Wszystko
Najnowsze
Archiwum

![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Gorefest - Confessions of a Serial Killer [1991]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663354306MPDZnpvFqOjpMva41nDU8I,w400.jpg)
![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Amon - Dead By Dawn [1989]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663354059rwdsrBsfEl49ldVGf02vsn,w400.jpg)
![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Sinister - Cross The Styx [1992]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663353595fpLk5M5zG6qJ3uvB89SkyB,w400.jpg)
![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Pestilence - The Secrecies of Horror [1991]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663353246EYzww0kTVv2ktFIoEFkmJa,w400.jpg)
![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Entombed - Sinners Bleed [1991]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663352837ZPZJrCgWAXXmpVHsUN2WeH,w400.jpg)
#metal #rock #postmetal #postrock
#cultowe (990/1000)
Year of no Light - Traversée z płyty Nord(2006)
Późniejsze ich płyty pozwoliły mi uwierzyć że da się tworzyć proste riffy (bom beztalencie) i grać bez wokali (bom beztalencie) i tworzyć spójną oraz jednocześnie prostą/nieprzekombinowaną, ale też nienudną
#cultowe (990/1000)
Year of no Light - Traversée z płyty Nord(2006)
Późniejsze ich płyty pozwoliły mi uwierzyć że da się tworzyć proste riffy (bom beztalencie) i grać bez wokali (bom beztalencie) i tworzyć spójną oraz jednocześnie prostą/nieprzekombinowaną, ale też nienudną


@Vegasik69: mi sie wydaje ze nie mogl, tyle lat spiewania w taki sposob r-------o mu glos, tak samo jak hetfield dzisiaj brzmi (jak kiedys opowiadal ze zaczal glos tracic i bral lekcje jak spiewac zeby nie stracic glosu) tak zwyczajnie na live, wszystko spiewa na jedno kopyto, no ale nie ma co sie dziwic, bo jakby spiewal tak jak na plycie to by juz dawno nie mogl mowic
- 1
@SZESCIOPAK_HARNASIA: No tak.Tyle lat wokalizy robi swoje.
![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Sepultura - Dead Embryonic Cells [OFFICIAL VIDEO]...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663352469pzu96ny0HvGxbCw50sQdnr,w400.jpg)
@Bad_Sector: od 2:30 ZAWSZE ciary!

![Bad_Sector - #metal #deathmetal
Massacre - Cryptic Realms [1991]](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663351517Z6qlyW5mcTQdGLgwSlRjNb,w400.jpg)
@Bad_Sector Dobry towar. W tamtych czasach te intra robiły wrażenie. No i wokal, Kam Lee był jednym z lepszych wtedy.
#szesciumuzyczniewspanialych #newgermanhardness #industrialmetal #metal #muzyka
Rammstein
Spielhur
Album: Mutter [2001]
Rammstein
Spielhur
Album: Mutter [2001]
@Krzysiek1203_88: no patrze i co? Mylisz gatunki, Rammstein to nie industial metal, a Evanescence to nie rock gotycki, wbrew temu co uwaza 95% wykopków.
- 0
@Kerrigan: poza tym new german hardness jest czerpie z industrialnego metalu. jeśli się tak bawimy w czepianie.
Lato się kończy, jesień za pasem, czas na jesienną muzykę zatem. #metal #doommetal #deathmetal
Katatonia - Brave [1996]
Katatonia - Brave [1996]


- 1
@Bad_Sector: Mam slabosc do tiamat, nawet rock gotykowych wybryków
- 0
@Bad_Sector: Clouds i Wildhoney sztos
- 3

Bardzo dobry album jest dziś w pracy słuchany, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #metal #doommetal #deathmetal
Runemagick - Into Desolate Realms [2019]
Runemagick - Into Desolate Realms [2019]
















Dismal - Re-birth Of Existence [1993]