#metal #thrashmetal
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
10
IMAGINATURE: dwa utwory z nową wokalistką [PREMIERA KLIPU]
![IMAGINATURE: dwa utwory z nową wokalistką [PREMIERA KLIPU]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1663412468WkTa3ZOwaOfnwkeI86U2ro,w220h142.jpg)
IMAGINATURE (metal symfoniczny), z nową wokalistką w składzie, w dniu 16 września 2022 r. wyda cyfrowy singiel “Weather the Storm” zawierający utwory: “Edge” oraz “Weather the Storm“. Kompozycje …
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #

YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy
- 2



Bad_Sector
- 2
@metamorphogenesis: O, dobre. Fajne skrzypce, trochę jak w starym My Dying Bride ( ͡º ͜ʖ͡º)

metamorphogenesis
- 2
@Bad_Sector: dużo tu jest Tatakonii i Disembowelment też. Bardzo fajnie chłopaki kombinują, dobry przekaz leci. jest git.

Kawałek lubię, nie powiem, że nie, wideo ripowane z Viva Zwei przywołuje wspomnienia z dobrych czasów ( ͡º ͜ʖ͡º) #gothicmetal #metal
Theatre of Tragedy - Machine [2000]
Theatre of Tragedy - Machine [2000]

@Bad_Sector: widzę że sentymentalny wieczór wjechał :)
- 1
@cult_of_luna: Mocno dziś wjechał :)
Uwielbiam ten kawałek od dnia, w którym go usłyszałem 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #gothicmetal #gothicrock #metal
Theatre of Tragedy - Lorelei [1998]
Theatre of Tragedy - Lorelei [1998]

@Bad_Sector: ulala, też tak mam. Gdzieś w 2005 pierwszy raz dorwałem tę płytę i od tego czasu często wracam do tego kawałka. Plus Siren.
Kawałek z jednego z najlepszych albumów, w ogóle istniejących. #metal
Samael - Celebration of the Fourth [1994]
Samael - Celebration of the Fourth [1994]

- 10

Komentarz usunięty przez autora
@Bad_Sector: Dwa razy byłem na ich koncercie, drugi tez to była nasza pierwsza randka z moja obecna żoną :-)
![Bad_Sector - #gothicmetal #metal
Moonspell - Magdalene [1998]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663361710BN1OBNfHDOZrXggcOkY6eE,w400.jpg)
Z mojej ulubionej płyty T0N. #doommetal #gothicmetal #metal
Type O Negative - All Hallows Eve [1999]
Type O Negative - All Hallows Eve [1999]

![Bad_Sector - #metal #doommetal #gothicmetal
Type O Negative - Wolf Moon [1996]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663360654i3q3BsAiAvHph8ChfZ76K8,w400.jpg)
![Bad_Sector - #metal #gothicmetal
Rotting Christ - Der Perfekte Traum [1999]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663360370yhs542Z6IiJ86lygEF4ovY,w400.jpg)
#rock #muzyka #metal #pytanie #kiciochpyta
Kurła, Mirki, co to była za piosenka rockowa? Klasyk taki. Mogę tylko powiedzieć, że najbardziej charakterystyczny fragment leciał jakoś tak: " tym-ty-ry-dym - dym.. łe--he-he!".
Wierzę w Was xD
Kurła, Mirki, co to była za piosenka rockowa? Klasyk taki. Mogę tylko powiedzieć, że najbardziej charakterystyczny fragment leciał jakoś tak: " tym-ty-ry-dym - dym.. łe--he-he!".
Wierzę w Was xD
- 0
@v354cephei: nieee... To taki miękki rock. Taki w klimacie baru i Harleya.
- 0
@IDontNeedRules: no nie wiem, dla mnie to coś między Stonsami, a Ozzim.

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bad_Sector: Osobiście uważamy że ta kapela w ogóle była bardzo "nierówna" - mieli swoje momenty, ale ogólnie to nuda i nyndza :)
@Bad_Sector: Taki np. The Crown of Sympathy jest zajebisty ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@nonszalancki: judaizm i islam mają rigcz nie to co poedokatofikstfo
Dobra, koniec spamowania tagu, bo i tak nikt tego nie słucha, tylko daje plusa jak kojarzy okładkę xD Jednocześnie w domu muzyczny wieczór z klasykami, jest w toku ( ͡º ͜ʖ͡º) #deathmetal #metal
Bolt thrower - Cenotaph [1991]
Bolt thrower - Cenotaph [1991]

- 1
@Bad_Sector: Ja słucham :)
\m/
\m/











