#linux #linuxgaming
Po zakupie nowej karty graficznej myślałem że będę mógł sobie fajnie pograć pod linuksem. Niestety wydajność radeona 6600 pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem w czym tkwi problem ale słabo to u mnie działa. Nie mogę też ustawić mangohuda tak aby cokolwiek działał i nie wiem przez to na czym tak naprawdę stoję.
Póki co to testowałem trzy gry.
Death
Po zakupie nowej karty graficznej myślałem że będę mógł sobie fajnie pograć pod linuksem. Niestety wydajność radeona 6600 pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem w czym tkwi problem ale słabo to u mnie działa. Nie mogę też ustawić mangohuda tak aby cokolwiek działał i nie wiem przez to na czym tak naprawdę stoję.
Póki co to testowałem trzy gry.
Death





























@oskar117: to tak, jakbyś winił PKP za to, że nie udostępnia podłączenia do sieci dla Tesli, żeby mogła jechać torami za friko.
Linux jest robiony w dużej mierze przez hobbystów i wygląda na taki.