Po tylu latach przypomniałem sobie o tym filmiku. Wtedy jeszcze myślałem, że to Sepultura i Pavarotti nagrali, a nie jakiś J.B.O., która to nazwa nadal niewiele mi mówi.
A filmik przezabawny.
#muzyka #umzyka #metal #heheszki
Chrystus - Po tylu latach przypomniałem sobie o tym filmiku. Wtedy jeszcze myślałem, ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam jakiejś muzyki rock/metal ale bez wokalu, trafiłem na to can i get a hoy ya z bodajże dooma i szukam czegoś w tym stylu

#rock #metal
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: Pelican, Year of No Light, Omega Massif, Echoes of Yul - to tak na szybko co mi do głowy przychodzi, z bardziej stonowanych (bo napisałeś #rock) no to Russian Circles, Red Sparowes, Mono

EDIT: to nie w klimacie dooma, natomiast z kapelami stricte instrumentalnymi to nie ma tak łatwo że jest w czym wybierać i przebierać, bo większość stylów gitarowych bez wokalu jest zwyczajnie nudna
  • Odpowiedz
@Ryuuk: Szczerze ciężko wyrokować. Dolar bije rekordy względem złotówki. Ja od lutego czekam na akceptowalna dla mnie wartość złota… każda cena jednej uncji powyżej 8000 zł to dla mnie nie porozumienie. Jeżeli fed będzie podnosil stopy to nie bata cena złota w USD spadnie i już spada…. Zostaje kwestia złotówki…. Możliwe ze dolar wróci do normalnych poziomów 3,8-4,2 zł i wtedy będzie akceptowalna cena złota przeze mnie.

Niestety nasi czempioni
  • Odpowiedz
#muzyka #metal #heavymetal #saxon #80s #lifelikejukebox
5 października 1981 r. zespół Saxon wydał nagrany w Aquarius Studios w szwajcarskiej Genewie i sztokholmskich Polar Studios czwarty album studyjny - "Denim and Leather".
Płyta jako całość nie odbiega od stylu wypracowanego przez zespół wcześniej, jest jednak bardziej różnorodna i znalazły się tu także utwory, wykraczające poza standard, do jakiego grupa zdążyła już przyzwyczaić. Taką
Lifelike - #muzyka #metal #heavymetal #saxon #80s #lifelikejukebox
5 października 19...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ozzy Osbourne - Under the Graveyard
Album: Ordinary Man
Rok wydania: 2020

Today, I woke up and I hate myself

Death doesn't answer when I cry for help
xPrzemoo - Ozzy Osbourne - Under the Graveyard
Album: Ordinary Man
Rok wydania: 202...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Czasami kapele piszą kawałki dosłownie o niczym - w sposób generyczny w warstwie lirycznej. Czasem piszą o dupie Maryni i to tak dosłownie - bo tych utworów o miłości jest zdecydowanie najwięcej. Są jednak kapele, które swoje kawałki napisały zainspirowane czymś konkretnym i prawdziwymi historiami. Dzisiaj takie utwory z historią w tle - a o tym czym
Sarpens - Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: Jak będą tylko w Rzeszowie to czemu nie - staramy się wyłapywać na wywiady kapele jak coś ciekawego odwiedzi Rzeszów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale od kiedy nie ma Live to tu nic nie przyjeżdża ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz