Wszystko
Najnowsze
Archiwum
135
Rząd nakaże ci słuchać polskich piosenek.

Rząd chciałby, żeby w rozgłośniach radiowych nastąpił wzrost treści polskojęzycznych z obecnego pułapu 33 procent do 49 procent w ciągu kwartału.
z- 112
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Podwójne standardy to powinno być główne hasło opisujące XXI wiek
- 225
- 125
1390
Ponad 100 organizacji społecznych przyłączyło się do protestu "Media bez wyboru"

„Każda próba ograniczenia wpływów [finansowych] za pomocą decyzji administracyjnych i politycznych jest zamachem na materialne podstawy funkcjonowania mediów, a tym samym zamachem na ich wolność i niezależność” – głosi oświadczenie podpisane przez polskie organizacje społeczne.
z- 51
- #
- #
- #
- #
- #
- #
11
Lichocka o wystąpieniu Grodzkiego: Powinien przeprosić

"Porównanie czarnej planszy w TVN czy w Gazecie Wyborczej z tamtymi momentami jest niedopuszczalnym nadużyciem. Marszałek Grodzki powinien przeprosić ludzi, którzy pamiętają stan wojenny" – powiedziała w TVP Info poseł Joanna Lichocka, komentując wystąpienie marszałka Senatu.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
0
Agentura w środowisku dziennikarskim - Jan Piński

W kontekście rożnych wydarzeń warto wiedzieć dlaczego służby posługują się dziennikarzami
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
2732
PiS podatkiem medialnym opodatkuje... gazetki lidla i biedronki xD

Jak informuje Rzeczpospolita, zapowiedziany podatek medialny będą płacić nie tylko niezależne media, ale również sieci sklepów. Z projektu ustawy wynika, że nowy podatek zapłacą także supermarkety wydające gazetki reklamowe.
z- 226
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3217
Orędzie marszałka Grodzkiego: To TVP podjęło decyzję o dokładnej porze emisji

"Wystąpiliśmy do prezesa zarządu TVP S.A. o emisję orędzia o godz. 19.55. W istocie więc decyzja o tym, czy orędzie pana marszałka wyemitowane zostanie o godz. 19.55, czy o godz. 20.00 podjęły władze TVP, a nie marszałek Senatu" - informuje komunikat kancelarii Senatu.
z- 181
- #
- #
- #
- #
- #
- 817
- 320
- 181
- 1
- 128
- 271
Komentarz usunięty przez moderatora
Tutaj bardzo, moim zdaniem, bulwersująca historia o tym jak ta gazeta traktuje swoich współpracowników:
https://www.wykop.pl/link/5952461/lewicowy-kolumnista-zwolniony-z-the-guardian-za-krytyke-izraela/
Fajnie by było, gdybyście to zamieścili. Gość jest socjologiem i niezależnym publicystą, który został uciszony za samo wspomnienie o tym, ile #usa przeznacza na pomoc zagraniczną dla #izrael . Dodatkowo gazeta, która teoretycznie walczy o prawa pracowników i pensje
- 0
- 291
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 35
Komentarz usunięty przez moderatora
Znalezisko informujące o portalu PATIC:
https://www.wykop.pl/link/5952075/nowy-portal-spolecznosciowy/




















Komentarz usunięty przez autora