@synkad: Ja bym tak swoim rodzicom nie zrobil ale nie o to chodzi w tym poście.

Od biologicznych imperatywów nie uciekniesz, jeśli nie jesteś do tego genetycznie przystosowany(np masz osobowosc schizoidalną, psychopatyczną).
To może działać tylko jak jesteś młody.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Te idee że mając żonę będzie cię zdradzać z 20 Chadami czy mokebe to oczywiście przesadzone są, ale jak myślę nad moją pustką w życiu to przynajmniej się cieszę że nie jestem jednym z tych kolesiów którym dziewczyna czy żona nie pozwala kupić nowego PS5 czy innych bajerów do kolekcji.
  • Odpowiedz
@wykolejony: mi też przykro z tego powodu, że wszystkie różowe jakie poznałem ja i wszyscy moi znajomi takie są. I nie żadne karyny, tylko fajne dziewczyny, które po pewnym czasie zmieniają się na takie
  • Odpowiedz
@sqlserver: Nie zgodzę się. Owszem, kiedy facet się zakochuje to na zabój. Ale jedną z rzeczy która czyni mężczyznę to jego duma.

Mniej więcej w tym czasie kiedy ten koleś zaczynał trzeci akt, ja stanąłem przed następującym wyborem :
Możesz przymykać oko na niewierność, nie próbując jej sprawdzić, lub odciąć ją od siebie wszelkimi metodami jeśli podejrzenia okażą się słuszne. Okazały się i zrobiłem to co należało.

Jasne, jestem skrzywiony, powiedziałbym że
  • Odpowiedz
W sposób podświadomy postrzegamy mężczyzn jako sprawczych, a kobiety jako bierne.
(jest to czystej wody atawizm mający swoje korzenie w naszej prymitywnej przeszłości)

Zwróciliście kiedyś uwagę na to, że jeśli mężczyzna źle wybierze sobie partnerkę, a ta wykorzysta go, oszuka i po prostu zwyczajnie skrzywdzi, to komentarze takie jak "sam ją sobie wybrał, mógł wybrać lepiej" będą przeważały? Empatia i zrozumienie oczywiście też się pojawią, jednak w zauważalnie mniejszej ilości i najczęściej dopiero po
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion: Jeden zacny mem mówi więcej niż długi wywód. Jeśli nie możesz w jakąś grę wygrać to po co w nią grasz?

Oczywiście wielu apologetów czarnej pigułki powie, że rezygnujesz z gry nie ze swojego wyboru tylko z przymusu ale to tylko częściowa prawda. Możesz w nieskończoność próbować i narzekać jaki to świat jest zły i niedobry albo zrezygnować i zająć się czymś innym.

Stwierdzenie COPE, COPE, COPE, COPE stało
  • Odpowiedz
@Nostrian: Jak normikom się coś nie podoba w internecie to mają na to słowo HEJT, jak niepogodzonym z rzeczywistością relacji męsko-damskich się coś nie podoba to mają swój odpowiednik: COPE.

Zacytuję sam siebie:

Tak, bo tak na prawdę wszystko to cope. Bycie na wykopie to cope. Zainteresowania to cope. Sport to cope. Spanie to cope. Jedzenie to cope. Picie piwa to cope. Bycie w związku z kobietą to cope. Oddychanie
  • Odpowiedz
@przegryw69420: Tak, kiedyś redpill gadał z sensem i część jego rdzenia cały czas ma sens, że warto być asertywnym, nie dać się zmanipulować, uważać na specyficzne typy kobiet itp. ale blackpill właśnie powstał gdy redpill zaczął gadać dziwactwa o wyliczaniu idealnego kąta na patrzenie się na kobiety i nadmiernym nacisku na stanie się SUPER MĘSKIM
  • Odpowiedz
@ckgjdg: Przytulić do kogoś kto się wyszlał,a ciebie traktuje jako zabepzieczenie w formie ostatniego etapu? Podziękuję. Słabi z was ludzie w takim razie. A niby na wykopie tak się po cuckoldach jedzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbym przeczytał swoje doświadczenia z ostatnich kilku miesięcy. To było jak grom z jasnego nieba, oświecenie, że one najczęściej nie mają nic do zaoferowania. I zaczynasz się zastanawiać, co tak do nich mnie ciągnęło. Teraz mnie odpycha, a te z którymi mógłbym konie kraść są już dawno zajęte.
  • Odpowiedz