#miniaturki #modelarstwo #malowanie #modele
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Chciałbym się wreszcie nauczyć jak malować poprawnie skórę na figurkach, mógłby ktoś polecić jakiś polski sklep gdzie znajdę ładne popiersia do malowania?
#miniaturki #modelarstwo #malowanie #modele
#miniaturki #modelarstwo #malowanie #modele
źródło: comment_1592668494keYOA3VVQN62MOeuNoKX1u.jpg
Pobierz- 0
Poszukuję firmy albo osóbki która zajmuje się malowaniem kubków. Potrzebuję stworzyć fajny ręczne malowany. Czy wiecie gdzie znajdę?
#kubek #rekodzielo #tworczoscwlasna #malowanie #rysujzwykopem #sztuka #rysownie #porcelana
#kubek #rekodzielo #tworczoscwlasna #malowanie #rysujzwykopem #sztuka #rysownie #porcelana
- 1
@jtomek1: znalazłam w końcu: @narzeczona_z_lammermoor
- 1
@narzeczona_z_lammermoor: twój kubek od dwóch lat jest ulubionym, oczywiście, że Cię polecam! :)
Ktoś może wyjaśnić w jaki sposób myć taka farbę lateksową ? Bród można wytrzeć bezproblemowo ale każde dotknięcie ściany to nowe smugi które widać tylko pod światło. Można wycierać bez końca... nawet jak się oprzecie o ścianę to już smugi widać. Jestem zawiedziony beckerem. #remontujzwykopem #malowanie #farba #becker ja mam kolor szary
źródło: comment_1592309552vDzab7A71b53J2fghraf05.jpg
Pobierz- 0
#remontujzwykopem #malowanie
Ktoś ma jakiś pomysł i wiedzę czym to pomalować aby było trwałe i bezpieczne dla zdrowia? Pacjent to brodzik w wynajmowanym mieszkaniu.
Ktoś ma jakiś pomysł i wiedzę czym to pomalować aby było trwałe i bezpieczne dla zdrowia? Pacjent to brodzik w wynajmowanym mieszkaniu.
źródło: comment_1591720337elXIG6wXQmtOiSsDRYMPgE.jpg
PobierzMirasy z #budownictwo: da się jakoś przemalować czarną umywalkę na biało? Czarna to jakiś dramat, po każdym myciu zębów lub rąk zostają białe zacieki, jakieś plamy, no po prostu tragedia.
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem #malowanie
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem #malowanie
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@martinlubpl: nie, zrobilam kropke i nie wiedzialam co dalej. I wyszedl czlowiek.
- 325
Malowanie w wirtualnej rzeczywistości
#sztuka #malowanie #virtualreality #gif #gfycat #ciekawostki #kalkazreddita #technologia
#sztuka #malowanie #virtualreality #gif #gfycat #ciekawostki #kalkazreddita #technologia
źródło: comment_1591361129hgt6hf98yunnFKK199s6SQ.jpg
Pobierz- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@poznaniak: To pewnie tilt brush
D--y nie urywa ale już taki lekki sofcik do projektowania konstrukcji albo architektury z łażeniem w środku to by było coś
D--y nie urywa ale już taki lekki sofcik do projektowania konstrukcji albo architektury z łażeniem w środku to by było coś

- 0
Hej używał ktoś z was wałki z serii 330 z Blue Dolphin? Jaki kij teleskopowy do nich używaliście? Wiem że jest dedykowany https://www.bluedolphin.pl/produkt/dolhinxtender-sytem/ ale jakoś nie mogę go znaleźć nigdzie do kupienia w necie. Chyba że źle szukam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta #malowanie #mieszkanie
Czy ktoś mogły polecić jakąś sprawdzoną markę farb akrylowych? I pędzli? Chcę kupić różowej na prezent i absolutnie się na tym nie znam.
#malowanie
#malowanie
0
Pamiętacie dom smerfów?

Malowanie domu smerfów
z- 0
- #
- 3
@Krzysztofer96 @Hohaj @agus123123 Mam zamiar codziennie wrzucać jeden obrazek zachęcam zapoznania się z twórczością
Czekam na więcej, kontakt ze sztuką wyższą zawsze ważny
- 5
Bezczelna autopromocja ale nie potrafię się zmotywować żeby wejść na wyższy poziom więc może to coś pomoże.
Podkład/Preshade/Zenital w tej częsci.
https://youtu.be/4qVzpIXIT84
#warhammer40k #ageofsigmar #warhammer40k #bitewniaki #modelarstwo #grybezpradu #malowanie #zainteresowania
Podkład/Preshade/Zenital w tej częsci.
https://youtu.be/4qVzpIXIT84
#warhammer40k #ageofsigmar #warhammer40k #bitewniaki #modelarstwo #grybezpradu #malowanie #zainteresowania
1
Bajkowy rysunek oparty na kreskówce „Aladyn”

Imponujące prace wykonane nowoczesną techniką malarską „Spray art” przy użyciu szablonów i puszek z farbą. Artyści uliczni nigdy nie przestają zadziwiać!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirasy chcę odmalować trochę mieszkanie raczej bez miliona monet.
Zrobiłem drobne rozeznanie na temat firm, cen jakości i wstępnie widzę że dla mnie chyba będzie firma Magnat. I mam pytanie z gwiazdką Magnat Ceramic a Creative pod względem jakości jest jakaś spora przepaść? Bo cenowo widzę że idzie urwać parę złotych, co do szorowania i czyszczenia to nie patrzę na aż tak mocno bo w tym pomieszczeniu raczej się nie przyda ;)
Zrobiłem drobne rozeznanie na temat firm, cen jakości i wstępnie widzę że dla mnie chyba będzie firma Magnat. I mam pytanie z gwiazdką Magnat Ceramic a Creative pod względem jakości jest jakaś spora przepaść? Bo cenowo widzę że idzie urwać parę złotych, co do szorowania i czyszczenia to nie patrzę na aż tak mocno bo w tym pomieszczeniu raczej się nie przyda ;)
źródło: comment_1590483177XmJa475ZW478WHZidSw99Q.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@powaznyczlowiek ja po dziecku średnio co rok maluje ściany. I to właśnie poprawiam kawałek, ostatnim razem trafiłem tak dobrze z odcieniem, że doslownie kawałek pomalowałem urywając w połowie i nie ma żadnej różnicy, jak dla mnie tip dobry, tylko przesadził z tym 10 lat :) po dwóch latach pewnie już na ścianie kolor zmieni się na tyle, że będzie widać różnicę
U siebie robić jak u siebie czy na o-------l? ( ͡° ͜ʖ ͡°) plusik się znajdzie dla różowej @White_Magpie, dobra pomocniczka
#heheszki #remontujzwykopem #malowanie
#heheszki #remontujzwykopem #malowanie
źródło: comment_1590397143M783fWE8jiVrMDmn25Tfqh.jpg
PobierzChciałbym przemalować kaloryfer. Ma ktoś doświadczenie w tym? Domyślam się że trzeba z pistoletu. Czy trzeba jakąs specjalna farba? Jak przygotować podłoże? Wystarczy zmatowić papierem? Jak bardzo?
#remont #remontujzwykopem #grzejnik #kaloryferboners #malowanie
#remont #remontujzwykopem #grzejnik #kaloryferboners #malowanie
1389
Mija 8 lat od pewnego problemu z malowaniem.

To je amelinium.
z- 102
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mordki, maluję sufit i przy robieniu odcinki na ścianie stara farba zeszła z taśmą. Czy jak to zagruntuję, dam gips, zeszlifuję, znowu zagruntuję i pomaluję to bedzie ok? Czy macie może jakiś inny, szybszy sposób?
#remontujzwykopem #malowanie #remont #pytanie #pytaniedoeksperta #budownictwo #budowlanka
#remontujzwykopem #malowanie #remont #pytanie #pytaniedoeksperta #budownictwo #budowlanka
źródło: comment_15894548166HtqYcHcWNUwsRSD8dlN53.jpg
Pobierz- 1
@Perkusista008: zdrap to co odpada zagruntuj- tylko tak żeby nie było zacieków od gruntu. Później wygładź gładzią szpachlowa i pomaluj. Tak ja bym zrobił ale się nie znam :p
- 0























#remontujzwykopem #malowanie