Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

77hurricane
via Android- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MiesozernaBijeLudzi1: Niestety pozostaje tylko uśpienie aplikacji czymś takim jak Greenify, ale wtedy aplikacja Messenger będzie uśpiona cały czas aż do jego ponownego uruchomienia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@przykrasprawa: chyba sie da zrobić offline w messengerze
@przykrasprawa: ustawienia -> powiadomienia -> messenger --> wyłącz powiadomienia
2
Ponad milion pobrań fałszywego WhatsApp z Google Play Store

Fałszywa aktualizacja WhatsApp odsłania niedokładność mechanizmów weryfikacji aplikacji w Sklepie Play Google'a. Dla użytkownika oszustwo jest bardzo trudne do wykrycia .
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, poraz kolejny potrzebuję pomocy bardziej obeznanych niż ja.
Chcę zosać przy jedej wersji Messengera na Androida, nie chcę, żeby aktualizowało się automatycznie. Tę opcję w Sklepie Play mam wyłączoną, a mimo to, mój Messenger sam się aktualizuje. Co zrobić, żeby temu zapobiec?
#pytanie #messenger #android
Chcę zosać przy jedej wersji Messengera na Androida, nie chcę, żeby aktualizowało się automatycznie. Tę opcję w Sklepie Play mam wyłączoną, a mimo to, mój Messenger sam się aktualizuje. Co zrobić, żeby temu zapobiec?
#pytanie #messenger #android
konto usunięte via Android
- 0
@badf0re:
Wyłączyć aktualizację trzeba w Sklepie Play i w aplikacji w ustawieniach
Wyłączyć aktualizację trzeba w Sklepie Play i w aplikacji w ustawieniach
źródło: comment_otWFf4QWgcVjr5lZa73KFhSofd84BnMY.jpg
Pobierz@ippawel: ja w powiadomieniach usunąłem dźwięki. Samo to wyłącza dzwieki i wibracje przy powiadomieniach z Messenger, ale ekran nadal się włącza. Rozwiązaniem tego problemu jest obrócenie telefonu ekranem do dołu (ekran wtedy nie wlacza się przy powiadomieniu). Rozwiązanie trochę liche, ale na nic lepszego nie wpadłem
@ippawel: również nie mam powiadomień z Facebooka. Tylko czerwony alert przy ikonie
- 3
@jmuhha: Spróbuj włączyć tryb na komputer.
Orientuje się ktoś jak odnaleźć na messengerze wiadomości z 2015 roku? Jest jakaś opcja która na to pozwala czy trzeba ręcznie scrollować? #kiciochpyta #messenger #facebook
- 4
@cyckonauta jeśli wiesz co było tam zapisane to możesz spróbować wyszukać tą wiadomość
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@WroziaZebuzia: Oh damn... Irytujące to jest.
Komentarz usunięty przez autora
#android #samsung #s7 #edge #pomocy #pytanie #kiciochpyta #informatyka
Jak dodać folder w androdzie do galerii tak aby zdjęcia z niego pokazywał mi się w galerii? Konkretnie chodzi mi o folder w którym #facebook #messenger zapisuje zdjęcia.
Jak dodać folder w androdzie do galerii tak aby zdjęcia z niego pokazywał mi się w galerii? Konkretnie chodzi mi o folder w którym #facebook #messenger zapisuje zdjęcia.
- 0
@MikiBomba: a w messengerze nie ma żadnej opcji żeby zdjęcia były widoczne w galerii? Spróbuj może utworzyć folder w głównym katalogu telefonu i wrzucić tam zdjęcia, powinno pojawić się w galerii
- 0
@Yasiekkk: Jeśli przerzuce zdjęcia do folderu który wykrywa to wtedy zdjęcia się pokazują ale nie mogę zrobić w żaden sposób tak by galeria od razu pokazywała zdjęcia zapisane w urządzenie/pictures/messenger a niestety w mesengerze nie ma opcji zmiany folderu zapisu.
8
PayPal pozwala już na wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Messengera!

PayPal pozwala już na wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Messengera!
z- 2
- #
- #
@Gigilo: Substratum + jakiś motyw, np. Swift Black. Potrzebny jest jednak root. Chyba że masz Androida 8 lub Samsunga z 7. Wtedy można i bez roota.
@Gigilo: Obserwuj ten wątek:
https://forum.xda-developers.com/android/themes/dark-facebook-v29-t3171177
Być może dev wkrótce zaktualizuje swoją czarną wersję Messengera. Nie instaluj tej z załącznika, bo jest bardzo stara.
https://forum.xda-developers.com/android/themes/dark-facebook-v29-t3171177
Być może dev wkrótce zaktualizuje swoją czarną wersję Messengera. Nie instaluj tej z załącznika, bo jest bardzo stara.
#facebook #xiaomi #android #messenger
Elo Mirki. Ma ktoś pomysł jak wylaczyc możliwość połączeń przez messagera? Wywaliłem swój nr z facebooka, ale nadal mimo zablokowanej apki aby nie działała w tle jeżeli ktoś do mnie dzwoni to słyszę ten dźwięk połączenia.. Jak mogę wyłączyć abym nie widział/słyszał połączeń z messagera?
Elo Mirki. Ma ktoś pomysł jak wylaczyc możliwość połączeń przez messagera? Wywaliłem swój nr z facebooka, ale nadal mimo zablokowanej apki aby nie działała w tle jeżeli ktoś do mnie dzwoni to słyszę ten dźwięk połączenia.. Jak mogę wyłączyć abym nie widział/słyszał połączeń z messagera?
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@harry-potter: Wywalilem, ale nadal bez zmian :(
























Komentarz usunięty przez autora