#mirko #tylkomirko #papiezaobrazajo

Jak tu nie kochać mirko za swobodną możliwość obrażania papieża( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć wiele rzeczy mi się tu nie podoba jak gloryfikowanie danych opcji politycznych(Wipler, Kaczyński, Korwin, Ruch Narodowy), światopoglądów(katolicyzm), dziennikarzy(Max Kolonko). Trochę to dziwne, że oni są święci, a Jan Paweł II, który jest ich wzorcem, na który się powołują jest mniej ważny. Ale ok - nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie spotkalem w realnym zyciu kogos kto ukonczylby polska szkole po upadku PRL i wybielalby NKWD, zaprzeczal zbrodniom ZSRR a do tegu tlumaczyl atak Sowietow 17 wrzesnia 1939 tak samo jak robili to sami agresorzy ustami bodaj Mołotowa. Takich ludzi widizalem tylko na forum polskich komunistow do ktorego kiedys ktos dal link na Wykopie i na samym Wykopie w osobie naszego bohatera.
  • Odpowiedz
#ejejej @Niedokonczone_Zdani, sądzisz że reddit jest lepszy od wypoku? Otóż ja uważam, że wypok w każdym punkcie jest lepszy od reddita. Losowo wybieram jakąś cechę obu portali i porównuję, np. liczbę mających konta prezydentów-noblistów posiadających port lotniczy własnego imienia:

Reddit: 0

Wypok:
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrEid: w oryginale było "liczbę mających konta". Leszke ma konto? Ma. Obama ma konto? Ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: aaa, cwaniak dopisał "port lotniczy własnego imienia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurczaki. Siedze na #mirko w tramwaju. Jakiś koles mówi do kumpla:


A do nich jak wysiadali:

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wylewanie żali na Mirko bo się nie ma #bordo i osądzanie innych bordo "ty za spam kanauem perma powinieneś mieć" a potem usuwanie swojego posta, gdy ktoś ma rację to poziom takiego zachowania uważam za niższy niż sebixotrolling Szumiego na "otwarcia i parasole"

#gorzkiezale #mirko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#afery #mirko

tak sobie myślę. Kiedyś jakiś koleś postawił własne "archiwum allegro" bo go wkurzało, że nie można obejrzeć usuniętych aukcji - chodziło o aukcje dla beki, typu sprzedaż siostry.

Nie mógłby ktoś postawić archiwizatora afer, który by chronił afery, jakie moderacja skazuje na śmierć?

Nie byłoby to wartościowsze niż "bocie, odpowiedz" albo nawet od statystyk?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frytex2: to i cały czas na wykopie są łamane prawa autorskie (wszelkie obrazki wklejane). Ale to pojedyncze osoby. A jakby był cały serwis oficjalnie, to ktoś by mógł się przyczepić.

No chyba, że serwer za granicą, tak jak te wszystkie warezowe.
  • Odpowiedz
#mirki słuchajcie jest sprawa. Moja koleżanka ma problem z zaliczeniem jakiegoś przedmiotu związanego z księgowością na studiach które tego tematu nie dotyczą. No ale to nie ważne. Jeżeli jak najszybciej nie upora się z zadaniem to nie będzie mogła się obronić. Więc czy ktoś zna jakiegoś księgowego (lub sam nim jest) i mógłby jej pomóc przez FB czy coś? Pytałam już wszystkich znajomych i mirko jest ostatnią deską ratunku. Jeśli
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieocenzurowany88: ja p------ę jak mnie w-------ą wpisy z żalami na tag pokazmorde. Co rzucam okiem na powiadomienia to widzę 2 faktyczne pokazmorde, 3 fejki, 5 wpisów z żalami mirasów. #j--------e
  • Odpowiedz