić z 2-3 lata, ale chodzi mi o opinie lepiej siedzących w temacie. Z góry dziękuję za wszelkie opinie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mireczki, przeprowadziłem się niedawno z centrum na przedmieścia #krakow i mam tu sporo ładnych punktów widokowych więc zależy mi na pierdziawie która da mi frajdę dojechania do nich i podziwiania widoków przy okazji nie rozpadając się po kilkuset km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@s0k0l_pl: Te tanie, ECO czy jak je tam zwą nie wytrzymają dłużej niż rok, przez parę lat je kupowałem i ciągle to samo, a nie jestem z tych, którzy zimą próbują wycieraczkami zeskrobać lód z szyby. W sumie zadowolony jestem z płaskich wycieraczek Kagera - 3 lata jeżdżą i ciągle ładnie zbierają. Plus taki, że płaskie nie mają stalowej konstrukcji, więc w zimie na parkingu nie łapie tam mróz.
  • Odpowiedz
Witam, mam pytanie do was #moto #mirki jako, że przychodzi zima to czas zmienić opony na zimowe. I tu sie rodzi moje pytanie, czy nabić je powietrzem czy jakąś nową mieszanką 78% azotu i 21% tlenu bo kumpel mi powiedział w robocie, że dużo lepiej sie jeździ. Licze na szybką odpowiedź.

#pytanie #samochody #dziendobry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@picofrico: Jeździłem z 97. Rdza bierze, 3 razy padał alternator, jak wyjechała z salonu paliła ok 8-9 to po 140 tys (tylko my nią jeździliśmy) paliła już 12-13/100km
  • Odpowiedz