Równe osiemset na komentarzy przy wpisach a przy mirku 167... Jakaż to niespodzianka u mnie
#staticcomments #mirko
PS. Miałbym pytanie... Czy liczy się do statusu? (800 + 167)
#staticcomments #mirko
PS. Miałbym pytanie... Czy liczy się do statusu? (800 + 167)


























Jak tu nie kochać mirko za swobodną możliwość obrażania papieża( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć wiele rzeczy mi się tu nie podoba jak gloryfikowanie danych opcji politycznych(Wipler, Kaczyński, Korwin, Ruch Narodowy), światopoglądów(katolicyzm), dziennikarzy(Max Kolonko). Trochę to dziwne, że oni są święci, a Jan Paweł II, który jest ich wzorcem, na który się powołują jest mniej ważny. Ale ok - nie