#metal #postmetal #sludge
#cultowe (993/1000)

Fall of Efrafa - The Warren of Snares z płyty Inlé (2009)

Postowałem już dwa numery z dwóch pierwszych płyt, to teraz piosenka kończąca ich trzeci krążek i (IMO niestety) całą dyskografię. Płyta która może najmniej mi podeszła, za to obiektywnia była najbardziej dojrzałą z trylogii i z mniejszym zakorzenieniem w #hardcorepunk - a idąca bardziej w ckliwe postrockowe fragmenty
cultofluna - #metal #postmetal #sludge
#cultowe (993/1000)

Fall of Efrafa - The W...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Yarrr! Bo dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat. Nie dziwi więc, że dzisiaj he he pirackie piosenki. Będzie o pirackim metalu, morzu i rumie - nieodzownych atrybutach każdego szanującego się pirata. Dzisiaj dwie godziny z tematyką okołopiracką w klimacie rockowo-metalowym!

W ramach zajawki Alestorm - Keelhauled ( ͡° ͜
Sarpens - Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowy #behemoth takie mocne 6.5/10. Po samych kawałkach na youtubie chyba można było się spodziewać słabszej płyty. Gdyby nie aspekty wizualne i promocje każdy by olał płytę i wrocił do słuchania jakiegoś innego komercyjnego badziewia. Dobrze, że ekstremalna muzyka ma się całkiem dobrze w naszym kraju i są inne ciekawe rodzime produkcje. #metal
sztilq - nowy #behemoth takie mocne 6.5/10. Po samych kawałkach na youtubie chyba moż...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuel-ogonowicz: Decapitated ostatni oczywiście z mainstreamu, a z mniej znanych to siadł mi ostatio Wedrujacy Wiatr - Zorzysta Staje Ocma, Angrrst/Czort nowa epka sprzed 2 tygodni. Popiół (zespół) nawet nie najgorszy album. Sporo jest spoko zespołów z podziemia, czasami znajduje się jakieś perełki.
  • Odpowiedz
Czas powoli zamykać weekend, jutro rano do pracy wstać trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może Candlemass na koniec? Już niedługo nowy album się ukaże ( ͡° ͜ʖ ͡°) #doommetal #metal

Candlemass - At the gallows end [1987]
Bad_Sector - Czas powoli zamykać weekend, jutro rano do pracy wstać trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach