Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: jeżeli facet jest mega przystojny a biedny i bez niczego to kobieta jest w stanie go pokochac


@razem: Powiedziałbym ze zauroczyć, na dłuższa metę to sie nie utrzyma raczej. Nie znałem nigdy takiego przypadku
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: i prawda i nie. tzn. pierwsze zdanie często prawda, ale niekoniecznie - przykład do ludzie, którzy poznają się, gdy oboje są "golasami". Jeśli chodzi o miłość bezwarunkową - absolutnie tak. I po prawdzie tak powinno być, że dziecko jest zawsze przed mężem/żoną. Może to dziwnie zabrzmi, ale ja mam takie odczucie - to są prawdziwe więzy krwi.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Mam na myśli śmieszną, redpillowa narrację płynącą z tego tweeta jakoby faceci byli płcią wyższą, jedyną zdolną do bezinteresownej miłości, bo nie cenią sobie zbytnio statusu materialnego partnerki. Oczywiście nie jest wspomniane, ze owszem, to prawda, ale to dlatego, że biologicznie zostali przystosowani do poszukiwania innych cech, a jeśli kobieta ich nie spełnia, potrafią być równie brutalni w ignorowaniu ich, a nawet okazywaniu pogardy (patrz dyskusje na wykopie o grubych
  • Odpowiedz