Chłop robiący paznokcie, #mirabelki czy chciałybyście pójść na paznokcie do chłopa?

Mam taki pomysł, żeby nauczyć się robić paznokcie po prostu dla kasy. Ogólnie lubię manualne rzeczy i na co dzień projektuję grafikę więc kreatywności mi nie brakuje. Czy jako dodatkowe zajęcie jest to spoko dla fajnego zarobku? Myślicie, że ciekawe projekty i fakt, że robi je facet byłoby dodatkowym atutem jako zainteresowanie? Nie jestem modelem, ale raczej wyżej niż
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy są tu jakieś dziewczyny z bardzo wrażliwą strefa intymna? Jaką bieliznę (majtki) polecacie? Właściwie wszystko czego próbowałam mnie gryzie, irytuje, zostawia zaczerwienienia. Obawiam się że już tylko majtki z jedwabiu by się mogły u mnie sprawdzić xd

Krótko mówiąc: szukam bardzo komfortowych, delikatnych dla skóry majtek. Najlepiej wyżej zabudowane. Gdzie takich szukać? Jaki materiał się sprawdzi?

#rozowepaski #mirabelkopomusz #mirabelki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szzzzzz: wiem, że temat dla Ciebie ważny i wszystko, więc nie miej mi za źle, ale mam kompulsywną potrzebę, żeby zrobić z siebie debila. A zatem:
Polecam produkt firmy Sratytaty, czyli majtki z waty (σ ͜ʖσ)

  • Odpowiedz
Ostatnio na siłowni w szatni naszła mnie taka myśl, czy mirabelki nie miałby nic przeciwko jakby po ich szatnie kręcił się starszy koleś kiedy się przebierają i wycierał podłogi z mopem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo w męskiej szatni notorycznie łazi jakaś Pani z mopem, nie mówię jest bardzo miła, ale mimo wszystko to stara baba która sobie ogląda kolesi w samych majtach a czasami bez #rozkminy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo, #mirki i #mirabelki
Jak/skąd pobrać Sims2 i odpalić na windows10? Zaraz #sylwester i wiecie, będę grać w grę, a nie mam kompletnie pojęcia, skąd tę sentymentalną gierkę ogarnąć. Podobno origin już nie udostępnia sims2, a właśnie na dwójce mi zależy. Hilfe :( Wystarczy nawet podstawowa wersja.
#sims2 #thesims #gry #simsy #windows10 #mirkowyzwanie #
hexa222 - Halo, #mirki i #mirabelki
Jak/skąd pobrać Sims2 i odpalić na windows10? Zar...

źródło: 2a079b63da73d0b7266f7e19aaf1407a

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam czasy gdy na wykopie pojawiały się merytoryczne wpisy, wartościowe treści, można było podyskutować.
Obecnie to siedlisko patusów pracujących na produkcji i dzieciaków jarających się patostreamami.
Żadnych merytorycznych dyskusji nie ma. Króluje tylko szkoła chłopskiego rozumu.

#wykop #mirki #mirabelki #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyszedł do mnie dzisiaj stary znajomy. Niby hej, tak sobie gadasz, ale czuje, że narobiłem ostatnio jakiejś wielkiej akcji. Tym razem ujawnił, że inni ludzie, do których się odwołuję, mówią, że powinienem zmienić swoje myślenie i zacząć widzieć tę samą rzeczywistość z zupełnie innej, bardziej pozytywnej perspektywy. Co ty na to, #mirki i #mirabelki? Przecież marnowanie energii na siedzenie w przeszłości to wielka strata czasu! Lepiej przyjąć
gramnatwoim_flecie - Przyszedł do mnie dzisiaj stary znajomy. Niby hej, tak sobie gad...

źródło: 42cULS7

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj ostrzegam wszystkich #mirki i #mirabelki przed marnowaniem czasu na innych ludzi, którzy nie poświęcają ci godziny czasu. Po przeszłości właśnie się dowiedziałam, bo wczoraj postanowiłam sprawdzić czy moja koleżanka przyjdzie na moje urodziny. No i to był po prostu żenujący czas. Super spotkałyśmy się, cały dzień jej to planowałam, a ta zupełnie zapomniała, że ma przyjść. #facetniezostawia na placu boju #dotkliwycios. Na
gramnatwoim_flecie - Dzisiaj ostrzegam wszystkich #mirki i #mirabelki przed marnowani...

źródło: 3Ek07At

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki mam rozkmine czy się bawić w Vinted.

Mam dużo zwykłych ubrań do sprzedania, ale zastanawiam się ile to jest pracy przy tym. Czy np. jeśli spędzę 8h nad robieniem zdjęć, postowaniem i wysyłaniem to statystycznie mogę z tego oczekiwać jakiegoś dobrego zarobku, czy to będzie kwota bliższa 50 zł.

Wiem, że to wszystko zależy, ale zastanawiam się jakie wy macie doświadczenia.

#vinted #mirabelkopomusz #mirabelki #
Moseva - Mirabelki mam rozkmine czy się bawić w Vinted. 

Mam dużo zwykłych ubrań do ...

źródło: comment_16726056950dL8slHGuKZiVBfgimcWdQ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moseva: szkoda nerwów, większość lasek tam kupujących(o ile cokolwiek w ogóle kupią) to ogromny wrzód na tyłku, dałam sobie spokój i w-------m zalegające ciuchy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Moseva: wystawiłam torebkę za 5 zł, babka się licytowała na 3 zł, zgodziłam się, po czym napisała czy może być 2.15 bo jednak tylko tyle ma. To taki mój chyba jeden z większych hitów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#mirki i #mirabelki po 13 latach z wami odchodzę.... Ten portal ta strona zmieniła się w popychadło #pis owskie. Ha tfu na białka i na moderację... Dziekuje wam za miłe kłótnie za miłe chwile. Ten portal został kupiony. J---e cię białek z całych sił bo jesteś sprzedajna ku...a. a wykop to nic innego jak Onet. Soczyste ha tfuu na was... Dajcie mi ostatni raz sreberko sprzedajna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nizax: szczerze w dupie dupie mam twoją opinię XD zapis się konto na Onecie gazeta itd. byłem jestem tutaj dla wolności a ta wolność została mi odebrana. Jak lubisz być ruchanym w dupę to śmiało. J---e mnie to
  • Odpowiedz