W sumie to dobry patent.

1. Otwierasz firme

2. Zamiast wydawac kase na reklame robisz konto na wykopie

3.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SOLGAZ: Profilu zweryfikowanego nie dostaje się ot tak. Trzeba zapłacić/wykupić reklamę. Wiem doskonale, bo sam pisałem o swojej stronie pod osobnym tagiem. Było zainteresowanie, nikomu to nie przeszkadzało, a w pewnym momencie dostałem od moderatorów odnośnik do regulaminu i groźbę usunięcia konta przy następnych postach tego typu.

@bewuce:
  • Odpowiedz
@robert919: Zrobiliśmy AMA które samo w sobie było weryfikacją naszego profilu. Później też zrobiliśmy akcję z kubeczkami dla biura Wykopu, co podwójnie potwierdziło nasze istnienie. Dzięki temu niemal od początku nasz profil był zweryfikowany :)
  • Odpowiedz
@PanKara: no to nie ogarniam, we wro byla o 23 i pierwsze co mi poiwedziala na lotnisku jak ja odbieralem to to ze jakis koles robil zdjecie goscia co sie nazywal mirko i mowil ze na wykop wrzuci ;d
  • Odpowiedz
Gdybyście mięli dobrze prosperującą firmę, to czy prowadzilibyście jej profil na sadisticu, kwejku czy wiocha.pl? Nie sądzę.

Nie dziwię się, że firmy ani masowo tutaj nie lgną, a te które są wolą się wycofać. Ja bym wolał, żeby po wpisaniu w google nazwy firmy kolejne wyniki nie odnosiły na portal obrażający papieża, czy też zawierający głównie polityczny spam jednej partii.

#takaprawda #reklama #mirko #mowiejakjest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach