Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Moto Z2 Force w Antutu - już za dwa tygodnie pokaże swoje mocne oblicze

Lenovo już niebawem zaprezentuje nam kilka modeli. W lipcu poznamy urządzenia dla każdego - dla tych mniej oraz tych bardziej wymagających użytkowników. Pr
z- 0
- #
- #
- #
- #
14
Niesiemy pomoc przypadkowemu motocykliście!! POMAGAJMY...

Niesiemy pomoc przypadkowemu motocykliście!! POMAGAJMY SOBIE NAWZAJEM. Film znaleziony na YT, nie jestem jego autorem, ale brawo za postawę!
z- 2
- #
- #
- #
- #
1002
Niki Lauda poznaje przyszłą żonę :)

Z filmu "Rush"
z- 120
- #
- #
- #
- #
- 4
Pytanie głównie do niskich Mirabelek albo do Mirków z niskimi partnerkami jeżdżącymi na moto ;).
Powoli rozglądam się za motocyklem dla siebie, a że jestem niska (163 cm #krasnal ) i raczej do grubasów nie należę, to szukam czegoś w miarę lekkiego i z nisko położonym siedziskiem. Ewentualnie z łatwą możliwością obniżenia moto (w sumie to nie wiem czy każdy można na zawieszeniu obniżyć).
Jakie moto polecacie dla takich krasnali?
Na
Powoli rozglądam się za motocyklem dla siebie, a że jestem niska (163 cm #krasnal ) i raczej do grubasów nie należę, to szukam czegoś w miarę lekkiego i z nisko położonym siedziskiem. Ewentualnie z łatwą możliwością obniżenia moto (w sumie to nie wiem czy każdy można na zawieszeniu obniżyć).
Jakie moto polecacie dla takich krasnali?
Na
- 2
Szybka ankieta. Fajnie jak byście argumentowali swój wybór w komentarzu
#android #smartfon #smartfony #pytanie #kiciochpyta #kupujzwykopem #gsm #bojowkaandroid #huawei #chinskiecuda #lg #pytaniedoeksperta #fotografia #sony #moto #motox #lenovo #nexus #xperia
#android #smartfon #smartfony #pytanie #kiciochpyta #kupujzwykopem #gsm #bojowkaandroid #huawei #chinskiecuda #lg #pytaniedoeksperta #fotografia #sony #moto #motox #lenovo #nexus #xperia
Na który telefon byście się zdecydowali?
- Moto X Force 35.3% (6)
- Sony Xperia X Performance 11.8% (2)
- Sony Xperia XZ 35.3% (6)
- Sony Xperia XZs 17.6% (3)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@S___K: no to mieliśmy różne telefony w rękach bo ani XZ ani najnowsza XZ premium się nie nagrzewają praktycznie w ogóle przy normalnym użytkowaniu. Oczywiście jak długo robimy fotki czy wideo to w pobliżu aparatu temp obudowy będzie trochę wyższa ale to nie jest generalnie w żaden sposób uciążliwe czy bardzo odczuwalne a z uwagi na użytą wysoką jakość materiałów trudno oczekiwać 100% zimnej obudowy pod wysokim obciążeniem - metal
- 2
Dzień dobry Mirki !
Przyszedł czas na zmianę telefonu w tym miesiącu. Przy wyborze nowego urządzenia głównie kładę nacisk na aparat i jakość wyjściową plików foto jak i video. Żeby się zbędnie nie rozpisywać wszystkie parametry na których mi zależy wymienię poniżej. Mam nadzieję że ktoś pomoże i podrzuci jakieś ciekawe propozycje. Bardzo napaliłem się na Moto X Force ze względu na aparat, baterię, podzespoły i odporność na upadki.
Warunki zakupu:
-Kwota ok. 1600pln
-Akceptuje
Przyszedł czas na zmianę telefonu w tym miesiącu. Przy wyborze nowego urządzenia głównie kładę nacisk na aparat i jakość wyjściową plików foto jak i video. Żeby się zbędnie nie rozpisywać wszystkie parametry na których mi zależy wymienię poniżej. Mam nadzieję że ktoś pomoże i podrzuci jakieś ciekawe propozycje. Bardzo napaliłem się na Moto X Force ze względu na aparat, baterię, podzespoły i odporność na upadki.
Warunki zakupu:
-Kwota ok. 1600pln
-Akceptuje
- 4
- 1
@ekumen: ladne na papierze parametry i to by było na tyle. Juz kiedys pisalem o takich cudach jak muphone overmax , kruger matz , manta i inne szpeje
- 3
#motoryzacja #auto #moto #skutery #pytanie
Hej Mirki.Ma skuter 2t(2 sów).2 lata dzieki bogu chodzi bez wiekszych awarii, ale boje sie, ze pewnego dnia sie zatrze..
Moje pytanie: Jak zatkam dysze od oleju i bede wlewal mieszanke do baku to bedzie ok?
Kiedy braklo mi paliwa to wlalem cwiartke mieszanki do baku i bylo ok tylko 2 razy wincyj kopcil( ͡° ͜
Hej Mirki.Ma skuter 2t(2 sów).2 lata dzieki bogu chodzi bez wiekszych awarii, ale boje sie, ze pewnego dnia sie zatrze..
Moje pytanie: Jak zatkam dysze od oleju i bede wlewal mieszanke do baku to bedzie ok?
Kiedy braklo mi paliwa to wlalem cwiartke mieszanki do baku i bylo ok tylko 2 razy wincyj kopcil( ͡° ͜
- 2
Komentarz usunięty przez autora
2
Brecon Beacons, Wales on a motorbike GoPro 4 Session Yamaha FZ6 Fazer S2

Brecon Beacons on a motorbike GoPro 4 Session Yamaha FZ6 Fazer S2 - Motocyklowa TV
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@jedziemydalej Tez na rybkach byliśmy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
- 11
@Piterniel: prosta zasada, w zaleznosci od tego za ktorym razem zdales:
1. 200 hp+
2. 175 - 199 hp
3. 130 - 174 hp
4. 90 -
1. 200 hp+
2. 175 - 199 hp
3. 130 - 174 hp
4. 90 -
#moto Mirki i Mirabelki. Jaki jest stopień trudności montażu alarmu do auta #fiat #coupe #1999 ? Jedyne co mam to centralny z kluczyka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Da radę to zrobić bez specjalistycznej wiedzy? #naprawiajzwykopem
@Orion1988 średnio - niski. Jezeli umiesz laczyc przewody, rozrozniasz kolory i umiesz czytac schematy elektryczne to bez klopotu dasz rade zainstalowac prosty alarm ( z gotowego zestawu ).
Tu masz przykladowy kit:
Tu masz przykladowy kit:
źródło: comment_ddEcFO4YclVXDnor0xFJ8hn7ci0Gr7vx.jpg
Pobierz- 1
#moto Mirki i Mirabelki. #motoryzacja #naprawiajzwykopem
Coś niefajnego dzieje się z klimatyzacją a raczej dmuchawą u mnie w aucie #fiat #coupe #1999 Kiedy włączam ją na maksa ona po chwili zwalnia i wydaje terkoczący dźwięk. Wymontowałem silnik i podłączyłem bezpośrednio pod aku. Śmiga tak, że by ze 2 bary doładowania zrobił umieszczony w dolocie :D a tak poważnie: nie wiem
Coś niefajnego dzieje się z klimatyzacją a raczej dmuchawą u mnie w aucie #fiat #coupe #1999 Kiedy włączam ją na maksa ona po chwili zwalnia i wydaje terkoczący dźwięk. Wymontowałem silnik i podłączyłem bezpośrednio pod aku. Śmiga tak, że by ze 2 bary doładowania zrobił umieszczony w dolocie :D a tak poważnie: nie wiem
@Orion1988: Opornik jest tylko na 1-2-3 bieg. Full leci bez opornika. Zobacz czy lozysko jest ok, ośka wiatraczka nie zbyt luzna ? Nic sie nie dostało do kanalu co fizycznie blokuje wiatrak ?
- 1
@nochybaniebardzo: Dzięki za informacje o tych biegach. Dzięki nim naprowadziłeś mnie na inny trop: szczotki! są prawie do zera wytarte. Po rozciągnięciu sprężynek, żeby mocniej dolegało to co z nich zostało, wszystko wróciło do normy. Jutro jadę kupić nowe i zaraz wymieniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@highlander: do odciny
- 3
@highlander: to i tak przyzwoicie się skończyło. Różowa cisnęła kiedyś Seicento, lewym pasem, bo jak to bywa jadąc w okolicach limitu połowę samochodów wyprzedzasz. Za wyprzedzanie czegoś wziął się TIR, potem mówił, że widział ją w lusterku no ale ile może jechać Seicento( ͡° ͜ʖ ͡°) No i rozpoczął manewr wyprzedzania, gdy Sei był mniej więcej w połowie naczepy. Na szczęście Różowa dzielnie utrzymała kierownicę, nie
9
Nysa. Kultowe auto PRL-u powróci w elektrycznej wersji?

Produkcja samochodów wraca na opuszczone w 2002 roku tereny Fabryki Samochodów Osobowych w Nysie. Gmina wydzierżawi tu działkę wrocławskiej spółce. W kolejce czeka inna firma.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Motorola Moto Z2 Force pokazana na oficjalnym renderze
http://techthink.pl/motorola-moto-z2-force-pokazana-oficjalnym-renderze/
#android #technologia #moto #wykop #telefony #smartfon
http://techthink.pl/motorola-moto-z2-force-pokazana-oficjalnym-renderze/
#android #technologia #moto #wykop #telefony #smartfon
8
hercules tour 2017 - konkret film!

- 0
- #
- #
- #
- #



















#motocykle #motowarszawa #motomirko #moto
źródło: comment_hTuNHvNQVRW7mcxHUXg6tYIb8SqnWdyv.jpg
Pobierz