Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Ludzie się mnie pytają na ulicy ''@POWODZENIA JAK TY TO ROBISZ, ŻE MASZ TAKIE FAJNE TEKSTY NA MIRKO. Patrzę im w oczy i odpowiadam. Zanim coś wrzucę na mirko zadaję sobie jedno, ale to jedno bardzo ważne pytanie. Czy idiota by to napisał? Jeśli odpowiedź brzmi ''TAK'' - wtedy to wrzucam. #mirko #powodzenia #deklaracjawojny
- 4
- 3
- 13
To uczucie, gdy czytając książkę zastanawiasz się, czy nie czytasz czasem kolejnej pasty na #mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksiazki #ksiazka #ebook #ebooki #pocketbook #pilipiuk #pasta #heheszki #zaduzomirko
#ksiazki #ksiazka #ebook #ebooki #pocketbook #pilipiuk #pasta #heheszki #zaduzomirko
źródło: comment_ukZW9CXhpiOkub7Plt3YZ5OO0209cK0W.jpg
Pobierz@ziemniak00: No, z tego co pamiętam, to dzieła Pilipiuka są właśnie na poziomie takich past. Trochę się można pośmiać, ale to nic wielkiego.
Lista permów #listapermow :
1. #permdlacauki - 63 obserwowanych [+3]
2. #permdlafaktytvn - 17 obserwowanych [+10]
3.
1. #permdlacauki - 63 obserwowanych [+3]
2. #permdlafaktytvn - 17 obserwowanych [+10]
3.
- 4
@PedroLeon: #permdlajanusza - 15 obserwujących
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matis666: A nasza moderacja nawyraźniej banuje za multikonto lepiej niż pkw :D.
- 1
@gosuvart:
te ludzie na obrazku wyglądają jak @Pitrasia i @powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
te ludzie na obrazku wyglądają jak @Pitrasia i @powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ungaged: Ale ja mam ciemne włosy :D
konto usunięte via Android
- 1
- 0
Tak, ale mnie oszukujesZ bo ten Mirek wyszedł jak Ty pisales
- 20
Czytaj na #mirko wpisy o #kosmos przez ostatnie 3 godziny plus ileś artykułów w necie.
Smutnij trochę.
Kosmos taki wielki, życie takie krótkie. Tyle zagadek, tyle tajemnic.
#przemysleniazdupy
Smutnij trochę.
Kosmos taki wielki, życie takie krótkie. Tyle zagadek, tyle tajemnic.
#przemysleniazdupy
Ja to proszę Pana mam bardzo dobre połączenie z Mirko...
... Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem przed ekranem, bo loguję się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i mirkuję.
– No, ubierasz się pan.
–
... Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem przed ekranem, bo loguję się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i mirkuję.
– No, ubierasz się pan.
–
- 245
Fakty TVN24 o wykopie:
Na stronie głównej serwisu „Wykop” (skądinąd zdominowanego przez środowiska skrajnie prawicowe) Przemysław Wipler gości bardzo często. W końcu i tam ma konto. Jest tam mikroblog (specyficzna społeczność „tubylców” pieszczotliwie mówi o nim „mirko”; sami lubią, gdy mówi się o nich „Mirki”). Skrajne – często wulgarne – opinie wygłaszane są w większości przez anonimowych komentatorów. Kryją się, jak w starym, dobrym Internecie, za nickami. W nim nikt nie zmuszał
- 107
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 265
@jasieq91: szkoda ze nie wspomnieli, ze sami tu maja konto
- 1
@wake_me_up: Jeśli masz Adblocka to nigdy takich reklam nie było :)
o ile się nie mylę to:
Dodaj do AdBlocka
o ile się nie mylę to:
www.wykop.pl##.entry.payentry.iCDodaj do AdBlocka
- 0
@chup: ja właśnie skonczyłem ;D
- 0
@silent_digg3r: a ja jeszcze 6h z kim masz kontakt z techbazy?
- 2
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

- 5
Ej serio, co się tutaj wyrabia? Mam 241 powiadomień, otwieram pełną listę a tam 8 powiadomień, z czego 2 odczytane. A jak klikam drugą stronę to "Wyświetlana lista jest pusta".
#wykop #mirko #psujomirko @wykop
#wykop #mirko #psujomirko @wykop




















Właśnie przeczytałem "Jestem nocnym mirkiem".
#mirko #mirkocontent