Kurde KDE PLASMA to jesz sztos, skonfigurowałem sobie wirtualne pulpity i aktywności i się czuję jakbym miał dwa oddzielne komputery do domu i na studia i kilka monitorów. A to wszystko płynnie przełączając się jednym kliknięciem w obrębie jednego środowiska. Piękne jest kde.
#linux
#linux






























#pytanie #pytaniedoeksperta #linux