#sterowniki #windows11 #windows #oprogramowanie #komputer

Siema,
Mam problem z przypisaniem cyfrowo podpisów sterowników. Zmieniłem system na Windows 11 i nie pamiętam jak kiedyś ustawiłem wyłączenie pernamentne, a na tym zależy mi, gdyż od jakiś 15lat korzystam z klawiatury Zboard MERC.

Znam
fdgddgd - #sterowniki #windows11 #windows #oprogramowanie #komputer 

Siema,
Mam prob...

źródło: 331573477_757788815468033_5267624406487101383_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FROSTY_FOX: wyczyścić pamięć podręczną dla ikon z traya.
Na google masz więcej a sam zamykający się explorer, to efekt instalacji czegoś przez Ciebie w systemie.
Wyłącz wszystko z autostartu i sprawdź czy po restarcie będzie działać explorer. Jak tam to potem stopniowo przywracaj po kolei wpisy w autostarcie aż znajdziesz proces, który powoduje problem.
  • Odpowiedz
Siema, składam młodemu komputer i zostało mi jeszcze dokupić dysk. Jaki dysk polecacie, a może coś zmienić w tym co już mam? Budżet do 4k.

Płyta główna ASRock B450 PRO4 R2.0; ATX 409zl

Procesor AMD 5700X 8 x 3,4 GHz 999zl

Karta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #pc #komputer #komputery
Mireczki, bo juz mi lapy opadaja. Kupilem zestaw plyty, ramow i procka, zeby nieco zupgradowac zloma. Podlaczylem, odpalilem, wywalal bluescreena podczas ladowania Windy. Chcialem zrobic format i zainstalowac swierzego SO z bootowalnego usb. Niestety podczas wyswietlenia menu instalacji scial sie. Po resecie NIE LADUJE BIOSU. Napiecie jest, pomyslnie przechodzi test pamieci (dioda na plycie glownej). Wenty wszystkie dzialaja. Probowalem prpcedury
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MB asus p8z68-v lx, proc i5 2320, Ramy HyperX Gensis 2x4GB DDR3 PC1600, zasilacz Chieftec 520W, grafika HD5750


@Dymass: Obrabowałeś sklep z antykami?
  • Odpowiedz
Do #fortnite który zestaw będzie lepszy? Monitor 240hz, detale najniższe:

Procesor: Intel Core i5-12400F
Płyta główna: MSI MAG B660M Bazooka
Ram: Kingston Fury Beast 16 GB 3200 MHz CL 16-18-18-38

Procesor:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@becvvv: intel w większości gier powinien być szybszy i jak nie jest dużo droższy to jego bym brał ale jak różnica Ci wyjdzie ponad 200-300zł to chyba nie ma sensu bo zauważalnej różnicy w tym konkretnym zastosowaniu raczej nie będzie
  • Odpowiedz
Komputer HP Pro 3300 Small Form Factor
Produkt: XT335EA#AKD
Numer seryjny: CZC20872QG
Mam pytanie, jak sprawdzić jaka płyta w tym cudzie siedzi i czy mógłbym wsadzić tam i5 3470 zamiast i3 2120 które aktualnie siedzi?

#komputery #komputer #hp #intel
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komputerowe mirki, mam problem. Kiedy wciskam przycisk żeby włączyć komputer, on się włącza, chodzi dosłownie kilka sekund, wyłącza się i za kilka sekund znowu się włącza. Problem w tym, że w ogóle nie działa wtedy monitor, mysz, klawiatura, no nic, mimo że komputer chodzi. muszę go wyłączyć i włączyć znowu co najmniej dwa razy, żeby zatrybiło. Kiedy w końcu się włączy i działają wszystkie sprzęty, pojawia się komunikat picrel. Jak wcisnę f1
Torondon - Komputerowe mirki, mam problem. Kiedy wciskam przycisk żeby włączyć komput...

źródło: temp_file.png9191826501590519770

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biurowy wysłużony PC zaczyna strasznie niedomagać. Nawet nie myślę o unowocześnianiu go, tylko zakupie czegoś innego. Wpadłem na pomysł zakupu LAPTOPA ze STACJĄ DOKUJĄCĄ żeby czasami zabrać go z danymi i popracować w domu :)
Komputer biurowy u nas:
-obsługuje program księgowy
-robi proste rzeczy w excelu i wordzie
-czasami proste tematy w GIMPie
Podpowiedzcie jakieś urządzenie nie za 5k, ale żeby była w nim perspektywa kilku lat przy powyższych czynnościach ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BornToDie69: No kloc ale jak i tak ma stać na biurku 99% czasu to co za różnica? Tam ma Nvidie Quadro M4000M więc w jakieś proste gierki z GamePassa też pogra ;) Swego czasu pracowałem na poprzedniej wersji Zbooka i to naprawdę przyjemna stacja robocza jest, no ale tak, rok 2017 bodajże.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TenNorbert klienci mają się łączyć tylko po 5ghz żeby nie zaśmiecać 2,4. Da mi to stabilne połączenie między repeater em a APekiem.

Znasz jakiś repeater z takimi ficzerami?
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję sprawdzonej karty sieciowej na USB. nie mam możliwości podłączyć ethernet do PC.
Kupiłem jakiś szajs za 30zł - D-LINK DWA-121 i wynik dochodzi do 1Mb/s download, podczas gdy speedtest na telefonie to około 90-100 Mb/s.
Orange Funbox 1.0

#wifi #pcmasterrace #pc #komputery #komputer #it
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

W Walentynki można zakochać się w… nazwa.pl i Zakopanem! Mamy dla Was Voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Zakopanem. Napiszcie dlaczego lubicie Walentynki, a my wybierzemy najciekawszy komentarz i nagrodzimy zwycięzcę wspomnianym Voucherem.

W naszej zabawie wygrywają wszyscy uczestnicy! Zaplusuj ten wpis, a otrzymasz Voucher na usługę Cloud Backup 25 GB, która umożliwi Ci archiwizowanie Twoich najcenniejszych wspomnień w chmurze nazwa.pl.
nazwapl - Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

W Walentynki można zakoc...

źródło: Wygraj w Walentynki pobyt dla 2 osób w Zakopanem!

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nazwapl: warto w tym dniu pamiętać także o ludziach chorych, ponieważ Święty Walenty był także patronem osób chorych na epilepsję oraz patronem osób chorych psychicznie. Wobec panującej plagi tych chorób każda najmniejsza wzmianka pozwala nam czuć się lepiej w społeczeństwie, a także może kogoś skłonić do szukania pomocy.
  • Odpowiedz
Witam. Posiadam kartę RX 6600 pod którą mam podłączony dotychczasowy monitor pod port DP, ale mam też starszy monitor z wejściem VGA i jeśli kupie adapter Vga-Dp i podłączę dwa monitory pod jedną kartę pod złączą DP to wszystko będzie śmigać elegansio?

#pc #komputer #informatyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś czy istnieje jeszcze darmowa wersja antywirusa Comodo z firewallem? Musiałem przeinstalować system no i ściągnąłem Premium, ale po pewnym czasie zaczął wywalać komunikat o konieczności aktywacji. Odinstalowałem i zainstalowałem wersję Free. Ta jednak nie ma firewalla.
Przed reinstalacją miałem wersję darmową z firewallem, jednak nigdzie takiej na ich stronie nie widzę.
#pytanie #komputery #komputer
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Help Mirasy. W skrócie wyszedłem z pokoju gdzie był włączony komp, wróciłem i nie działał już. Komputer ma dwa lata. Składak porządny kupiony w Xkomie. Nie da się go włączyć. Nic się kompletnie nie zapala, żadna lampka. Zasilacz sprawny bo sprawdzałem na innym kompie. Był podłączony do listwy antyprzepięciowej. Co to może być? Płyta główna? #komputery #komputer #pytaniedoeksperta #technologia #pcmasterrace
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aeterna: jak kompa ma dwa lata, to na 90% grafika, kiedyś częściej padały mostki, ale ostatnio już się to poprawiło. Wystarczy, że uruchomisz kompa bez grafiki i jak wstanie to masz odpowiedź.
Jak padła grafa, to pewnie mosfety a bardzo rzadko GPU. Naprawa prosta o ile nie poszło 12V na ramy lub GPU.
  • Odpowiedz