Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Zbigszew: przereklamowana buła
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#mcdonalds
Mój Boże, ale to jest dobre.
Z żurawiną też dobra, ale sam dżem bardziej jest słodki niż żurawinowy w smaku. Ale. Myślę że będę brał naprzemiennie z ostrym.
Pozdrawiam i polecam.
Mój Boże, ale to jest dobre.
Z żurawiną też dobra, ale sam dżem bardziej jest słodki niż żurawinowy w smaku. Ale. Myślę że będę brał naprzemiennie z ostrym.
Pozdrawiam i polecam.
źródło: comment_1606489780sfbb73qWsb5Y3e2bMVO1k2.jpg
Pobierz@Glacial: burger z dżemem? Kurla no
- 0
@Bodzias1844: ten z żurawiną rzeczywiście jak z dżemem XD
- 43
@Sabinanina: drwal to gothic 2 kanapek.
- 5
każdy burger z burgerowni jest ze 100 razy lepszy
@Sudo_exit: z burgerowni na pewno jest droższy, ale ze smakiem już różnie bywa ¯\_(ツ)_/¯
O------m podwójnego drwala, ostrego i z żurawiną. Ziemn...fryki zostawiłem, jak mama uczyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mcdonalds
#mcdonalds
- 0
- 0
@teperkov
@pomarancza_
jednak zjedzenie tego na zasadzie, jedz zanim mózg się skapnie, że masz dość to był słaby pomysł. Znaczy nie żałuję, ale cierpię, czuję pragnienie, ale nawet łyczka zimnej wody nie przełknę bo rozjebuje mnie od środka
@pomarancza_
jednak zjedzenie tego na zasadzie, jedz zanim mózg się skapnie, że masz dość to był słaby pomysł. Znaczy nie żałuję, ale cierpię, czuję pragnienie, ale nawet łyczka zimnej wody nie przełknę bo rozjebuje mnie od środka
@hubert7908: ponoć prawie całe mirko poszło na drwala i wszystko zeżarli.
Słyszałem też plotkę że KFC wykupiło część i będzie dokładać do kubełków( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słyszałem też plotkę że KFC wykupiło część i będzie dokładać do kubełków( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@sztandar burger bardzo dobry jak na standardy maka oczywiście. Do normalnych burgerowni raczej bez podjazdu ale jak na fast fooda Kozak
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sibu: Wczoraj wlecial podwojny + frytki z sosami smietanowymi i przyznam ze juz zapomnialem jakie to jest bydle (a zjadam tortille maczety pol metrowe) XD
Mam i ja. Ale więcej pewnie nie zamówię xD raz wystarczy
#mcdonalds
#mcdonalds
źródło: comment_1606477657RGDu5S8gfQlBleBv1hgu5l.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@jakis_login: no ja wyjątek od diety zrobiłem, bo zawsze drwala jadłem, ale w tym roku chyba kubki smakowe mi się zmieniły, bo faktycznie strasznie monotonny i trochę mdły jest :v
#mcdonalds można wejść do środka i zamówić? Czy tylko mcdrive
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@UltimateCraving: król jest tylko jeden. Na ostro.
Jak lubisz mięso na słodko to może Ci pod pasować. Zresztą, warto spróbować każdego smaku.
Jak lubisz mięso na słodko to może Ci pod pasować. Zresztą, warto spróbować każdego smaku.
@gazowany77: ~23zł ale cena zależy od restauracji
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@wiem_wszystko: Maseczka ogranicza rozprzestrzenianie wydychanego powietrza.

- 4
@Kartoflasz: Oczywiście ,że o tego pajaca a dla pracowników ogromny szacunek. Ciekawe ile razy dziennie muszą się użerać z takimi kretynami którzy muszą pokazać jak to oni w dupie mają wirusa i przyjęte normy.
- 3
- 0
- 2
Jestem kompletnie zielony w temacie, jak pojadę o 07:00 na McDrive to będę mógł zamówić potężnego drwala czy tylko śniadaniówkę? #mcdonalds
- 2
Szkoda ze nie ma kręconych frytek :/
#mcdonalds
#mcdonalds
- 5
zamawianie w #mcdonalds przez #ubereats to proszenie się o nerwicę. McD ma tak spieprzony system organizacji, jak żadna inna knajpa. Każda inna sieciówka czy zwykła gastronomia działa tak, że jak dostaję jako kurier sygnał, że mam gdzieś podjechać to w ciągu tych kilku minut dojazdowych w 90% przypadków się wyrobią ze zleceniem a czasem czekam chwilę na wydanie żarcia.
A w McDonald jak w lesie, jak w chlewie...
A w McDonald jak w lesie, jak w chlewie...
można w nocy drwala czy nie sprzedają?
#mcdonalds
#mcdonalds
- 0
@robert-nowak-14289: można
Mirki, dzisiaj do McDrive była tak duża kolejka że samochody żeby skręcić na mc zatrzymywały się na ulicy.
Z tej ulicy skręca się stacje benzynową i McDonalds w jednym budynku. Są jeszcze inne sklepy ale mniejsza o to.
Dzisiaj przyjechała policja i wszystkim, którzy stali na drodze dała mandat.
Chciałbym się dowiedzieć czy taki mandat jest zgodny z prawem.
Rozumiem że tak nie powinno być, ale raczej ktoś z maczka powinien wyjść
Z tej ulicy skręca się stacje benzynową i McDonalds w jednym budynku. Są jeszcze inne sklepy ale mniejsza o to.
Dzisiaj przyjechała policja i wszystkim, którzy stali na drodze dała mandat.
Chciałbym się dowiedzieć czy taki mandat jest zgodny z prawem.
Rozumiem że tak nie powinno być, ale raczej ktoś z maczka powinien wyjść
@DysproporcjaLudzkosci: oczywiście że jest zgodny z prawem, j----a kanapka to nie jest kwestia życia czy śmierci
@DysproporcjaLudzkosci: czy jeśli przekroczysz prędkość to możesz dostać mandat? Możesz.
A jeśli nie przekroczysz to możesz dostać mandat? Też możesz. Policjant nie musi mieć racji, potem Ty się musisz martwić w sądzie jak odmówisz przyjęcia jak się wybronić z niesłusznego mandatu. A jak już Cię uniewinni sąd, to nie znaczy że policjant poniesie konsekwencje.
A jeśli nie przekroczysz to możesz dostać mandat? Też możesz. Policjant nie musi mieć racji, potem Ty się musisz martwić w sądzie jak odmówisz przyjęcia jak się wybronić z niesłusznego mandatu. A jak już Cię uniewinni sąd, to nie znaczy że policjant poniesie konsekwencje.
Maestro sa dostepne cala dobe, czy w nocy nie?
#mcdonalds
#mcdonalds
@pewnie_tak_albo_pewnie_nie nie ma już maestro, kumplu. Zastąpily je drwale
- 0
@p1p2p3p4: dzieki za info, pozdrawiam



























#mcdonalds
źródło: comment_160649642704824c897LesAI3AaBRyKH.jpg
Pobierz