Ktoś może wyjaśnić w jaki sposób myć taka farbę lateksową ? Bród można wytrzeć bezproblemowo ale każde dotknięcie ściany to nowe smugi które widać tylko pod światło. Można wycierać bez końca... nawet jak się oprzecie o ścianę to już smugi widać. Jestem zawiedziony beckerem. #remontujzwykopem #malowanie #farba #becker ja mam kolor szary
Megasuper - Ktoś może wyjaśnić w jaki sposób myć taka farbę lateksową ? Bród można wy...

źródło: comment_1592309552vDzab7A71b53J2fghraf05.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joxek: używałem, kij kup najtańszy jaki znajdziesz. Ja miałem taki aluminiowy z Castoramy. Tak BTW to nie zbyt jestem zadowolony z Blue Dolphina, wałki miały jakiś dziwny luz na rączce i malowały skokowo.
  • Odpowiedz
Czy ktoś mogły polecić jakąś sprawdzoną markę farb akrylowych? I pędzli? Chcę kupić różowej na prezent i absolutnie się na tym nie znam.
#malowanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy chcę odmalować trochę mieszkanie raczej bez miliona monet.

Zrobiłem drobne rozeznanie na temat firm, cen jakości i wstępnie widzę że dla mnie chyba będzie firma Magnat. I mam pytanie z gwiazdką Magnat Ceramic a Creative pod względem jakości jest jakaś spora przepaść? Bo cenowo widzę że idzie urwać parę złotych, co do szorowania i czyszczenia to nie patrzę na aż tak mocno bo w tym pomieszczeniu raczej się nie przyda ;)
ironman49 - Mirasy chcę odmalować trochę mieszkanie raczej bez miliona monet.

Zrob...

źródło: comment_1590483177XmJa475ZW478WHZidSw99Q.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powaznyczlowiek ja po dziecku średnio co rok maluje ściany. I to właśnie poprawiam kawałek, ostatnim razem trafiłem tak dobrze z odcieniem, że doslownie kawałek pomalowałem urywając w połowie i nie ma żadnej różnicy, jak dla mnie tip dobry, tylko przesadził z tym 10 lat :) po dwóch latach pewnie już na ścianie kolor zmieni się na tyle, że będzie widać różnicę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mordki, maluję sufit i przy robieniu odcinki na ścianie stara farba zeszła z taśmą. Czy jak to zagruntuję, dam gips, zeszlifuję, znowu zagruntuję i pomaluję to bedzie ok? Czy macie może jakiś inny, szybszy sposób?

#remontujzwykopem #malowanie #remont #pytanie #pytaniedoeksperta #budownictwo #budowlanka
Perkusista008 - Mordki, maluję sufit i przy robieniu odcinki na ścianie stara farba z...

źródło: comment_15894548166HtqYcHcWNUwsRSD8dlN53.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perkusista008: zdrap to co odpada zagruntuj- tylko tak żeby nie było zacieków od gruntu. Później wygładź gładzią szpachlowa i pomaluj. Tak ja bym zrobił ale się nie znam :p
  • Odpowiedz