Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hans211: co Ty p--------z... czad może przebierać w szarych myszkach do woli choćby na tinderze.
Jednak nie jest on wolny od spermiarstwa i hipergamii, bo jeśli jesteś:
czadem 8/10
masz kasę
jesteś inteligentny, masz hobby
  • Odpowiedz
@hans211: @prerogatywa prędzej skuszą się po ten półśrodek niż zmienią płeć albo popełnią magika

s---------o popełnia rocznie 4,5 tys Polaków, to są bardzo niewielkie odsetki (nierelatywnie oczywiście). Transseksualistów jest bodajże 1%.
Lepiej siedzieć w piwnicy z robotem robiącym pałę niż skakać z okna albo na siłę zmieniać płeć xD

Tu trzeba po prostu odpowiedniego marketingu i przy obecnej sytuacji na rynku świń ten produkt ma naprawdę ogromne szanse na sukces, a przede
swiety_spokoj - @hans211: @prerogatywa prędzej skuszą się po ten półśrodek niż zmieni...

źródło: comment_1631304984t5ONaIFucWulcbzLdBSxgm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@inrain88 bardzo fajnie to opisał, uchwycił sedno sprawy. Podpisuję się rękami i nogami Trzeba odkłamywać stereotypy. Baba faktycznie to zazwyczaj więcej problemów i kosztów niż to warte, a z wiekiem ta różnica się powiększa jeszcze bardziej ¯_(ツ)_/¯

Mnie najbardziej odstraszą to suszenie głowy o gownosprawy i często niczym nie uzasadnione dramy
Jest to dla mnie aseksualne i momentalnie wszystko mi opada, a miłość ulatuje ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Tylko mężczyzna może kochać kobietę bez pieniędzy. Bez domu i auta. Tylko mężczyzna może kochać kobietę i nie oczekiwać niczego w zamian. Kobiety tego nie potrafią. Musisz mieć to i tamto. Mężczyzna chce tylko spokoju. Jedynie swoje dzieci kobieta może kochać bezwarunkowo.

Xtreme2007 - Tylko mężczyzna może kochać kobietę bez pieniędzy. Bez domu i auta. Tylk...

źródło: comment_1630587489AjF0TtXsZO2xsgtCIDGT8R.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hans211:

Im dłużej żyje tym bardziej przychylam się do teorii jak geny mają wpływ na nasze życie.A mają decydujący.
Możesz ćwiczyć na silce ależ bez predyspozycji i dobrego framu nie będzie miało to spektakularnego efektu.Ja jem dobrze i ćwiczę reguralnie a progres jest mały.
Robienie operacji plastycznych też nic nie dają bo natury nie oszukasz.Wzrost to cecha z którą nic nie zrobisz.
Inteligencja to też geny ,no i w mniejszej
  • Odpowiedz
Krew mnie zalewa jak słyszę po raz kolejny od bliskich i znajomych dlaczego w dalszym ciągu nie chcę wejść z kimś w relację... Czas najwyższy żeby zrozumieli, że związki są przelekramowane. Inwestycja całych sił wyłącznie w relację z drugą osobą bardzo często okazuję się zgubna. Wystarczy spojrzeć na ilość rozwodów, a to mówi samo za siebie. Ci ludzie są ślepo zafascynowani sobą i myślą, że to jest teraz modne. Miłość to bujda
NoMercYYY - Krew mnie zalewa jak słyszę po raz kolejny od bliskich i znajomych dlacze...

źródło: comment_1630402109oIqUOfkTCmcnSCkX4jLI6O.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoMercYYY: Może aż tak skrajnie to nie. Może jeszcze nie poznałeś osoby którą mógłbyś uznać za odpowiednią. Związek i miłość nie zmuszają od razu do posiadania dzieci albo innych bardzo zobowiązujących przedsięwzięć typu kredyt. Najważniejsze to wypracować kompromisy, poznawać się jak najlepiej, a rozstania czy rozwodu nie demonizować i nie traktować jako koniec świata. Z drugiej strony bycie singielką to również bardzo dobra opcja dla kobiet. Wszystko ma swoje zady
  • Odpowiedz
@lazik_lesny: no ale tak jest. Ludzie kochani i tak wszystkich tu robaki zeżrą. Ja do bab nic nie mam. Jedne sobie robią co chcą, drugie wierzą w jakieś dyrdymały. A na koniec i tak są robaki dla wszystkich równo. Można płakać że życie nie jest sprawiedliwe - bo nie jest, ale nie dajmy się robić w wała. Tak, ststystyka mówi że nie wszyscy będą mieli biały plotek, domek i rodzinkę.
  • Odpowiedz
@lazik_lesny: potrafię to zrozumieć. Natomiast nie potrafię zrozumieć panującej despotycznie narracji bycia ofiarą i braku inicjatywy żeby to zmienić. Poprawność polityczna to jedna sprawa (a wiem o tym aż za dużo z własnego życia -bo zawodowo uprawiam wygibasy słowne dla "mas"), zupełnie odmienną sprawą jest składanie kogokolwiek na oltarzu komfortu innych osób. Osobiście od dawna uważam że narracja społeczna tworzy jednostki zagubione, nie znajdujące jakiejkolwiek wartości w sobie, na której
  • Odpowiedz
@hans211: Są takie panny, gdzie czekają sobie na czada księcia, a że go nie ma, to budzą się gdzieś przed 30 stką, gdzie już czują mocny imperatyw bio na rozród, więc szybko ogarniają beciaka, czy rodzina jej ogarnia. Jakiś haj hormonalny się włącza i bombelek on the way! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@GustawKonrad: Bo MGTOW to może być dla gości co się bawili w młodości z Julkami albo ich żona w-----a i biorą rozwód, a nie dla przegrywów co nawet za rękę nie trzymali.

MGTOW jest związany ze świadomym i swobodnym wyborem, a nie da się pójść tą drogą, gdy go nie masz
Dlatego każdy incel czy też przegryw wierzący w MGTOW to gigakołpiarz, bo on nie wybiera swojej drogi, tylko co
  • Odpowiedz