Już 24 maja w naszych kinach zostanie wyświetlony portugalski horror "Dzieci Amelii". Ja, dzięki uprzejmości niezawodnego Velvet Spoon, czyli dystrybutora, miałem okazję zobaczyć film wcześniej i dziele się z Wami moją opinią. A jeśli nie chce się Wam czytać, to powiem już teraz, że warto wybrać się na seans! Moją recenzję znajdziecie TUTAJ

#film #horror #recenzja #horrory #ogladajzwykopem #filmy #
oskar-dziki - Już 24 maja w naszych kinach zostanie wyświetlony portugalski horror "D...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#breakingbad #kino #film #seriale #opinia
Obejrzałem właśnie całe Breaking Bad po raz pierwszy. Łał! Serial zrobił coś czego zupełnie się nie spodziewałem, mianowicie tak jak wszystko co do tej pory dane mi było obejrzeć ma 1 fajny sezon potem 2-3 jest zazwyczaj petarda po czym lecimy w dół, tak tutaj jest zupełnie na odwrót.

Pierwszy sezon może być ale im dalej w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slec22: No to jest jeden z najlepszych seriali w ogóle. Zgadzam się, że kolejne sezony są co najmniej równie wciągające. Ile czasu oglądałeś BB, miałeś maraton? Bo ja to oglądałem w ponad tydzień, codziennie po kilka odcinków na raz. Trudno się powstrzymać przed odpaleniem kolejnego, LOL.
  • Odpowiedz
@slec22: od czasu BB obejrzalam juz kilka innych seriali i ciagle jestem zdania, ze jest naprawde malo tak dobrze zrobionych przemyślanych produkcji. i twórcy nie dali się ponieść hype'owi, bo jak to zwykle ma miejsce, kiedy serial staje sie popularny, to jego jakość spada. pamietam, ze siedzialam wbita w fotel, przezywalam i empatyzowalam z bohaterami i pozniej kazalam kazdemu znajomemu ogladac XD
  • Odpowiedz
Monster (2023)

Minato jest dziwnym dzieckiem i zaczyna mieć problemy w szkole, jego historię poznajemy kolejno ze strony jego matki, nauczyciela i jego samego. Dobry film, w którym kolejny punkt widzenia naprawdę wiele zmienia, bo każdy z bohaterów ma zupełnie inną wiedzę na temat tego, co zaszło. 7/10

#kino #film
nightmaar - Monster (2023)

Minato jest dziwnym dzieckiem i zaczyna mieć problemy w s...

źródło: mon

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skończyłem oglądać strefę interesów, chce zwrot 104 minut które na to straciłem, jakim cudem taki paździerz ma tak wysokie oceny?
#kino #film
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podpowie ktoś nazwę filmu, widziałem dawno a bym obejrzał. Jest o typku który za uderzenie kolegi trafia do poprawczaka o zaostrzonym rygorze w którym kopie się torf i on z tego poprawczaka probuje uciec.

#kino #film #filmnawieczor #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutro ide na maraton w sukcesji w lodzi, zaczyna sie o 23, a galeria zamyka sie o 21 jak #!$%@? ja mam tam wejsc bo juz panikuje ze nie znajde wejscia i 4 dychy za bilet pojdzie sie #!$%@? #kiciochpyta #lodz #kino #sukcesja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Red_u W ogole jakos zawsze Watanabe byl malowany jako taki obraz jakiegos Japonskiego wladcy, ale slusznie w Shōgunie dostal role Sanada. Rozwalil system.
  • Odpowiedz
jutro ide na maraton w sukcesji w lodzi, zaczyna sie o 23, a galeria zamyka sie o 21 jak #!$%@? ja mam tam wejsc bo juz panikuje ze nie znajde wejscia i 4 dychy za bilet pojdzie sie #!$%@? #kiciochpyta #lodz #kino #sukcesja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nishi_zh jak będziesz przed głównym wejściem do galerii, idziesz w lewo i schodzisz drogą w kierunku parkingu podziemnego. Wejście jest przed wjazdem, wygląda jak drzwi na zaplecze i tam wchodzisz i windą jedziesz do kina.
  • Odpowiedz
Na "Challengers" z początku miałem się w ogóle nie wybierać, bo a to nie znam za bardzo twórczości Guadagnino, a to Zendaya, a to tenis... Coś jednak mnie do kina pchnęło i wyszedłem ze świadomością, że właśnie widziałem jeden z najlepszych filmów roku. Ale o tym oczywiście w mojej recenzji TUTAJ

#film #tenis #sport #filmy #ogladajzwykopem #dramat #recenzja
oskar-dziki - Na "Challengers" z początku miałem się w ogóle nie wybierać, bo a to ni...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach