Wszyscy piszą tylko o Drwalu, a już chyba drugi rok nie ma mojej ulubionej Kanapki Zbójnickiej (╯︵╰,)
#mcdonalds
#mcdonalds
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1606641667I8Jg09hWxDu7GgpGgxVTGI.jpg
Pobierz5
Parking znajdujący się przy żywieckim McDonaldzie przeznaczony jest wyłącznie dla gości restauracji. Po zakupie dowolnego produktu, pierwsza godzina jest gratis. Parking nie jest parkingiem ogólnodostępnym, posiada dwa regulaminy, jest oznaczony i monitorowany. 1 godzina parkowania kosztuje 50 zł.
zczy ktos wie dlaczego teraz do #mcdonalds wpuszcxaja po jednej osobie?
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Rocznik 1995.
#mcdonalds #nostalgia
źródło: comment_16066472548hRDnm77bYF9ITIYb69eI4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora