Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 2
@Chrystus trochę jak to https://youtu.be/tMFiRvc7JW8
@Anty_Chryst: Pelican, Year of No Light, Omega Massif, Echoes of Yul - to tak na szybko co mi do głowy przychodzi, z bardziej stonowanych (bo napisałeś #rock) no to Russian Circles, Red Sparowes, Mono
EDIT: to nie w klimacie dooma, natomiast z kapelami stricte instrumentalnymi to nie ma tak łatwo że jest w czym wybierać i przebierać, bo większość stylów gitarowych bez wokalu jest zwyczajnie nudna
EDIT: to nie w klimacie dooma, natomiast z kapelami stricte instrumentalnymi to nie ma tak łatwo że jest w czym wybierać i przebierać, bo większość stylów gitarowych bez wokalu jest zwyczajnie nudna
@cult_of_luna: Miałem już mu pisać o Russian Circlew i Pelican ale patrze dodany post 2 dni temu i myślę "Na bak @cult_of_luna już polecił" :D pacze i no witam
- 6

- 0
https://www.youtube.com/watch?v=VWiFx7-T5cw
Mireczki szukam podobnego klimatu macie coś?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #metal
Mireczki szukam podobnego klimatu macie coś?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #metal

piłki do ściany, piłki do ściany, czyli tzw. balls to the wall
#heheszki #metal #heavymetal #powermetal #accept
#heheszki #metal #heavymetal #powermetal #accept
@Rdzawo_brody98: you've got your balls to the wall man!
- 1
@CienRogategoSzczura: yeah :D
- 2
- 1
Dla porównania cena złota w USD...
źródło: comment_1664988340va3m8SzMpcNscOzDFzhRiz.jpg
Pobierz@Ryuuk: Szczerze ciężko wyrokować. Dolar bije rekordy względem złotówki. Ja od lutego czekam na akceptowalna dla mnie wartość złota… każda cena jednej uncji powyżej 8000 zł to dla mnie nie porozumienie. Jeżeli fed będzie podnosil stopy to nie bata cena złota w USD spadnie i już spada…. Zostaje kwestia złotówki…. Możliwe ze dolar wróci do normalnych poziomów 3,8-4,2 zł i wtedy będzie akceptowalna cena złota przeze mnie.
Niestety nasi czempioni
Niestety nasi czempioni
- 6
#muzyka #metal #heavymetal #saxon #80s #lifelikejukebox
5 października 1981 r. zespół Saxon wydał nagrany w Aquarius Studios w szwajcarskiej Genewie i sztokholmskich Polar Studios czwarty album studyjny - "Denim and Leather".
Płyta jako całość nie odbiega od stylu wypracowanego przez zespół wcześniej, jest jednak bardziej różnorodna i znalazły się tu także utwory, wykraczające poza standard, do jakiego grupa zdążyła już przyzwyczaić. Taką
5 października 1981 r. zespół Saxon wydał nagrany w Aquarius Studios w szwajcarskiej Genewie i sztokholmskich Polar Studios czwarty album studyjny - "Denim and Leather".
Płyta jako całość nie odbiega od stylu wypracowanego przez zespół wcześniej, jest jednak bardziej różnorodna i znalazły się tu także utwory, wykraczające poza standard, do jakiego grupa zdążyła już przyzwyczaić. Taką

@Lifelike Saxon dobry w uj, nie wiedziałem że to nagrywali w Szwecji. To wiele tłumaczy
- 3
Ozzy Osbourne - Under the Graveyard
Album: Ordinary Man
Rok wydania: 2020
Album: Ordinary Man
Rok wydania: 2020
Today, I woke up and I hate myself
Death doesn't answer when I cry for help


Wyśmienity album, stawiam na równi z klasykami od Darkthrone. Czekam na jakas reedycje żeby w końcu go nabyć
#metal #blackmetal
#metal #blackmetal

@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: pepiki umieją w black metal
@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy ja brałem tu. I okultiste tez
https://brutalassault.cz/en/d-257/masters-hammer-ritual-audiophile-edition-digipack-cd
https://brutalassault.cz/en/d-257/masters-hammer-ritual-audiophile-edition-digipack-cd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 6
#metal #rock #kazik #knz #muzyka #klasykmuzyczny #polskamuzyka
Kolejne wideo, tym razem utwór "Konsument" z koncertu i płyty pod tytułem "Występ" formacji wokalno-instrumentalnej KAENŻET.
Kolejne wideo, tym razem utwór "Konsument" z koncertu i płyty pod tytułem "Występ" formacji wokalno-instrumentalnej KAENŻET.

- 19
#metal #thrashmetal #polskamuzyka
#cultowe (1001/1000) -> wróciłem!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KAT - Szmaragd Bazyliszka z płyty ...Róże Miłości Najchętniej Przyjmują się na Grobach (1996)
Czyli drugie okrążenie cultowych rozpoczynam od powtórki płyty
#cultowe (1001/1000) -> wróciłem!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KAT - Szmaragd Bazyliszka z płyty ...Róże Miłości Najchętniej Przyjmują się na Grobach (1996)
Czyli drugie okrążenie cultowych rozpoczynam od powtórki płyty

@cult_of_luna Wiedziałem że wrócisz :-)
- 1
@profumo: zapowiadałem to czasem w komentarzach :)
- 11
Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
Czasami kapele piszą kawałki dosłownie o niczym - w sposób generyczny w warstwie lirycznej. Czasem piszą o dupie Maryni i to tak dosłownie - bo tych utworów o miłości jest zdecydowanie najwięcej. Są jednak kapele, które swoje kawałki napisały zainspirowane czymś konkretnym i prawdziwymi historiami. Dzisiaj takie utwory z historią w tle - a o tym czym
Czasami kapele piszą kawałki dosłownie o niczym - w sposób generyczny w warstwie lirycznej. Czasem piszą o dupie Maryni i to tak dosłownie - bo tych utworów o miłości jest zdecydowanie najwięcej. Są jednak kapele, które swoje kawałki napisały zainspirowane czymś konkretnym i prawdziwymi historiami. Dzisiaj takie utwory z historią w tle - a o tym czym

- 0
@Sarpens: Zaproś na wywiad/audycję Egzekutor z Poznania, grają ciężko ale po polsku.
Do znalezienie na yt i innych mediach
Do znalezienie na yt i innych mediach
- 1
@dzieju41: Jak będą tylko w Rzeszowie to czemu nie - staramy się wyłapywać na wywiady kapele jak coś ciekawego odwiedzi Rzeszów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale od kiedy nie ma Live to tu nic nie przyjeżdża ( ͡° ʖ̯ ͡°)



































#muzyka #hardcore #metal