Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zasługują na ten hype szczerze
#metal
#metal

Zapraszamy każdego, kto nie ma problemu z poprawną pisownią, a do tego muzyka rockowa i metalowa towarzyszy mu na każdym kroku. Do naszej ekipy poszukujemy redaktorów, którzy będą zajmowali się newsami, recenzjami, relacjami z koncertów, artykułami specjalnymi (np. rocznice), a także wywiadami (PL/ENG).
Skontaktuj się z nami pod podanym adresem po więcej szczegółów. Napisz coś o sobie i w której kategorii czułbyś/aś się najlepiej. Chętnie poznamy również Twoje propozycje, a nuż przerodzi
Skontaktuj się z nami pod podanym adresem po więcej szczegółów. Napisz coś o sobie i w której kategorii czułbyś/aś się najlepiej. Chętnie poznamy również Twoje propozycje, a nuż przerodzi
źródło: comment_16655950231vI2Q5Tt420I5CaRl1xVNg.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 1
@s---k: Nie musimy nic wyciągać, to ty się oburzasz na ww. portalu. Dobrego wieczoru.
@KatpissNeverclean: Za tę cenę nie kupisz nic do metalu, a jedynie jakąś pierdziawę. Do grania w domu interfejs i polecam Aurorę Rhino - bywają przeceny, że za 200 PLN kupisz
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
#metal #aciddrinkers #polskamuzyka
#cultowe (1005/1000)
Acid Drinkers - Andrew's Strategy z płyty La Part du Diable (2012)
Wszystkie 3 długogrające płyty Acidów, wydane po drugim Fishdicku, czyli w ostatniej dekadzie, zlewają mi się w jedną kompilację autocytowań - wszystko jest podobne do siebie i podobne do starszych rzeczy
#cultowe (1005/1000)
Acid Drinkers - Andrew's Strategy z płyty La Part du Diable (2012)
Wszystkie 3 długogrające płyty Acidów, wydane po drugim Fishdicku, czyli w ostatniej dekadzie, zlewają mi się w jedną kompilację autocytowań - wszystko jest podobne do siebie i podobne do starszych rzeczy

@cult_of_luna: Poszedłbym sobie na taki koncert od acidów posłuchać anybody home, nawet jakby więcek z dzwonkiem to grał, ale czy w ogóle wrócą do koncertowania to cholera wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 3
- 0
@metalnewspl wiem mordo ( ͡° ʖ̯ ͡°) w sumie z tego powodu wziąłem się za tę płytę. W innym wypadku pewnie poczekałbym jeszcze z pół roku.
@bladolux: Ja ją kupiłem głównie ze względu na piękną okładkę. Muzyka obroniła się sama.
- 1
@bladolux: A ja się nieco zawiodłem. Za to faktyczne nowe In Flames zapowiada się dobrze.
- 9
- 1
@Headcrab_B: teraz nie, chyba jeszcze rano działało.
Litza w kanale sportowym, pomyśleć, że już ćwierć wieku nie gra w Acid, ten czas z--------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalsportowy #metal
#kanalsportowy #metal
W listopadzie odbędą się dwie premiery nowych edycji płyt Black Sabbath z Ronniem James Dio na wokalu. Są to kultowe "Heaven and Hell" oraz "Mob Rules". Dla jednych to odgrzewanie już odgrzanego kotleta, a dla innych idealna okazja, aby uzupełnić kolekcję - szczególnie, że będą to wydania deluxe z dodatkową zawartością. Wszystko ukaże się w wersji 2CD albo 2LP za sprawą BMG.
Poniżej zamieszczamy artykuł na temat "Heaven and Hell" i przybliżamy
Poniżej zamieszczamy artykuł na temat "Heaven and Hell" i przybliżamy
źródło: comment_1665425710BPxCOrO5UgcPYB6W44w2so.jpg
Pobierz@metalnewspl: Kurde, a niedawno kupiłem HH
- 0
- 6
Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
A już w środę język hiszpański będzie obchodził swój dzień jako jedno z sześciu świąt oficjalnych języków ONZ. Czas więc na hiszpański motyw przewodni. Czy będzie to najlepsza muzyka rockowo-metalowa? Na pewno będzie po hiszpańsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą - ile znacie rockowo-metalowych piosenek po hiszpańsku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ramach zajawki Phoenix Rising,
A już w środę język hiszpański będzie obchodził swój dzień jako jedno z sześciu świąt oficjalnych języków ONZ. Czas więc na hiszpański motyw przewodni. Czy będzie to najlepsza muzyka rockowo-metalowa? Na pewno będzie po hiszpańsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą - ile znacie rockowo-metalowych piosenek po hiszpańsku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ramach zajawki Phoenix Rising,

- 1
@FriPuc: zgłosiłem, ale nic więcej nie mogę zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) zawsze pozostaje klasyczne FM na częstotliwości 89.0
@Sarpens: pewnie te 10 lat temu bardziej by mnie ta muzyka jarała, ale mimo wszystko trzeba przyznać, że produkja i poziom wykonania jest na niezłym poziomie, przy takim patataju to czasem trudno to wszystko ogarnąć w jedną, spójną całość. Ten tapping na basie mnie też nieco zaskoczył, cała ta sekcja instrumentalna przypomina mi nieco Galneryus.
Powodzenia w prowadzeniu kolejnych audycji, tyle mogę dobrego od siebie dać (ʘ‿ʘ
Powodzenia w prowadzeniu kolejnych audycji, tyle mogę dobrego od siebie dać (ʘ‿ʘ
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xPrzemoo Polski Ogródki Działkowe, pamiętam grali przed KoRnem w Spodku chyba w 1999 roku
Cześć. Mam do sprzedania ok. 100 płyt z gatunku rock/metal które zostały mi po śmierci członka rodziny. Wszystkie powinny być w bardzo dobrym stanie. Niektóre fabrycznie zafoliowane, inne trzymane w foliowych kieszonkach. Pytania o poszczególne płyty i cenę na priv. Pełna lista płyt w komentarzu.
#metal #rock #muzyka #sprzedam
#metal #rock #muzyka #sprzedam
źródło: comment_1665420457Ns7M4QqhnM7En23xvmSTjw.jpg
Pobierz@normalniechybba: ile za całość jak leci?
- 1
@Waspin: napisalem pw
- 2
#metal
Revocation - Netherheaven (2022)
Nowa płyta Revocation daje popalić, dla mnie mocne 9/10 (ale mi w zasadzie każdy ich album siada). Jak ktoś lubi techniczny thrash/death i dobre riffy, to polecam :P
Revocation - Netherheaven (2022)
Nowa płyta Revocation daje popalić, dla mnie mocne 9/10 (ale mi w zasadzie każdy ich album siada). Jak ktoś lubi techniczny thrash/death i dobre riffy, to polecam :P

macie jakiś odpowiednik tego polskiego utworku chodzi o dynamikę emocji taka z dramatem gdzie jak w tekście "nie wystarczą tylko słowa" etc?
chce puścić ziomką za granicą a tam nie ma tekstu tłumaczenia..
#rock #rap #lifelikejukebox #metal #muzykaelektroniczna #spotify #80s
#muzyka
chce puścić ziomką za granicą a tam nie ma tekstu tłumaczenia..
#rock #rap #lifelikejukebox #metal #muzykaelektroniczna #spotify #80s
#muzyka

- 0
@nutka-instrumentalnews: nie dziękuj mirasku! ;)

- 0
@SaperX: to z tik toka
































U-RY-WA!
To jaką ścianę dźwięku te chłopy potrafią zrobić jest nie do opisania
#metal