Nie piszę z anonimowych, bo i tak nie ma sensu :) Po kolejnych letnich wyprawach (również tych z #motocykle) wreszcie się przemogłem i kupiłem sobie większe i starsze auto - typowo do wypadów i nocowania. Naturalnie również w zimę czy jesienno-zimowe noce. Ot, taka "pasja" czy jak to niektórzy mówią "kaprys". Już któryś rok z rzędu się męczyłem z tą myślą, czy nie spróbować i wreszcie się przemogłem! Założony
Tino - Nie piszę z anonimowych, bo i tak nie ma sensu :) Po kolejnych letnich wyprawa...

źródło: comment_nPLKgbu27cqrU7cJMJLyyV7lK4YPDzEA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buddookan: Sęk w tym, że nie mam partnerki, więc nikt mi nie będzie smęcił, że nie ma łazienki czy suszarki albo jest kurz za telewizorem w 4-gwiazdkowym hotelu i "ona nie zaśnie w tym chlewie" :) W inny klimat celuję. Chcę się sprawdzić w trudniejszych warunkach, zaprawić i po prostu wyjeżdżać. Przy okazji zabrać ewentualnych znajomych na wyjazd czy zaproponować przejazd na #blablacar, żeby poznać nowych ludzi
  • Odpowiedz
@Tino: A jakie auto w ogóle? Jaki model, rok itp...
Ja mam Citroen Evasion i powiem, że go na nic nie zamienię... Spedziłem w nim z żoną wakacje w trasie, wchodzi tam materac dmuchany 1,20x2,00. Polecam mocno ten sposób spędzania czasu.

Tylko nie wiem jak w normalnym aucie przetrwac pozna jesien i zime, my na mocno chłodne noce materac owijaliśmy kocem ratunkowym (srebro/złoto) i na to koc filcowy i sie
  • Odpowiedz
Mirki chyba padł mi telefon ale do rzeczy:

Motorola Moto G LTE (xt1039) z odblokowanym bootloaderem i TWRP najnowszym. Przez dłuższy okres czasu siedziałem na Nightly CM/LiOS i OpenGapps. Działało to cały czas stabilnie a jak coś się sypało to w następnej aktualizacji naprawiali. Teraz od tygodnia nawet po wgraniu na 100% stabilnego systemu telefon podziała max 48h i wpada w bootloop.

Stwierdziłem że wgram stocka ale przed tym wgrać "stocka" przeportowanego z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja mama przymierza się do zmiany telefonu w tym miesiącu a że odradziłem jej brać urządzenie w #play przy przedłużaniu umowy to szukamy jakiegoś urządzenia do zakupu poza siecią. Myślę o Huawei-a P9 LITE ( pierwsza generacja, nie 2017) i tutaj pytanie, gdzie ewentualnie mogę kupić najtaniej ten telefon z pewnej ręki by nie trafić na refurba czy import stricte z chin sprzedawany w PL przez firmy. Początkowo chciała Xiaomi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maloj: Za 2100? To zacnie chyba :) Co do golfa III to miałem jedną fajną przygodę, jak pozyczyłem od kumpla na chwile, bo moje autko zaniemogło, a spotkanie z klientem za miastem #radom ofcoz pilne, jadę na Szydłowiec, stanąłem na światłach Wośnicka/Kielcka i myślę sobie, że umyję tylną szybkę, bo hatchback i mocno brudna, jeb psikawka wajcha od kierownicy, a tam ustrojstwo pieknym sikiem polewa autko stojące za
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maloj: Jak mnie śmieszą ludzie, którzy kupują auto za tysiąc cebul - i mają takie oczekiwania jak by miało być z salonu a auto ma 10 lat +.....Kumpel sprzedawał golfa III z 98......którego z palcem w dupie wtedy o----ł za 3 kafle... wystawił za 800 zł bo nie chciał płacić za ubezpieczenie.... To jakiś burak przyjechał oglądał - auto było jak na ten rok w stanie 10/10. To felgi nie
  • Odpowiedz
Taka zagwozdka mnie dopadła, wykupowałem ostatnio pierwsze w życiu OC, czy jak policja weźmie mnie na kontrolę to mogę pokazać pdf'a na komórce jako potwierdzenie? #oc #moto #ubezpieczenia #motoryzacja

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#moto Mam firmówkę Scenic III 1.9 dci 130 FAP przejechane ok 190 000 (serio ! ) Spala zawsze 7,8 - 8,2 diesla. Posiada ktoś podobne auto bo myślę ze powinien minimum 1 litr mniej spalać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@asffaf trasy czy miasto? Ja C5 2.0hdi w mieście mam 8 litrów. W trasie 5,5-6 litrów. Weź pod uwagę że Scenic jest wyższym autem niż astra co za tym idzie inne opory powietrza. Pewnie opony z 215, do tego filtr Fap i tak się żyje powoli Bożenko na tej wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam od tygodnia #motorola #moto g5 plus i muszę powiedzieć, że jak na cenę to jest to idealny telefon. NFC w modelu europejskim śmiga. 2 karty sim plus slot na kartę i jeszcze czysty android. W sumie to miałem już droższe telefony i nie wiem czy sprawiłyby mi tyle frajdy.

Podoba mi się design tego telefonu. Lubie jak leży w dłoni. Kolor złoty lekko dyskusyjny, ale pomyślałem czemu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach