Drwalek dobry, ale to jak mi sie odbijało po tym serze przez parę godzin dobre już nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem się poratować colką ze szklanej buteleczki, zawsze pomaga
#mcdonalds
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten drwalik z McDonalda nie jest taki zły ale nie kupiłbym go drugi raz. W zestawie podwójnym dostałem ser o smaku niskiej jakości majonezu, dwa przypalone bekony i także niskiej jakości sałatę. Mimo tego kurczak i kotlet robiły jakąś tam robotę razem z bułką i myślę że to one stanowiły kwintesencję tego burgera. Nie był on też taki mały co pozwoliło mi się nim najeść w 3/4 - gdyby był odrobinę większy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Proxton: błagam cię w maku masz pewność że jesz 100% wolowiny, a u turasa mięso to jest jeden wielki mix wszystkiego co było akurat w momencie produkcji najtańsze, zalane sosem na full, żeby zamaskować obrzydliwy smak mielonki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@sajkol: drwal to najbardziej przehajpowana kanapka w historii. To chyba słynny efekt celowego ograniczania dostępności towaru.

Dziwi mnie że bardzo dobry crispy chicken zupełnie bez echa przeszedł
  • Odpowiedz
Drwal jest dobry, ale tylko w wersji na ostro. Jak ktoś sie wybiera to polecam taką wersję. Zwykły jest mdły. Chociaż w tej cenie, to i tak lepiej brać Wieśmaka, który w smaku jest nawet lepszy, plus wystarczy jeszcze na średnie frytki.
#mcdonalds
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jeffrey_M: Drwal na ostro jest bardzo smaczny, zwykly jest taki sobie i nie rozumiem tskich zachwytów. Ale wiesmac ma bardziej charakterystyczny smak. No i jest tańszy, wiec mozna do niego sobie brać frytki i jest spoko. Wiec najeść sie mozna podobnie.
  • Odpowiedz
@Ka4az Ja jem bardzo sporadycznie w maku, najczęściej i w sumie jedynie w sezonie zimowym jak wychodzi drwal i moim zdaniem ta kanapka faktycznie jest mniejsza niż w zeszłym roku. Zawsze jak ją jadłam to do końca dnia miałam dość, a teraz pod wieczór normalnie zrobiłam się głodna.
  • Odpowiedz
  • 5
Dzisiejszy cheat meal skierował mnie do #mcdonalds musiałem sobie przypomnieć że drwal nie jest tak wspaniały jak wszyscy go malują. Oczywiście jest dobry, ale nie wart swojej ceny. Spróbowałem też nowości shake peanut butter, tu jestem totalnie zawiedziony. Porównując go z tym który oferuje #kfc to jest przepaść...nie czuć smaku tylko slodycz. Cheat oceniam na 5/10 shake zaniżył.

Od jutra az do wigilii 100% michy, ciekawe czy dam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach