Na "Challengers" z początku miałem się w ogóle nie wybierać, bo a to nie znam za bardzo twórczości Guadagnino, a to Zendaya, a to tenis... Coś jednak mnie do kina pchnęło i wyszedłem ze świadomością, że właśnie widziałem jeden z najlepszych filmów roku. Ale o tym oczywiście w mojej recenzji TUTAJ

#film #tenis #sport #filmy #ogladajzwykopem #dramat #recenzja
oskar-dziki - Na "Challengers" z początku miałem się w ogóle nie wybierać, bo a to ni...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest teraz z tym Marvelem? Po śmierci Starka, Kapitana Ameryki, zakończenia Strażników, chyba Thora też chociaż nie wiem jak tam to wygląda. Na jakich postaciach się skupiają? Bo w sumie pamiętam te "plany" dotyczące kolejnej fazy MCU a w sumie to chyba im słabo to wychodzi aktualnie xD
#marvel #kino #film #mcu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Farezowsky: od śmierci wspomnianych postaci powstało już od groma filmów i seriali, ale podobnie jak Ty, nawet nie pamiętam o kim opowiadają, a wcześniej raczej oglądałem większość tworów filmowych tego świata. To chyba podsumowuje, jak im idzie xD
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Tak, mają teraz ograniczyć produkcję, bo ich pociągnęło po portfelu mocno. Ostatnie filmy kosztowały chore pieniądze a zarabiały mało. Disney całościowo, także przez to, że przyzwyczaił rodziców do premier ich animacji na D+ a nie do oglądania ich w kinach, bardzo miał słaby okres.

Jak się chce produkować szybko i dużo, to obciążenie firm VFX rosło, a koszta szybowały w nieboskłony. Przy jednoczesnym spadku jakości CGI, bo nie było
  • Odpowiedz
@Bubakowski: Też lubię ten film. Mimo, że recenzje ma średnie, to ja lubię do niego wracać, pewnie dlatego, że podobnie jak główny bohater przez większość mojego dorosłego życia czuję pustkę i zobojętnienie do spraw teoretycznie ważnych.
  • Odpowiedz