Pół roku temu wyprowadziłem się na wieś i mój kot po dwóch latach w mieszkaniu zaczął wychodzić. Dobrze sobie radzi, ale mam pewien problem.
Na moim podwórku siedzi kotka z młodymi pod drewutnią, niedawno się okociła, młode mają z 3 miesiące.
Problemem jest ich ojciec, czarny kocur.
Gania mojego po podwórku, jest przy tym duo krzyku. Stara się go przepędzić z „swojego” terenu, a to podwórko mojego kota, Magnusa.
Podwórko jest dość duże, wokoło jest las.
Czy
Krim_Prim - Pół roku temu wyprowadziłem się na wieś i mój kot po dwóch latach w miesz...

źródło: 4eb92822-2c1e-4fe6-a99c-4d7f54288acf

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krim_Prim: własnego kota (w------l od innych zwierząt, sąsiad z trutką, samochody) i okoliczną faunę (ptaki, pisklaki, gryzonie, które padają ofiarami kotów)
  • Odpowiedz
@Krim_Prim: najlepszą opcją będzie nie wypuszczanie swojego kota jeśli go jakkolwiek kochasz, do tego zgłoś obecność tej kotki do najbliższego schroniska fundacji zwierzęcej lub gminy, niech zostanie wysterylizowana i dalej się bezsensownie nie rozmnaża.
  • Odpowiedz