Wszystko
Najnowsze
Archiwum

pwone
via Android- 3
Pisalem jakis czas temu, ze chce kupic auto. I oto znalazlem. Renaul Laguna II. Rok 2002 2.0 140KM z sekwencyjnym gazem. Pierwsza mysl to podjarka, bo fajne auto i takie chcialem, ale opinie bywaja rozne. To ze stuka zawieszenie to pol biedy, rozrzad wymieniony 28tys temu super, klocki nie caly rok, akumulator w grudniu. Ale jak chodzi na lpg to cos troche, a moze nawet mocno silnikiem trzesie. I teraz pytanie, czy

kujtek
- 2
@pwone: a na benzynie? bo jak tylko na gazie cyrki to trzeba skoczyć do ogarniętego gaziarza a nie mietka za rogiem

pogop
- 1
@pwone: @Kejran o laguny pytajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mireczki, odezwał się we mnie zew młodości i jako że rzygam jazdą samym samochodem. postanowiłem sobie kupić motorower na weekendy żeby troszkę poszusować w ładne weekendy, odrazu zaznaczam że nie poszukuję sprzętu z najwyższej półki. Co sądzicie o Bartonie Classic? Wizualnie bardzo mi się podoba ta pierdziawka i zdaję sobie sprawę że może pochodzić z 2-3 lata, ale chodzi mi o opinie lepiej siedzących w temacie. Z góry dziękuję za wszelkie opinie
@PipBoy13: Jak chcesz to sprzedam Ci yamahę rd80 zarejestrowaną na motorower. pojeździ jeszcze kilkanaście lat jak będziesz dbał.
- 0
Mireczki, przeprowadziłem się niedawno z centrum na przedmieścia #krakow i mam tu sporo ładnych punktów widokowych więc zależy mi na pierdziawie która da mi frajdę dojechania do nich i podziwiania widoków przy okazji nie rozpadając się po kilkuset km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
perełka-igiełka / sprzedam motocykl babci / Dominika 333 Orlik

Piękna motocyklistka sprzedaje crossa swojej babci! Dobra parodia oferty sprzedaży :D Dominika 333 Orlik
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
12
Nowe samochody z Polski pożądane na świecie. Największym hitem fiat 500

Nowe fiaty z fabryki w Tychach są przebojem na europejskich rynkach. Zapotrzebowanie na samochody jest tak duże, że zakład zanotuje wzrost produkcji po raz pierwszy od 5 lat.
z- 3
- #
- #
- #
- #
Mirki, wycieraczki do auta potrzebuje kupić bo nic nie widzę jak pada deszcz...
Ten Bosch taki dobry jak mówią starsi indianie?
#auto #moto #samochod #wycieraczki #bosch
Ten Bosch taki dobry jak mówią starsi indianie?
#auto #moto #samochod #wycieraczki #bosch
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@s0k0l_pl: Te tanie, ECO czy jak je tam zwą nie wytrzymają dłużej niż rok, przez parę lat je kupowałem i ciągle to samo, a nie jestem z tych, którzy zimą próbują wycieraczkami zeskrobać lód z szyby. W sumie zadowolony jestem z płaskich wycieraczek Kagera - 3 lata jeżdżą i ciągle ładnie zbierają. Plus taki, że płaskie nie mają stalowej konstrukcji, więc w zimie na parkingu nie łapie tam mróz.
17
Motoryzacyjnie dla dzieci #1 MOTO DORADCA plus

na prośbę moto doradcy udostępniamy i wspieramy :) pomóżmy innym :)
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
8
Audi S8 / RS8 4.0 TFSI 760 HP

Audi S8 / RS8 4.0 TFSI 760 HP! 300 km/h OnBoard / POV @ Autobahn
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
@cm123: O jak zgniłem xD
- 2
@wooks001: Po prawej na dole mają nawet przycisk do bekonu
źródło: comment_d7a8YdQ2HinsckmWo1bd4VskNtMRRQzc.jpg
Pobierz- 1
@wooks001: @eugeniusz_geniusz: a wystarczyło zamówić ze skody.
źródło: comment_aAY1jQvH5K0JHu6ofonxjYED0kWgRKvL.jpg
Pobierz- 1
jak w #moto g wstawić kontakt do paska ustawień (gdzie na obrazku jest alejandro)?
źródło: comment_ygzKyq5VmQioEjutJUd6GjdoZOsNC86Q.jpg
Pobierz6
Wszystko o Yeti i jeszcze więcej....

...mam nadzieję, że nie zmarnowałem benzyny ;)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Witam, mam pytanie do was #moto #mirki jako, że przychodzi zima to czas zmienić opony na zimowe. I tu sie rodzi moje pytanie, czy nabić je powietrzem czy jakąś nową mieszanką 78% azotu i 21% tlenu bo kumpel mi powiedział w robocie, że dużo lepiej sie jeździ. Licze na szybką odpowiedź.
#pytanie #samochody #dziendobry
#pytanie #samochody #dziendobry
- 1
O co chodzi w kulcie BMW E36?
http://milionaut.pl/2014/11/08/bmw-e36-o-co-z-tym-chodzi/
#milionaut #moto #motoryzacja #auto #auta #samochody #gorzkiezale #pytanie
http://milionaut.pl/2014/11/08/bmw-e36-o-co-z-tym-chodzi/
#milionaut #moto #motoryzacja #auto #auta #samochody #gorzkiezale #pytanie
@wooks001: przecież autor sam sobie odpowiedział:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
“dziewczyny” wolą pełnoletnie BMW za 5000 złotówek zamiast świeżego Seata, Hyundaia, Kii wartego kilkukrotnie więcej.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
T
- 14
ogurwa. Xdddddd kisne
@wooks001: pierwsze w historii A4 RWD
- 5
Utopiony #mercedes #sls #amg to chyba najgorsze co może Ci się przydażyć
http://milionaut.pl/2014/11/18/najgorsze-co-moze-cie-spotkac-w-zyciu/
#moto #motoryzacja #auta #samochody #blog
http://milionaut.pl/2014/11/18/najgorsze-co-moze-cie-spotkac-w-zyciu/
#moto #motoryzacja #auta #samochody #blog
- 2
Jako, że jestem tu od jakiegoś czasu, ale nic wcześniej nie pisałem chciałbym przedstawić wam mój #moto #blog.
zapraszam na MilionAut.pl
#motoryzacja #samochody #auta
zapraszam na MilionAut.pl
#motoryzacja #samochody #auta
16
Czy czerń faktycznie wpływa na mniejsze zużycie energii w AMOLED'ach?

Odpowiedź na odwieczne pytanie, które mimo wszystko wciąż bywa źle rozumiane.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















