Na pole, na dwór, czy na zewnątrz
Jak dla mnie na pole. Szlachcic wychodził przecież z dworu na pole, nie odwrotnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytaniedoeksperta #glupiewykopowezabawy #widaczabory #mapporn
Jak dla mnie na pole. Szlachcic wychodził przecież z dworu na pole, nie odwrotnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytaniedoeksperta #glupiewykopowezabawy #widaczabory #mapporn




























#ciekawostki #mapporn #pieniadze #ekonomia #praca #pracbaza #usa XD
źródło: FB_IMG_1766845643301
PobierzCzy po prostu na zasadzie "USA hehe kraj trzeciego świata, czas na CSa"