Czy jest znany algorytm pozycjonujący wpisy na mirko (albo jego dobre przybliżenie)?
Co ile są przeliczane pozcje wpisów?
edit: na mirko w gorących oczywiście ;)

Strzelam że coś prostego w stylu: ilość plusów dla wpisu + 1/3 sumy plusów z komentarzy
#kiciochpyta #mirko #wykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obserwuje sobie tag "Wykop gone wild" i wszystko z wpisów co zawiera ten tag wyświetla mi się w prawej części przeglądarki. No i zwykle znajdują tam się zakamarki kobiecego ciała, jednak po ostatnim "wildzie" chce mi się wymiotować za każdym razem jak wchodzę na wykop bo taki obrazek dostaje za każdym razem przed oczami. I ona tam ciągle wisi.
Jest jakiś sposób by sobie to wywalić? Ban dla autora albo dodanie 2
Bunch - Obserwuje sobie tag "Wykop gone wild" i wszystko z wpisów co zawiera ten tag ...

źródło: comment_7ZpPJJubdqvgKrQOa0UAj2VUxYdclEbv.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kansas: Ej, w tej kwestii trzeba być tolerancyjny. Skoro nie zgłaszam Pań i to facetów nie będę, aby te drugie się nie przeraziły :)
  • Odpowiedz
Mireczki, co byscie powiedzieli na utworzenie mirko #slack 'a ? Logujesz sie swoim wykopowym kontem, a wszystkie tresci mikro juz tam sa, w estetycznym i wygodnym kliencie slacka. Co Wy na to? #mirko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, chcę się z Wami podzielić czymś dobrym. Przed wakacjami poprosiłem na #mirko o #pomoc. Szukałem kogoś kto może sprezentować jakiś stary komp mojej mamie. Na apel odpowiedział @enron i powiedział, że chętnie skleci jakiegoś kompa z części, które mu zalegają. Ostatecznie okazało się, że naprawił starego kompa mamy, wymieniając w nim jakieś części.

Bardzo Ci za to dziękuję.

#oswiadczenie #coolstory #
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antlion: Ogólnie to juz mam większą beke z ludzi którzy sie do tego p------------ą. Szukają jedynie tematu za którym pójdą ludzie i będą plusy. Moze nawet nie tyle co beka a żal.
  • Odpowiedz