konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#metal #koncert #katowice #zalesie aby mieć przyjemne warunki do oglądania wziąłem miejsce w loży w Spodku. Niestety wyszedłem niezadowolony. Ciągłe świecenie ekranami, live na Facebooku, kilka tysięcy zdjęć (a osoba która siedziała jak się okazało miała bilet na płytę - zero kontroli) jeden głąb przeglądał TikToka i grał w wiedźmina drugi dosłownie co minutę sprawdzał godzinę.. ludzie po ch wy na koncert wydajecie pieniądze
c.....g - #metal #koncert #katowice #zalesie aby mieć przyjemne warunki do oglądania ...

źródło: comment_1666249174HOAN0DzRmtZlrcYC3LIZzu.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarnobialyblog: jak ktoś cyknie parę zdjęć czy nagra minutę filmu, żeby mieć pamiątkę, to spoko. Ale mam wrażenie, że niektórzy przychodzą na koncerty tylko nagrywać cały występ, a co się działo na scenie, to się dowiadują dopiero oglądając to nagranie w domu.
  • Odpowiedz
Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Wiecie co nam dało NATO? Dużo "patryjotów" takich stojących na baczność na płycie lotniska w Rzeszowie. Poza tym dała nam dużo dobrej rockowo-metalowej muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak naprawdę to nie, bo co ma sojusz militarny do samego rozwoju kultury w danych państwach. Ale lepszy taki leitmotiv niż żaden - więc dziś najlepsza rockowo-metalowa muzyka wybranych krajów NATO
Sarpens - Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#metal #gothicmetal #polskamuzyka
#cultowe (1007/1000)

Hefeystos - Magiczny Strumień z płyty Hefeystos (1996)

Taka zapomniana kapela, trochę z pogranicza metalu gotyckiego (jak otagowałem) i #blackmetal - na drugiej płycie udzielał się u nich Nergal u progu kariery, a i tutaj końcówka numeru jest bardziej blackowa. No i solóweczka gitarowa piękna, w stylu atmosferycznych blacków od Drudkh.
cultofluna - #metal #gothicmetal #polskamuzyka
#cultowe (1007/1000)

Hefeystos - M...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zauważyłem u siebie pewną prawidłowość jeśli chodzi o dyskografię popularnych zespołów rockowo-metalowych.
Złapałem się na tym, że zazwyczaj za jedną z najlepszych płyt uważam tę z jednych najbardziej krytykowanych przez fanów.
Na szybko z przykładów podam choćby Pearl Jam - No code, czy Slipknot - Subliminal verses.
Co prawda są one gdzies powyżej środka w rankingach tych od najlepszej do najgorszej, ale mimo wszystko są krytykowane.
A moim zdaniem właśnie te płyty pokazują szczyt geniuszu autorów.
e.....t - Zauważyłem u siebie pewną prawidłowość jeśli chodzi o dyskografię popularny...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erebeuzet że slipknotem i vol 3 problem chyba jest taki, że to jest jedyny album gdzie Corey brzmi zdecydowanie inaczej niż na innych nawet późniejszych wydawnictwach. Sam mam duży problem z Vol 3 że względu właśnie na wokal, ale mam wrażenie że gdzieś z wiekiem bardziej mi ten album siada.

Nawet nie wiedziałem że no code spotkał się z jakimś niezadowoleniem wśród fanów. Natomiast Pearl Jam to dosyć specyficzny zespół, słyszałem
  • Odpowiedz
Po niedawnej zapowiedzi nowej edycji "Heaven and Hell" z nieodżałowanym Ronnie Jamesem Dio, BMG wyda kolejną reedycję spod szyldu Black Sabbath z tym wspaniałym wokalistą. Mowa oczywiście o wydawnictwie "Mob Rules", które pierwotnie swoją premierę miało rok później od wspomnianego "Heaven and Hell".

Nowa, zremasterowana wersja "Mob Rules" będzie dostępna w wersji cyfrowej, streamingu, natomiast dla fanów fizycznych kopii, BMG przygotowało edycje w postaci deluxe - 2 CD lub 2 LP do wyboru.
metalnewspl - Po niedawnej zapowiedzi nowej edycji "Heaven and Hell" z nieodżałowanym...

źródło: comment_1665841530yp1dvHoyzXaQRBUpi0C58x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to najgorsza płyta Slipknota w karierze? Czy jednak fani nie potrafią jej docenić? Sporo opinii pojawiło się wokół „The End, So Far” i pomimo wysokich not sprzedażowych w wielu krajach, są one w głównej mierze negatywne. Co mogło pójść nie tak?

https://www.metalnews.pl/recenzje/slipknot-the-end-so-far/

#slipknot #metal #numetal #rock #metalnews
metalnewspl - Czy to najgorsza płyta Slipknota w karierze? Czy jednak fani nie potraf...

źródło: comment_1665841460XXgjjfAUVM4dIr3v0UkI0c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guru8: nie no wszystkie kawałki są spoko z tym że jak będę do nich wracał to tylko pojedynczo, nie będę słuchał całej płyty
  • Odpowiedz