Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 86
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen "skąd litwini wracają"
#koty zamawiał ktos oridermyl z fruugo? Jest to ok dla kota na swierzb uszny?
@Kref3x: Jeśli kot jest na dworze, to niestety na świerzb mu za dużo nie pomożesz. Oridermyl trzeba podawać codziennie przez 20pare dni, bo tyle trwa cykl rozwoju świerzbu więc tutaj raz, że może być problematyczne codziennie podawanie mu tego i dwa no to po prostu szybko mu to wróci, bo może taki mieć styczność z innymi zwierzętami ze świerzbem.
Jeśli chcesz pójść do weta to transporter można często kupić za
Jeśli chcesz pójść do weta to transporter można często kupić za
@Kref3x: obroże są na pchły i kleszcze, ale jak kot jest na zewnątrz to taka sama sytuacja, czyli kot ma ciągle odczynienia z robactwami więc nic wtedy nie będzie efektywne + obroża dla kota to zło i prędzej może doprowadzić ona do śmierci kota niż przynieść efekty, kotom przebywającym na dworze nigdy nic takiego nie powinno się zakładać nawet jeśli niby mają łatwe rozpinanie
- 38
źródło: temp_file6555053348455992882
PobierzHej mam takie pytanie, wiewiórka została pogryziona przez kota, pomogłem tej wiewiorcie użyłem sprzętu na zdjęciu, powiedziałem do mamy że nie chce jej dotykać, przeniosłem ja za pomoca doniczki i przykrywki tak jak się przenosi ptaszniki z terrarium do pudełka zadzwoniłem po eko patrol. Zabrali go.
Mam teraz w głowie takie myśli że nie wiem czy mnie nie ugryzła? Nie mam żadnego śladu na rękach, ani nie pamiętam nic takiego. Ale może
Mam teraz w głowie takie myśli że nie wiem czy mnie nie ugryzła? Nie mam żadnego śladu na rękach, ani nie pamiętam nic takiego. Ale może
źródło: temp_file8226746381053302110
Pobierz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@_hana_montana_ toż to Bub
źródło: 1000019565
Pobierz
źródło: temp_file3359339860006884950
Pobierz@tomwick55 Nie śpi od dziewiątej to mógł się zmęczyć
- 140
źródło: temp_file4253832112662275429
Pobierz
źródło: temp_file8495337345920591056
Pobierz- 13
A wiecie że jest coś takiego jak fundacja Ja Pacze Sercem? 😸
Fundacja skupia się na pomocy kotom niewidomym (niewidzące i niedowidzące). Czasem z jednym oczkiem (wyglądają jakby mrugały 😉), czasem bez, czasem zwyczajnie wadami wzroku.
Działają od 2012 roku a nazwa wzięła się od popularnego wtedy mema "Co Ja Pacze" #gimbynieznajo . I te koty paczom na świat po swojemu.
Jak
Fundacja skupia się na pomocy kotom niewidomym (niewidzące i niedowidzące). Czasem z jednym oczkiem (wyglądają jakby mrugały 😉), czasem bez, czasem zwyczajnie wadami wzroku.
Działają od 2012 roku a nazwa wzięła się od popularnego wtedy mema "Co Ja Pacze" #gimbynieznajo . I te koty paczom na świat po swojemu.
Jak
źródło: Zrzut ekranu 2025-04-23 034614
Pobierz- 58
- 15
- 14
źródło: temp_file4789480075502948519
Pobierz
źródło: temp_file4743338709258474446
Pobierz
źródło: temp_file2852333046854259790
Pobierz- 11
źródło: temp_file6945621291099801803
Pobierz
źródło: 1000048567
Pobierz@CzlowiekMagnetowid jakie sliczne te kotki
źródło: temp_file3909495453686603157
Pobierz
źródło: temp_file2087750091241431966
Pobierz


















#pokazkota #koty
źródło: temp_file6279830087694487276
Pobierz