@cult_of_luna: Właściwie na tej płycie z oryginalnego składu to jest chyba tylko wokalista. Trochę to przypomina tribute band ale w sumie spoko. Byłem na wielu koncertach i dobrze się bawiłem. Dziki i Januszko to dobre połączenie na scenie.
Dwie płyty mam na winylach a i koncert ze starymi członkami zaliczyłem.
  • Odpowiedz
#metal #groovemetal #metalcore
#cultowe (995/1000)

Throwdown - Ouroboros Rising z płyty Deathless (2009)

Lubiłem ich nawet choć dawno nie słuchałem. Mieli lepsze i gorsze płyty, ta może do tych lepszych nie należy, ale sporo słuchałem. Generalnie grali na przestrzeni kariery jakieś takie rzeczy na pograniczu Godsmacka, Pantery (bywały bardziej groovowe rzeczy) i Machine Head.
cultofluna - #metal #groovemetal #metalcore
#cultowe (995/1000)

Throwdown - Ourob...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To co, jestem pierwszy tutaj?

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony, po pierwszym przesłuchaniu uważam że jest dużo lepszy od Randki W Ciemność.
Muzycznie się rozwinęli, teksty typowo kochankowe, lepsze niż poprzednio, generalnie bardzo spoko. ale chyba nie są aż tak chwytliwe jak w Poniedziałku, Pierwszego Nie Przepijam, czy Zdrajcy Metalu (a te uważam za top).

Generalnie zadowolony :)
ZohanTSW - To co, jestem pierwszy tutaj?

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zask...

źródło: comment_1663691516ik8x02eWHSxqEYWhtm6xSC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamil_snk: w refrenie Numeru z Banjo to "i nic więcej" brzmi dziwnie, ale jednak cała piosenka jest sztos. Bardziej bym mógł powiedzieć że refren Alkomana jest jak z innej piosenki
  • Odpowiedz