Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: ja właśnie jade trzeci odsluch dzisiaj i czekam na placka. Jest zajebiscie. Jak podoba Ci się kierunek DT od Arctic Thunder to łykniesz bez problemu.
@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: tribute do apetor jako cover bdb i od s-ca!!!:-)))
- 8

@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy:
no i poranek zrobiony
no i poranek zrobiony

@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: Najlepsze intro w moim prywatnym rankingu najlepszych intrów :)
#anonimowemirkowyznania
Byłem przypadkiem w knajpie w klimatach metalowych i widziałem tam m.in starych chłopów co nadal nosili długie włosy mimo zakoli i stare baby 30+ i 40+ co nadal diabolicznie się nosiły i n----------e zachowywały się jak metaluwy z liceum.
Za co tacy ludzie żyją na codzień i gdzie pracują, bo te osoby były bardzo specyficzne, jak takie duże dzieci. Nie wyobrażam sobie ich np. u mnie w pracy, jak można
Byłem przypadkiem w knajpie w klimatach metalowych i widziałem tam m.in starych chłopów co nadal nosili długie włosy mimo zakoli i stare baby 30+ i 40+ co nadal diabolicznie się nosiły i n----------e zachowywały się jak metaluwy z liceum.
Za co tacy ludzie żyją na codzień i gdzie pracują, bo te osoby były bardzo specyficzne, jak takie duże dzieci. Nie wyobrażam sobie ich np. u mnie w pracy, jak można
- 383
@AnonimoweMirkoWyznania: normalka, w dzień Lubicz w nocy Lubitch
- 881
@AnonimoweMirkoWyznania: chłop doznał szoku, że w knajpie ludzie inaczej zachowują się niż w pracy i aż napisał z anonimowych ¯\_(ツ)_/¯
Ja pierdziele (-‸ლ)
Ja pierdziele (-‸ლ)
- 0
#foto 2022.10.25 - Armagh
https://www.foto-koncert.pl/2022.10.25%20-%20Mozg01/index.html
#koncert #bydgoszcz #foto #fotografia #goldfoto #metal
https://www.foto-koncert.pl/2022.10.25%20-%20Mozg01/index.html
#koncert #bydgoszcz #foto #fotografia #goldfoto #metal
źródło: comment_1666896456bOTfRzq0X86eNhXRSLFaJc.jpg
Pobierz
- 1
- 7
#muzyka #metal #heavymetal #ironmaiden #80s #lifelikejukebox
27 października 1980 r. zespół Iron Maiden wydał singiel z piosenką "Women in Uniform". Utwór będący nową wersją piosenki australijskiego zespołu Skyhooks (1978 r.) był trzecim singlem w dyskografii Iron Maiden a zarazem ostatnim nagranym z gitarzystą Dennisem Strattonem (na stronę B singla trafiła kompozycja "Invasion").
Iron Maiden - "Women in Uniform"/"Invasion"
27 października 1980 r. zespół Iron Maiden wydał singiel z piosenką "Women in Uniform". Utwór będący nową wersją piosenki australijskiego zespołu Skyhooks (1978 r.) był trzecim singlem w dyskografii Iron Maiden a zarazem ostatnim nagranym z gitarzystą Dennisem Strattonem (na stronę B singla trafiła kompozycja "Invasion").
Iron Maiden - "Women in Uniform"/"Invasion"

#muzyka #metal
"one step closer" pierwszy raz usłyszałem w tv, chyba na tv4, gdzie był krótki program z cięższą muzą. numer był zajebisty, świeży... no ale nu metal, trochę tak wstyd to lubić i długo tak było. słuchałem, fajne utwory, ale raczej nikt nie mówił, że słucha linking park. teraz chyba mniej wstyd, bo numery nabierają powagi.
rip.
"one step closer" pierwszy raz usłyszałem w tv, chyba na tv4, gdzie był krótki program z cięższą muzą. numer był zajebisty, świeży... no ale nu metal, trochę tak wstyd to lubić i długo tak było. słuchałem, fajne utwory, ale raczej nikt nie mówił, że słucha linking park. teraz chyba mniej wstyd, bo numery nabierają powagi.
rip.
źródło: comment_16668636644Awa0vl2aXLxwWGqoZKEuS.jpg
Pobierz@fraterperdurabo: Zawsze miałem poczucie, że termin "nu metal" powstał, żeby na siłę podciągnąć takie zespoły jak LP do szuflady z metalem xD Tak jakby nazywanie tego jakąś odmianą rocka było ujmą.
Co rozumiesz przez "teraz"? Przecież oni zawsze tworzyli utwory przesadnie poważne
teraz chyba mniej wstyd, bo numery nabierają powagi.
Co rozumiesz przez "teraz"? Przecież oni zawsze tworzyli utwory przesadnie poważne
@fraterperdurabo: Bardzo przyjemnie wracam do Hybrid Theory i Meteory zwlaszcza widząc co oni "tworzą" w ostatnich latach
- 7

- 2
Immortal Disfigurement - Dragged through the inferno
Po pierwszych nutkach myślałem, żę to Lorna, a to CJ \m/. Trochę stare, ale dobre to jest.
#muzyka #metal #deathcore #dredykamuzyka #deathmetal
Po pierwszych nutkach myślałem, żę to Lorna, a to CJ \m/. Trochę stare, ale dobre to jest.
#muzyka #metal #deathcore #dredykamuzyka #deathmetal

@Guwno_Enjoyer: Ragehammer uber alles. Jedna z ciekawszych kapel na polskiej scenie imo
@Guwno_Enjoyer: no, ciągle gdzieś ich mijam a w sumie to taki trochę fan ze mnie bo mam wszystkie plyty na plackach xD






























Komentarz usunięty przez autora