Która z aplikacji zużywa najmniej pakietu jeżeli chodzi o rozmowy głosowe? #facebook #messenger #skype #whatsapp czy może coś innego jeszcze?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Xenus
via Android- 1

Proobs
via Android- 0
@Xenus zależy jak dużo mówisz
konto usunięte
- 1
@Proobs: i jak głośno xD
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@jmuhha koorva, kilka sekund szukania w guglu
- 1
@sejsmita: 10 odcinków. Jeśli chodzi o klasyfikację to ma być odpowiednik kinowej R (chociaż w Netfliksie nie występują Rki, więc obstawiam 16+, a 18+ bym się nie spodziewał). Od dawna zabieram się za książkę, to ostatni gwizdek.
@popkulturysci: Za dużo o co najmniej 2, chyba że jakieś wprowadzenie zrobią, ale nie ma tam tyle treści. Chociaż ja się na serialach nie znam, bo nie oglądam z drobnymi wyjątkami. :D
Książka jest niezła, imo najlepsza z całej trylogii - ta jedna część to rasowy neonoir cyberpunk, pozostałe to bardziej przygodówki z intrygą. Niemniej czyta się przyjemnie i szybko, każda jest na kilka wieczorów.
Książka jest niezła, imo najlepsza z całej trylogii - ta jedna część to rasowy neonoir cyberpunk, pozostałe to bardziej przygodówki z intrygą. Niemniej czyta się przyjemnie i szybko, każda jest na kilka wieczorów.
@nalej_mi_zupy: tak... tak samo jak zamkniesz stronę fb i ktoś do ciebie napisze, to przez pewien moment nie będziesz dostawał powiadomień
- 3
@YuiMizuno: jprdl. Wszystkie komunikatory świata się synchronizują - ten najpopularniejszy nie potrafi xD
Ale fajnie
#messenger
#messenger
źródło: comment_cPV2m7QpVjkHOmXZisDaCx28HvTdyaWq.jpg
Pobierz- 1
@plastikowemorze magia mirełku
konto usunięte via iOS
- 1
4
InPost na Facebooku. Dzięki Messengerowi zlokalizujesz przesyłkę czy paczkomat

InPost wprowadził udogodnienie dla klientów, którzy aktywnie korzystają z Facebooka i stworzył Paczuchę - chatbota, który odpowie na pytania dotyczące statusu przesyłki czy poda lokalizację najbliższego Paczkomatu. Firma zapowiada, że w przyszłości funkcje narzędzia zostaną rozbudowane.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Pytanie do osób korzystających z messengera: gdzie otwierają wam się linki z wiadomości:
-W przeglądarce messengera
-W waszej przeglądarce(Chrome, Firefox, Opera)
Jest mi ta wiadomość potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#facebook #messenger #kiciochpyta #intern
-W przeglądarce messengera
-W waszej przeglądarce(Chrome, Firefox, Opera)
Jest mi ta wiadomość potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#facebook #messenger #kiciochpyta #intern
Gdzie otwierają wam się linki z wiadomości?
- w przeglądarce z Messengera 46.2% (6)
- w waszej przeglądarce(Chrome, Firefox, Opera) 53.8% (7)
- 1
@miotaczsledzi: zależy od tego jak ustawisz i od systemu
- 1
Chyba się naprawiło!
konto usunięte via Android
- 0
@sweet_sensations @serczi już działa, tak.
- 2
Messenger umarł. Wiadomości nie przychodzą ani nie można ich wysyłać. Sam facebook wydaje się działać.
http://downdetector.com/status/facebook-messenger
#messenger #facebook
http://downdetector.com/status/facebook-messenger
#messenger #facebook
konto usunięte via iOS
- 0
@nzero: Cukierberg coś znowu kombinuje.
@Gostas: Gostas 7 min. temu via Android 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
konto usunięte via Android
- 1
@EscPL: nie da
- 0
- 3
- 3
Ostatnio pokłóciłem się z różowym i zablokowała mnie na cały weekend na Messengerach, w sensie, dała tą opcję ignoruj i mimo tego, że wiadomości były dostarczane to nie wyświetlała, bo przechodziły do folderu Inne, nie wiem jakaś taka nowa opcja wprowadzona jest, i tak w piątek napisałem do niej, przez całą sobotę była dostępna i nie wyświetlała, dzisiaj tak samo do godziny 17:30, otóż, jeżeli wyświetliła to znaczy, że zdjęła blokadę?
#
#
- 1
#facebook #messenger #kiciochpyta
wie ktos co to za oznaczenie ? kumpel ma to przy jednej osobie, na stronie glownej messengera
wie ktos co to za oznaczenie ? kumpel ma to przy jednej osobie, na stronie glownej messengera
źródło: comment_9xzNUwi34qoWiZ4bLvN1m45zVSctFilL.jpg
Pobierz@kam15 teraz dopiero się zorientowałam, że na snapie jest nie piorun, a płomień. "Wysyłacie do siebie snapy kilka dni z rzędu. Wyświetlana obok liczby dni, przez jaką Ty i Twój znajomy wymieniacie ze sobą Snapy. Jeśli Ty oraz Twój znajomy nie wyślecie do siebie Snapa w ciągu 24 godzin, utracisz Snapassę!" i wtedy też pojawia się klepsydra jak jest blisko do stracenia tej passy
- 0
@soniathedog: no okej, ale to tylko o snapa chodzi, korzystam sponatanicznie i widze to, a to co wrzucilem jest z messengera i kumpel na sto niczego nie ustawial nikomu :p
























