Forum r/mgtow i r/mgtow2 zostało zbanowane na Reddicie. Wiecie, gdzie ekipa się przeniesie? Jak to w ogóle oceniacie?
#mgtow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wizja feministek wygląda tak że najprzystojniejsi faceci oraz przeciętnie wyglądający faceci ale z dobrze usytuowanych rodzin są zarezerwowane dla nich a reszta ma z---------ć na ten system.Klasa robotnicza, niebezpieczne zawody (90% śmierci w miejscach pracy to faceci),wojsko to wszystko mają odwalać mężczyźni a feminizantki mogą bezpiecznie pracować w korpo i brać pełnią garść z życia przy tym narzekając na patriarchat i w ogóle że są represjonowane przez system...czy ten absurd ma swoje
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JediKnight: przeciez rownosc jest jak menu - mozesz sovie wybrac ktore zawody maja byc wyrownowazone plciowo
- i dizwnyn trafemvfeministki podnksza wrzask tylko o menedzerow, prezesow i inzymierow xD

A smieciarzy, gornikow, pracownikow fizycznych itp jakos nienzauwazaja xdDD
  • Odpowiedz
@vympayer: hej, przeczytałem całość serii, bardzo fajnie się czyta, jest autentyczne. Przykro mi że nie wyszło z nią, chyba najbardziej by mnie bolało to że mogłeś byś s--------m a starałeś się być dla niej dobry a ona nie tylko tego nie doceniła a jeszcze odrzuciła. Takie rzeczy mogą gleboko zaboleć. Nawet nie próbuje zgadywac czemu tak zrobiła, może coś w stylu "skończę to teraz bo jest tak dobrze że jak
  • Odpowiedz
@vympayer: Myślę że ona jest dalej w depresji. Depresja=odrzucenie wszystkich. Miałem tak samo tylko w odwrotnej sytuacji. Pisałem z laską, nagrywałem wiadomości. Uciekłem po 2 tygodniach tłumacząc to depresją
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hans211: mgtow to jest dobre dla 30 kilkuletniego rozwodnika, co za mlodu ruchal julki z klasy i na studiach a potem sie ożenił, a potem rozwod bo zona go w-------a. Taki ktos moze potem isc swoja droga i realizowac PASJE czy HOBBY. A nie 30 letni incel, co za reke nie trzymal.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: Cóż, rozczarowujące. Akurat po Tobie spodziewałbym się albo konstruktywnej krytyki mojego stylu pisania, albo wypunktowania mi błędów mojego podejścia. Na pewno czegoś więcej niż niechlujnej emotki rozbawienia którą rozsyła się na lewo i prawo
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, to dobre je. Opisuje mnie i daje ukojenie. Nareszcie mam ten spokój, że "it's okay to go your own way without women". Co najważniejsze nie ma w tym tej mizoginistycznej nienawiści i incelowskiej agresji. Po prostu, nie trafia na Ciebie miłość? Nic nie szkodzi, żyj dalej. Nie chcę się w------ć i fochać, bo jestem sam. To wyniszcza. Nie chcę po prostu cierpieć i czuję, że to jest to: mgtow, ale z
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego jak samotne wakacje, to tylko tam gdzie będziemy aktywni cały czas. Np. góry, cały dzień wspinaczki i potem zasypiasz jak dziecko. Swoją drogą jest wiele grupek złożonych z samych dziewcząt zafascynowanych górami. Można się poznać, a wspólna zajawka pomoże.
  • Odpowiedz