Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
lubiepepsi2137
via Android- 2
eric2kretek
- 0
@lubiepepsi2137: na ostro jeszcze lepszy
Czarendze1r
- 0
@lubiepepsi2137: Na ostro dużo lepszy. Ale i tak Wieśmak nr.1
- 0
@Harry_Callahan: nic nie straciłeś bo jej tam nie czuć
- 2
- 2
Drwalek dobry, ale to jak mi sie odbijało po tym serze przez parę godzin dobre już nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem się poratować colką ze szklanej buteleczki, zawsze pomaga
#mcdonalds
#mcdonalds
- 1
Można do tego drwala z żurawiną dobrać dżalapino?
#mcdonalds
#mcdonalds
- 5
Ten drwalik z McDonalda nie jest taki zły ale nie kupiłbym go drugi raz. W zestawie podwójnym dostałem ser o smaku niskiej jakości majonezu, dwa przypalone bekony i także niskiej jakości sałatę. Mimo tego kurczak i kotlet robiły jakąś tam robotę razem z bułką i myślę że to one stanowiły kwintesencję tego burgera. Nie był on też taki mały co pozwoliło mi się nim najeść w 3/4 - gdyby był odrobinę większy
konto usunięte via Android
- 3
Dobry ten drwal
źródło: comment_1606690678FB663eR3VKI3GYWoX4E60X.jpg
Pobierz@Proxton: błagam cię w maku masz pewność że jesz 100% wolowiny, a u turasa mięso to jest jeden wielki mix wszystkiego co było akurat w momencie produkcji najtańsze, zalane sosem na full, żeby zamaskować obrzydliwy smak mielonki
#kapitanbomba #kanapkadrwala #mcdonalds gdzie jest ziemczana spirala? Za Jachasia ziemniaczana spirala była!
Dobrze kojarzę, że w zeszłorocznej ofercie #mcdonalds w #kanapkadrwala była cebula prażona, a Teraz tego nie ma?
- 17
@sajkol: drwal to najbardziej przehajpowana kanapka w historii. To chyba słynny efekt celowego ograniczania dostępności towaru.
Dziwi mnie że bardzo dobry crispy chicken zupełnie bez echa przeszedł
Dziwi mnie że bardzo dobry crispy chicken zupełnie bez echa przeszedł
- 8
@sajkol: Ludzie są jacyś p------i jeżeli czekają w długich kolejkach po jakąś kanapkę co pewnie jest bez szalu.
- 0
Jak się jutro zjawię w maku o 00:00 to ta kartę można dostać przy zamówieniu w mcdrive?
#mcdonalds
#mcdonalds
- 0
@PanPrezes_PL: jutro o północy
@DavyX: to powinieneś dostać , ale z tego co wiem pracownicy lubią je sobie zatrzymywac na handelek XD
Drwal jest dobry, ale tylko w wersji na ostro. Jak ktoś sie wybiera to polecam taką wersję. Zwykły jest mdły. Chociaż w tej cenie, to i tak lepiej brać Wieśmaka, który w smaku jest nawet lepszy, plus wystarczy jeszcze na średnie frytki.
#mcdonalds
#mcdonalds
@Czarendze1r: dzięki że potwierdzasz wyższość wieśmaca na drwalem. Trzeci rok zbieram się żeby kupic tego drwala
- 1
@Jeffrey_M: Drwal na ostro jest bardzo smaczny, zwykly jest taki sobie i nie rozumiem tskich zachwytów. Ale wiesmac ma bardziej charakterystyczny smak. No i jest tańszy, wiec mozna do niego sobie brać frytki i jest spoko. Wiec najeść sie mozna podobnie.
@magdagessler: dopiero sie zaczal
- 0
Czy tylko mi się wydaje, czy McDonald's po cichu zmniejsza wielkość posiłków?
Zauważyłem to ostatnio po BigMacu, a wczoraj Chikker.. Zawsze była długa kanapka i mięso pokrojone na pół, a teraz widać różnicę. Cena ta sama.
#mcdonalds
Zauważyłem to ostatnio po BigMacu, a wczoraj Chikker.. Zawsze była długa kanapka i mięso pokrojone na pół, a teraz widać różnicę. Cena ta sama.
#mcdonalds
źródło: comment_1606658177wKnxIgdpTZ075cTKEqUwfy.jpg
Pobierz- 1
@Toent: tak ale chodzi mi tez o wielkosc bulki
@Ka4az Ja jem bardzo sporadycznie w maku, najczęściej i w sumie jedynie w sezonie zimowym jak wychodzi drwal i moim zdaniem ta kanapka faktycznie jest mniejsza niż w zeszłym roku. Zawsze jak ją jadłam to do końca dnia miałam dość, a teraz pod wieczór normalnie zrobiłam się głodna.
Dzisiejszy cheat meal skierował mnie do #mcdonalds musiałem sobie przypomnieć że drwal nie jest tak wspaniały jak wszyscy go malują. Oczywiście jest dobry, ale nie wart swojej ceny. Spróbowałem też nowości shake peanut butter, tu jestem totalnie zawiedziony. Porównując go z tym który oferuje #kfc to jest przepaść...nie czuć smaku tylko slodycz. Cheat oceniam na 5/10 shake zaniżył.
Od jutra az do wigilii 100% michy, ciekawe czy dam
Od jutra az do wigilii 100% michy, ciekawe czy dam
@Hejtel: co tydzień robisz cheat meala? w sensie nic nie jesz tego dnia oprócz takiego fast fooda?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ile ten drwal kosztuje ?
#mcdonalds
#mcdonalds
konto usunięte via iOS
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Pan_M-------u 17-20zl mniej więcej zależy od restauracji
- 0
@Gohagohatrzyzlote: 16,40
- 0
@edix10: Tak, kurczak




































