Wpisy na #mirko dotyczące #mecz są szybsze niż komentarz na żywo z meczu na portalach informacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy spinają dupki, że hurr durr defensywnie, tylko Lewy i Grosik z przodu, a ja jestem spokojny. Mamy drugie miejsce w grupie nie dzięki podpowiedziom kibiców i ekspertów z TV, a drużynie którą na wylot zna tylko Nawałka. Dobrego wieczoru wszystkim i liczę na doskonałe #mirko :)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ca1ek: W Twierdzy były fajnie zrównoważone elementy militarne i ekonomiczne. A od sprawdzania stanu spichlerza aż robiło się głodnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz