Zastanawiam się jak się nazywa ta część #mirko do której mnie w--------a jak wcisnę "wstecz" z pojedynczego wpisu, w aplikacji wykopu na #android

Na pierwszy rzut oka wygląda jak czyściec między "aktywne" a "gorące" ale sam już nie wiem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro prowadze swoja 90 dniowa transformacje i pare osob zainteresowalo sie daily TransfLogami to bede codziennie zamieszczal relacje z postepow na #mirko zamiast pisac w notatniku.

Zalozenia sa takie, aby w ciagu 90 dni schudnac jak najwiecej (marzenie ok. 65 kg), wyrobic kaloryfer, poprawic forme.

Zdjecia przed i po zamieszcze po 90 dniach.
Sylwetka to glownie tluszcz i troszeczke miesni.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czegoś nie kumam na #mirko Sytuacja:
- obserwuję użytkownika XYZ
- użytkownik XYZ dodaje wpisy z tagiem ABC
- tag ABC mam zablokowany
- nadal widzę wpisy z tagiem ABC, bo obserwuję użytkownika XYZ

Czy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MordimerMadderdin: Muszę przyznać, że właśnie to jest mocna strona tej gry. Zwłaszcza, że prawie każdy quest poboczny ma jakieś nawiązanie - przed chwilą robiłem questa, w którym Piotruś przewodził grupie sierot i wmówił im, że nigdy nie dorosną. Decyzja o tym, że nie dostajemy expa za questy nad któymi mamy ponad 5 lvl przewagi to chyba jeden z największych błędów CDP.
  • Odpowiedz
Akceptuję mirko takie jakie jest, nie zaginam i nie tworzę alternatywnej rzeczywistości . Pogódźcie się z rzeczywistością to pozwoli wam łatwiej żyć, bo kiedyś możecie doznać szoku jeżeli dalej będziecie oglądać mirko przez różowe okulary, filtrując rzeczywistość. #pokazczarnolisto #mirko
nieocenzurowany88 - Akceptuję mirko takie jakie jest, nie zaginam i nie tworzę altern...

źródło: comment_5sj1lZGWWqWj3ogidQVEF60gKDLeaw1f.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sobota, dzien wolny od szkoły to i kasztanów tato nazbierał dla córci. W tygodniu nie ma szans, bo całe brygady napastują kasztanowca.
#dziendobry #mirko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach