Wpis z mikrobloga

#linkedin #pracbaza #pracait #praca

Czas zmienić pracę, więc stwierdziłem, że może założenie Linkedina jakoś ułatwi proces. No i założyłem konto, wypełniłem co chcieli, ale nikt nie może mnie wyszukać... Sam ze swojego konta mogę się wyszukać, ale nikt inny nie może. W wyszukiwarce (linkedina) po imieniu i nazwisku mnie po prostu nie ma, po dodaniu nazwy firmy pojawiam się jako "Członek Linkedina" bez możliwości wejścia w profil ani nawiązania kontaktu, z informacją :
"Profile użytkowników spoza Twojej sieci mają ograniczoną widoczność. Aby uzyskać dostęp do większej liczby profili, rozwijaj nadal swoją sieć."

Szukajać naokoło po imię+nazwisko+firma pojawia się wynik ze mną, ale po sekundzie znika i jest 0 rezultatów.

Ktoś wie o o chodzi? Jest to dość irytujące. Sprawdziłem wszystkie ustawienia, nic nie jest ukryte ani żadne.
Wysyłajać do kogoś bezpośredni link nie ma problemu z wejściem na profil, z tym że nie ma nic w "x wyświetleń profilu", no chyba że to się uaktualnia po dniu albo jakimś czasie.
  • 3
@abcdefghijklmn8: dodawaj "znajomych" z branży na potęgę, jest limit dzienny, po prostu codzienie dodaj kilku randomów, teroretycznie linkedin nie pozwala na takie zachowanie, ale jak nie przekroczysz limitu dziennego będzie ok. Po jakimś czasie Twój profil urośnie i zacznie się wyświetlać gdzie trzeba