Wpis z mikrobloga

Kiedyś - gdzieś na początku lat 2000 jak zainstalowałem sobie pierwszego linuksa w życiu i wszedłem na jakieś forum szukać pomocy to zostałem #!$%@?, że nie mam podstawowej wiedzy o kompilowaniu jądra i żebym najpierw skończył studia a dopiero potem im truł dupę (elektroda vibe). Miałem jakieś 13 lat wtedy i w mojej głowie zrodził się chytry plan i na tym samym forum założyłem konto o nicku Kasia16 i spermiarze (wtedy jeszcze takiego słowa nie znałem) wszystko mi tłumaczyli krok po kroku, pisali PW że mogą zadzwonić i mi wszystko opowiedzieć jak sobie nie będę dawała rady a jeden stwierdził, że w sumie to w weekend będzie niedaleko i może wpaść mi wszystko skonfigurować - #!$%@?, że nawet nie podałem nigdzie skąd jestem.

#gownowpis #coolstory #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert no i trochę #linux
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nalej_mi_zupy robiłem na elektrodzie to samo. Nawet jeden co ma "nie pomagam na pw, tylko na forum" rozmawiał ze mną prywatnie bo jak sam określił to na forum zbyt wiele nie pomogą xd
Nawet moderatorzy nie zwracali uwagi na pisownie. Także żadna pasta a zwykłe życie.

Jak opone przebiliśmy to nikt sie nie zatrzymywał. Ja poszedłem do lasu puscić sik to zaraz sie jakiś typ zatrzymał i zaproponował, że pomoże koło
  • Odpowiedz
@kubapolice koło leżało za autem a moja stała z parasolką. Pogoda była wtedy #!$%@?, mówię ide sie wyszczać i biore sie za wymiane. Ja do sikania i słyszę jak auto cofa. Ziomek #!$%@?ł sobie ręce i spodnie bo myślał, że zmienia koło kobiecie. Ja nie będąc głupi czekałem aż skończy. Pogadali jeszcze cos, on dał numer do siebie i pojechał. Ja czysty, moja czysta a ziomek czeka do dzisiaj.
Nikogo o
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy:
nie wiem co to za forum (arch?) ale mniej więcej w tym czasie działałem na forum Ubuntu i ludzie tam byli zajebisci. Pomocni dla nowych, bez spin i zadęcia. Pisaliśmy artykuły dla żółtodziobów l, pomagaliśmy z konfiguracją. Takiej społeczności później już nigdy nie spotkałem :)
  • Odpowiedz
@kubapolice ona sie nawet nie męczyła tylko stała z parasolką a ja poszedłem siku. Typ zauważył i zahamował. Wystawił trójkąt i wziął sie za robote.
Nikt tu nawet nie rozpoczął odkręcać kół. Typ samotny i myślał, że udał mu sie podryw.
  • Odpowiedz