#metal #rock #postmetal #postrock
#cultowe (990/1000)

Year of no Light - Traversée z płyty Nord(2006)

Późniejsze ich płyty pozwoliły mi uwierzyć że da się tworzyć proste riffy (bom beztalencie) i grać bez wokali (bom beztalencie) i tworzyć spójną oraz jednocześnie prostą/nieprzekombinowaną, ale też nienudną
cultofluna - #metal #rock #postmetal #postrock 
#cultowe (990/1000)

Year of no Li...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vegasik69: mi sie wydaje ze nie mogl, tyle lat spiewania w taki sposob r-------o mu glos, tak samo jak hetfield dzisiaj brzmi (jak kiedys opowiadal ze zaczal glos tracic i bral lekcje jak spiewac zeby nie stracic glosu) tak zwyczajnie na live, wszystko spiewa na jedno kopyto, no ale nie ma co sie dziwic, bo jakby spiewal tak jak na plycie to by juz dawno nie mogl mowic
  • Odpowiedz