Chciałem dzis odebrac sobie cheesa z ankiety, jak wiadomo teraz ankiety robi sie w aplikacji i mozna skanowac w kiosku. Zrobilem to, chcialem dzis odebrac i do wyboru mialem yylko lody i kawke ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodam ze w czwartek normalnie byl do wyboru chesse, hamburger, frytki, lody i kawa. Usuneli te burgery cebulackie czy co?
#mcdonalds
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie mam pytanie do osób które lub drwala. Co jest dla Was najlepsze w tej kanapce że jest ona taka super. Przyznam że dużo bardziej smakują mi niektóre inne propozycję tam np. cheesburger, a drwal jest dla mnie taki średni dosyć. Próbowałem go dzisiaj w #mcdonalds ponownie po rocznej przerwie uważając że się znowu do niego przekonam ale to nie to. Jest tłusty, musiałem go popijać sporą ilością coli. W
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żadko jem w maku, ale wczoraj podjechałem i skuszony hajpem na Drwala - spróbowałem go. Też moim zdaniem Cheeseburger jest o wiele smaczniejszy. Drwal jest biedny, mało składników..
Wole burgery z burgerowni niz z tych sieciowek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@loculi: ja zamówiłem dwa drwale dla siebie i różowego. Dostaliśmy wrapa i 2for u, mówię gościowi że nie moje zamówienie i oddaje mu, a ten że nie może tego już ode mnie wziąć i dał mi też prawidłowe. Miałem darmowego wrapa i 2for u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amjra: ale tu nie chodzi nawet o ten flexy, ale ja bym stracił do siebie szacunek gdybym stał w kolejce z godzinę albo i więcej po jakąś kanapkę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hejtel: nie wiem, ja je jem bo uwielbiam ta kanapkę. Mcd nic lepszego nigdy nie wymyślił moim zdaniem, jem od pierwszego wprowadzenia na rynek i jeść będę
  • Odpowiedz
@Kuben_Q: trzeba czekać do otwarcia (McDrive całodobowy się nie liczy) o ile dana placówka ma ofertę śniadaniową. Wszystko jest w regulaminie.
  • Odpowiedz
U mnie pas ruchu zamienił się w przedłużenie parkingu #mcdonalds
A jak tam u was mireczki, też macie spory odsetek debili w waszym mieście?
Bolaki się zesrali, bo fast food najniższego sortu, wrzucił ser topiony do burgera.
#kanapkadrwala
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mozna tego drwala wziac w jakims zestawie z frytkiem/chrupserkiem i kawa jak inne mczestawy czy osobno so?
#mcdonalds
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach